quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:11 schreef Soempie het volgende:
Echt hoog tijd voor je eigen huisje dus.![]()
Gebeurt zelden, óf ik ben bij E. Maar die leert me wel al een beetje, laatst samen Chicken Tonight gemaakt - stelt niet veel voor, maar is een start. En ik kan best lekkere eieren bakken, naar recept van hemquote:Of koken als je ouders weg zijn.
Zoals ik al heb geschetst is mijn moeder nou niet echt educatief.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:05 schreef _Ophelia_ het volgende:
Zodat jij straks ook heel lekker kan koken....
Ze zijn toch wel eens weg ofzo, dan kun je experimenteren. Draai een quiche in elkaar volgens een recept van de AH en zet het in het weekend als lunch op tafel o.i.d.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:13 schreef wyccie het volgende:
[..]
Zoals ik al heb geschetst is mijn moeder nou niet echt educatief.
En dan zou het uren duren voordat er iets op tafel staat en zijn we ondertussen uitgemergeld. Als mijn moeder kookt maakt ze 5 gerechten tegelijkertijd en de afzuigkap draait overuren.
Dat gegoochel lukt me niet.
Vind ik ook hoor, daar leren ze het meeste van. Oh ja, pannekoeken bakken lukt me ook wel, alhoewel ik nog nooit beslag gemaakt hebquote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:16 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Eigenlijk vind ik dat je kinderen vanaf het begin moet laten meedraaien in de keuken.
Dat kun je gewoon, met een mixer is er geen kunst aan alleen handwerk vraagt wat oefening. En geen pakjes hè, is nergens voor nodig.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:17 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Vind ik ook hoor, daar leren ze het meeste van. Oh ja, pannekoeken bakken lukt me ook wel, