abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_106348637
quote:
0s.gif Op maandag 2 januari 2012 23:20 schreef Elemo het volgende:

[..]

Dank je, ik denk persoonlijk dat het laatste van toepassing is. Hij wilt het simpelweg niet zien omdat hij dan z'n hele vertrouwde interpretatie moet aanpassen en onderkennen dat Jehovah's Getuigen het fout hebben. Dat moet denk ik erg lastig zijn wanneer je zoveel vertrouwen hebt gesteld in een organisatie.

iedereen kan het tenslotte nalezen.
Geen van de dingen die gezegd worden is waar.
Het zal me op dit gebied worst zijn of ik een Jehovah's Getuige bent!
Het gaat om wat de waarheid is en niet om wat je bent en daarom iets wilt.

Jehovah's Getuigen zijn op dit vertalings gebied helemaal niet fout, die onzin die jij allemaal aanhaalt bestaat al 100 jaar. Die vage opmerkingen.
Ik heb allang op je opmerking gereageerd en nog blijf je zeuren dat het onzin is?
Je aanhalingen raken gewoon kant noch wal, ik reageer er al op en ontkracht je verhaaltjes.
En nog doe ik het verkeerd? Grappig.

quote:
en sowieso ga niet serieus zeggen dat je denkt dat dat woordje [andere] iets verandert aan de tekst!! Dat verandert er helemaal geen bal aan.
Of Elemo moet serieus gaan denken dat Jezus ook zichzelf en God geschapen heeft ofzo haha.

Jezus schiep alles (als bemiddelaar) behalve God(die geen begin heeft) en zichzelf(Eerstgeborene, allereerste schepping).
Daar ben je ook weer angstvallig stil over.
Dat woordje [andere] wat jij tot speerpunt maakte verandert helemaal niets.
Ook in een andere aanhaling waar [zoon] staat, verandert ook helemaal niets.

Hoe moet ik daar in vredesnaam nog op reageren dan? Daar valt niet meer op te reageren en iedereen kan lezen dat het niets verandert.

quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 00:08 schreef falling_away het volgende:

[..]

Ik denk eerder dat dit het is. Als hij ook maar een klein beetje moet toegeven aan jou heeft dat enorme gevolgen voor zijn (sociale) leven. Het geeft een fijn gevoel als je lid bent van een organisatie die de absolute waarheid heeft en ook goede argumenten lijkt te hebben. De organisatie is ook te vergelijken met een grote familie (als je alleen naar de big picture kijkt).
Echter als iets fundamenteels niet klopt dan is het meteen ook goed fout: De organisatie die direct wordt aangestuurd door Jezus (besturende lichaam) kan niet op zo'n fundamenteel punt zo fout zitten.

Als je de organisatie dan wil verlaten ben je meteen veel vrienden en familie kwijt (als die ook getuigen zijn). Ze praten misschien nog tegen je als je niet uitgesloten bent maar je hebt niet meer dezelfde band. Veel mensen kunnen hier niet mee omgaan en ik ben ervan overtuigd dat er best veel mensen zijn die hierdoor maar blijven doorhobbelen ondanks (grote) twijfel. Dat heeft bij mij ook best lang geduurd.

Ook jij zit weer harstikke fout.
Zoals ik net al tegen Elemo zei:
Het gaat niet om waar ik deel van ben, het gaat er niet om wat je bent.
Het gaat om de waarheid!

Als de waarheid is dat Jehovah's Getuigen fout zitten dan is het toch klaar?
Dan hoef ik er niets meer mee te maken hebben, dus ga je gang en toon maar aan dat het fout zit.
Maar nogmaals die aanhalingen die Elemo doet kloppen simpelweg niet, dat kan iedereen na zien.

1. Me familie is toch geen JG dus daar mis ik niets mee en ga ik juist erop vooruit.
2. Ook met vrienden wordt het voor mij niet slechter hoor, ik hou me nu juist daarin erg rustig om de Bijbel. Maar valt dat weg dan heb ik meer dan genoeg te doen en meer vrienden.
Dan zou ik zo een vriendin hebben(wat ik nu dus afwijs vanwege die verschillen).
Dus ook daarin verandert er niets hoor, juist omdat ik er niet in opgegroeid ben maar juist zelf door lang onderzoek achter kwam.

Ik roep ook niet makkelijk: Hij heeft ongelijk.
Ik heb al aangetoond dat hij ongelijk heeft.
Maar ja hij wil dan weer niet toegeven dat ie er naast zit.

Bv met het ontstaan van de 3-eenheid, pas in de 4e eeuw!!!
Werd voor het eerst gelooft in de 3-eenheid, daarvoor bestond die gedachte niet eens.
Ik haal zelfs een katholieke en protestante bron aan en nog ontkent hij alles?
pi_106348892
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 02:03 schreef LunaAurea het volgende:

[..]

Dit zie ik eigenlijk vrij weinig terug bij jou. Ik heb al eerder gezegd dat je mag geloven in wat je wil, of het nu waar is of niet, daar ben je vrij in. Maar de toon waarop je hier spreekt, vooral de toon waarop je over anderen van het forum praat (niet alleen in dit topic) vind ik ronduit storend. Veel reacties komen kleinerend over, net als of jij alles beter weet en de rest totaal geen verstand heeft van de dingen. Ook al zou je gelijk hebben met sommige dingen, als nog toont het van weinig respect door op zo'n manier over anderen te praten. (voorbeelden zijn hopelijk niet nodig)

Ook merk ik dat er in (soms) je posts defensieve/(licht)aggressieve ondertoon zit. Waar dat precies vandaan komt, kan ik natuurlijk niet zegen, maar ik hoop dat je zelf wel weet waar het hem in zit. Wees bereid om te reflecteren op je gedrag en kritisch te kijken naar jezelf en probeer te achterhalen waar je hardheid vandaan komt (en wat je er aan kan doen :) )
1. Ik heb al eerder eens gezegd dat ik inderdaad heel erg recht door zee ben, ik draai niet om dingen heen en zeg direct waar het op staat. Echter doe ik dit wel met argumenten en niet met loze dingen!
Zo ben ik nou eenmaal en wellicht komt dat aggresief over voor sommigen, maar je kent de volgende woorden ongetwijfeld: De waarheid is hard.

2. Ik ben niet vrij in wat ik geloof! (niet verkeerd opvatten) Ik geloof in wat waar is, ik geloof alleen in iets waar duidelijkheid en bewijs voor is.

3. Nee ik weet het zelf niet beter, iedereen doet juist net of het allemaal super slimme bijbelgeleerden zijn die echt alles begrijpen en alles.
Terwijl bv Elemo met dat [andere] al toont er niets van te snappen.
En nog anderen die door weet ik veel hoeveel bronnen ongelijk wordt getoond.

Ze komen telkens met zaken aanzetten die al zo oud zijn en allang aangetoond onjuist.
Nou sorry maar op den duur word ik daar geirriteerd over.
Deels uit verdriet hoe erg Satan mensen kan verblinden, dat vind ik echt triest.

4. Bij punt 1 al even aangehaald: Ik ben gewoon recht door zee, ik zeg waar het op staat en draai daar niet omheen. Het zal mij ook een worst zijn wat een ander over me denkt, maar ik ga niet om dingen geniepig heen draaien. Of leugens vertellen om vrienden te maken.

Dit werkt tegen me dat weet ik, nu gaat iedereen achter Elemo staan terwijl hij aantoonbaar fout zit(wat ook al aangetoond is). Maar ja dat zal mij een worst wezen als al die mensen in een leugen willen leven.

Ik vertel gewoon de waarheid aan de hand van de Bijbel, het is niet aan ons of dat in iemand komt en groeit. God zorgt daar wel voor. Als ze het willen afwijzen dan wijzen ze God af en niet mij.

Hardheid komt ook deels door de vele discussies die ik al gevoerd heb overal en nergens.
Het zijn altijd precies dezelfde punten die mensen aanhalen tegen ons(bv die foute vertaling van onze Bijbel terwijl die aantoonbaar wel juist is). en elke keer leg ik weer uit hoe het zit.
Of op bijbelse onderwerpen waarin ik de Bijbel gebruik om dingen te laten zien en rustig reageer op hun tegenversjes.

Maar elke keer is de reactie weer hetzelfde en ook hier. Ze worden boos als je hun vertrouwen in zichzelf of hun kerk omlaag haalt(gek genoeg beweren ze dat nu over mij).
Je kunt ze 100 verzen laten zien en alle tegen versjes omlaag halen en toch blijven ze zo blind als wat.

Op den duur heb je dan geen zin meer om daar veel tijd aan te besteden en zeg je gewoon rechtstreeks waar het op staat.

[ Bericht 0% gewijzigd door bianconeri op 03-01-2012 12:25:19 ]
pi_106348981
Je kan ook de mensen in hun waarde laten en gewoon zwijgen.
  dinsdag 3 januari 2012 @ 12:19:01 #4
300818 Aneurysma
What a whore I am.
pi_106349029
Wie is hier nu de Christen? Weet ik wie ik af moet zeiken.
Op woensdag 20 april 2011 14:38 schreef gogosweden het volgende:
Jij bent geil
pi_106349147
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 09:16 schreef Murvgeslagen het volgende:
Bianconeri, wat is precies de reden om heel precies vast te houden aan de nieuwe wereldvertaling als jij aangeeft dat andere vertalingen hetzelfde zeggen?
1. Om Gods naam. Volgens de bijbel een heel belangrijk punt.
Terwijl in andere Bijbels Gods naam juist angstvallig stil wordt gehouden en er niet in staat.

2. Een sterkere en duidelijkere vertaling dan de anderen(bv dus al met JHWH).
Zo schreef professor Edgar Goodspeed, zelf een bijbelvertaler, dat uit de vertaling "een gedegen, serieuze kennis van zaken op brede schaal" spreekt.

En dr. Houtman merkte op dat de vertaling "de toets van kritiek kan doorstaan"

quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 09:22 schreef Murvgeslagen het volgende:

Mensen moeten eerst over hun ego heenstappen om hun ongelijk te durven toegeven, dat is het probleem. Met ongelijk toegeven laat je dan ook karakter zien. (als je echt ongelijk heb natuurlijk ;) )
Helemaal mee eens! Wat Elemo zelf ook aanhaalt(maar dan tegen mij) is teveel vertrouwen in de kerk of wat dan ook. Precies het probleem wat Elemo zelf ook heeft.
Ik heb allang gezegd dat het niet klopte wat hij zegt, maar daar durft hij weer niet op te reageren.

Als ik fout zit dan zit ik fout, maar toon dat eerst maar aan.
pi_106349188
quote:
2. Ik ben niet vrij in wat ik geloof! (niet verkeerd opvatten) Ik geloof in wat waar is, ik geloof alleen in iets waar duidelijkheid en bewijs voor is.
quote:
Ik vertelt gewoon de waarheid aan de hand van de Bijbel, het is niet aan ons of dat in iemand komt en groeit. God zorgt daar wel voor. Als ze het willen afwijzen dan wijzen ze God af en niet mij.
Wat klopt er niet?
pi_106349207
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:17 schreef Loppe het volgende:
Je kan ook de mensen in hun waarde laten en gewoon zwijgen.
Ja inderdaad, wat sommigen mensen richting mij zeggen is gewoon beledigend en aanvallend.
Waar komt ooit die haat wel niet vandaan bv van Elemo?
Simpelweg omdat ik tegen hem inging met zijn aanhalingen?

Nou sorry hoor dat ik onjuiste dingen aan de kaak stel, heel spijtig dat ik
mensen niet wil laten beinvloeden door valse aanhalingen.

quote:
7s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:19 schreef Aneurysma het volgende:
Wie is hier nu de Christen? Weet ik wie ik af moet zeiken.
Ik sowieso, over de anderen: Niet zeker.
pi_106349225
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:23 schreef CamelNLD het volgende:

[..]

[..]

Wat klopt er niet?
Nou vertel het eens?
Die beide teksten spreken elkaar helemaal niet tegen.
  dinsdag 3 januari 2012 @ 12:25:27 #9
300818 Aneurysma
What a whore I am.
pi_106349244
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:23 schreef CamelNLD het volgende:

[..]


[..]

Wat klopt er niet?
"Ik vertelt"?
Op woensdag 20 april 2011 14:38 schreef gogosweden het volgende:
Jij bent geil
pi_106349247
Laat eens bewijs zien dat er een god bestaat.
pi_106349266
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:25 schreef CamelNLD het volgende:
Laat eens bewijs zien dat er een god bestaat.
Kijk uit je raam. Nothing more has to be said.

quote:
10s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:25 schreef Aneurysma het volgende:

[..]

"Ik vertelt"?
Ja idd, is al aangepast.
Maar dat is niet de essentie.
  dinsdag 3 januari 2012 @ 12:27:16 #12
300818 Aneurysma
What a whore I am.
pi_106349300
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:24 schreef bianconeri het volgende:

[..]

Nou vertel het eens?
Die beide teksten spreken elkaar helemaal niet tegen.
Wacht.. God, de Bijbel en die hele flikkerse mikmak is volgens jou bewezen..? Hoe..?
Op woensdag 20 april 2011 14:38 schreef gogosweden het volgende:
Jij bent geil
pi_106349339
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:26 schreef bianconeri het volgende:

[..]

Kijk uit je raam. Nothing more has to be said.

Dat is geen bewijs, dat is een waarneming. Aangezien er verschillende theorieën zijn over het ontstaan vind ik dit geen overtuigend bewijs. Kom met wat sterkers.
pi_106349379
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:24 schreef bianconeri het volgende:
Ja inderdaad, wat sommigen mensen richting mij zeggen is gewoon beledigend en aanvallend.
Waar komt ooit die haat wel niet vandaan bv van Elemo?
Simpelweg omdat ik tegen hem inging met zijn aanhalingen?

Nou sorry hoor dat ik onjuiste dingen aan de kaak stel, heel spijtig dat ik
mensen niet wil laten beinvloeden door valse aanhalingen.
Ocharme, ik zit met je in.
pi_106349551
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:29 schreef Loppe het volgende:

[..]

Ocharme, ik zit met je in.
Nou en terecht. Of dacht je dat het leuk is als iemand de hele tijd bllsht naar je zit te gooien?
Met de grootste onzin zoals bv [andere] aan komt zetten en dan naar je lacht hahah das fout.
Terwijl hij overduidelijk er zelf naast zit.

quote:
10s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:27 schreef Aneurysma het volgende:

[..]

Wacht.. God, de Bijbel en die hele flikkerse mikmak is volgens jou bewezen..? Hoe..?
Zoals ik ook tegen Camel zei: Kijk gerust buiten het raam.
daar zie je al genoeg.

quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:28 schreef CamelNLD het volgende:

[..]

Dat is geen bewijs, dat is een waarneming. Aangezien er verschillende theorieën zijn over het ontstaan vind ik dit geen overtuigend bewijs. Kom met wat sterkers.
Dat is wel bewijs hoor. Kijk naar de gehele natuur, de complexiteit van alles.
De mens komt niet eens in de buurt van de natuur met het namaken van zaken(bv de vleugels>vliegtuig). De gehele natuur toont al dat het te complex is om door toeval als evolutie bv gemaakt te zijn. En natuurlijk toont de natuur sowieso al dat evolutie onzin is(bv fossielen).
pi_106349573
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:24 schreef bianconeri het volgende:

[..]

Ja inderdaad, wat sommigen mensen richting mij zeggen is gewoon beledigend en aanvallend.
Waar komt ooit die haat wel niet vandaan bv van Elemo?
Simpelweg omdat ik tegen hem inging met zijn aanhalingen?

Nee Elemo bleef juist heel rustig en liet je steeds de originele tekst zien waaruit blijkt dat de JG's de zaken bewust verkeerd vertaald hebben. Jij blijft dit echter ontkennen tot onsteltenis toe.
Alpha kenny one
  dinsdag 3 januari 2012 @ 12:36:28 #17
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_106349618
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:26 schreef bianconeri het volgende:

[..]

Kijk uit je raam. Nothing more has to be said.

[..]

Ik heb net gekeken maar zie het licht niet. Wat zie ik niet wat jij wel ziet dan? En hoe zit het dan met de evolutietheorie?
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
pi_106349715
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:34 schreef bianconeri het volgende:

Dat is wel bewijs hoor. Kijk naar de gehele natuur, de complexiteit van alles.
De mens komt niet eens in de buurt van de natuur met het namaken van zaken(bv de vleugels>vliegtuig). De gehele natuur toont al dat het te complex is om door toeval als evolutie bv gemaakt te zijn. En natuurlijk toont de natuur sowieso al dat evolutie onzin is(bv fossielen).
Dat dit jouw aanname is wil niet zeggen dat het bewijs is. Bewijs wil zeggen dat je er niet onderuit komt dat het zo is. Jij, ik de paus of Chuck Norris kunnen niet bewijzen dat de aarde / ons bestaan het werk van god is.
pi_106349764
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:34 schreef bianconeri het volgende:

Dat is wel bewijs hoor. Kijk naar de gehele natuur, de complexiteit van alles.
De mens komt niet eens in de buurt van de natuur met het namaken van zaken(bv de vleugels>vliegtuig). De gehele natuur toont al dat het te complex is om door toeval als evolutie bv gemaakt te zijn. En natuurlijk toont de natuur sowieso al dat evolutie onzin is(bv fossielen).
Ah het standaard argument 'alles is te complex voor toeval'.

http://en.wikipedia.org/wiki/Ultimate_Boeing_747_gambit

Hoe verklaar jij trouwens hetvolgende (waar je in een ander topic niet op reageerde):

De bewijzen voor Evolutie zijn onnoemelijk.. oa. de fossiele vondsten van uitgestorven 'voorouders' in onze evolutionaire stamboom die enkel gevonden worden in zeer oude grondlagen. Er is ook geen ENKEL fossiel van een modernere diersoort gevonden in die oude lagen. Zo zal er nooit een fossiel van bijv. een konijn gevonden worden in dezelfde grondlaag als waar de dino's worden gevonden. Is dat wel zo ligt de hele theorie overhoop! Zoek maar eens op precambrian rabbit.

De genetische stamboom die opgesteld kan worden. Moleculaire biologie etc. Alle vondsten en studies ondersteunen de Evolutie theorie en niet het creationisme.

Oh ja en ook nog het ontstaan van een nieuwe soort bacterie door evolutie na meerdere mutaties (Makro evoultie dus):

http://www.newscientist.c(...)hift-in-the-lab.html
Alpha kenny one
pi_106349845
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:34 schreef bianconeri het volgende:

Nou en terecht. Of dacht je dat het leuk is als iemand de hele tijd bllsht naar je zit te gooien?
Met de grootste onzin zoals bv [andere] aan komt zetten en dan naar je lacht hahah das fout.
Terwijl hij overduidelijk er zelf naast zit.

't Is iets hé.
pi_106349865
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:35 schreef falling_away het volgende:

[..]

Nee Elemo bleef juist heel rustig en liet je steeds de originele tekst zien waaruit blijkt dat de JG's de zaken bewust verkeerd vertaald hebben. Jij blijft dit echter ontkennen tot onsteltenis toe.
Ja hij probeerde inderdaad een tekst te laten zien die zogenaamd onjuist is.
Maar heb je mijn reacties niet gelezen dan? Bv over het woordje [andere]?
Ik heb ja allang uitgelegd dat dat helemaal niets verandert aan de betekenis.
Net als bij zijn andere oh zo fantastisch aanhalingen(not).

quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:36 schreef controlaltdelete het volgende:

Ik heb net gekeken maar zie het licht niet. Wat zie ik niet wat jij wel ziet dan? En hoe zit het dan met de evolutietheorie?
Misschien eerst de gordijn open doen? Dan zie je vast wel wat meer.
Evolutietheorie? Daar klopt geen bal van, heet niet voor niets nog altijd theorie.
Ze kunnen het gewoon niet bewijzen, daarom zal het nooit een natuurwet ofzo worden.

quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:39 schreef CamelNLD het volgende:

Dat dit jouw aanname is wil niet zeggen dat het bewijs is. Bewijs wil zeggen dat je er niet onderuit komt dat het zo is. Jij, ik de paus of Chuck Norris kunnen niet bewijzen dat de aarde / ons bestaan het werk van god is.
Mijn aannames doen er ook niet toe. Maar alle fossielen, alles in de natuur toont een ingewikkelde samenstelling. Dat komt echt niet uit het niets.

Ik zei het al in evolutie topic: Pak een hand met lego, gooi het op de grond.
Staat er ineens een huisje van lego? Die begint te bewegen, licht te geven en te veranderen?
Nee inderdaad niet.

Alles is te perfect, bv de afstand van aarde naar de zon!
Hoeft niets af te wijken of leven is onmogelijk.
pi_106349919
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:42 schreef bianconeri het volgende:

[..]

Ja hij probeerde inderdaad een tekst te laten zien die zogenaamd onjuist is.
Maar heb je mijn reacties niet gelezen dan? Bv over het woordje [andere]?
Ik heb ja allang uitgelegd dat dat helemaal niets verandert aan de betekenis.
Net als bij zijn andere oh zo fantastisch aanhalingen(not).
lol het woordje [andere] verandert wel de complete tekst en betekenis. Dat jij dit niet ziet heeft te maken met je oogkleppen blijkbaar.

Maar die discussie ga ik niet opnieuw voeren, dat heeft elemo al genoeg gedaan.
Alpha kenny one
pi_106349929
Je zou in ieder geval een goede verkoper zijn; veel praten maar weinig zeggen.
pi_106349956
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:40 schreef falling_away het volgende:

[..]

Ah het standaard argument 'alles is te complex voor toeval'.

http://en.wikipedia.org/wiki/Ultimate_Boeing_747_gambit

Hoe verklaar jij trouwens hetvolgende (waar je in een ander topic niet op reageerde):

De bewijzen voor Evolutie zijn onnoemelijk.. oa. de fossiele vondsten van uitgestorven 'voorouders' in onze evolutionaire stamboom die enkel gevonden worden in zeer oude grondlagen. Er is ook geen ENKEL fossiel van een modernere diersoort gevonden in die oude lagen. Zo zal er nooit een fossiel van bijv. een konijn gevonden worden in dezelfde grondlaag als waar de dino's worden gevonden. Is dat wel zo ligt de hele theorie overhoop! Zoek maar eens op precambrian rabbit.

De genetische stamboom die opgesteld kan worden. Moleculaire biologie etc. Alle vondsten en studies ondersteunen de Evolutie theorie en niet het creationisme.

Oh ja en ook nog het ontstaan van een nieuwe soort bacterie door evolutie na meerdere mutaties (Makro evoultie dus):

Ja er zijn een hoop fossielen die op bv hedendaagse beesten lijkt.
Maar waar is die oh zo graag gewilde missing link voor de evolutie?
Waar is die tussenvorm nou dan? Die bestaat simpelweg niet.

En gek genoeg is de schepping nooit stopte. Lees maar eens de 7e dag.
God ruste idd uit, maar versjes later staat nog dat er geen plantengroei of wat dan ook was.
Dus bleef het werk wel degelijk deels doorgaan. En staat ergens dat die 7e dag stopte?
Nee idd niet.
  dinsdag 3 januari 2012 @ 12:47:50 #25
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_106350021
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 januari 2012 12:42 schreef bianconeri het volgende:

[..]

Misschien eerst de gordijn open doen? Dan zie je vast wel wat meer.
Evolutietheorie? Daar klopt geen bal van, heet niet voor niets nog altijd theorie.
Ze kunnen het gewoon niet bewijzen, daarom zal het nooit een natuurwet ofzo worden.

[..]

Ik heb de gordijnen open maar ik zie het niet. De evolutietheorie is dus onzin volgens jou omdat er geen bewijzen zijn? Zijn er dan wel bewijzen dat God alles schiep? Volgens mij nog minder of helemaal niet. Er zijn iig bewijzen gevonden van de oermens en de neanderthaler.
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')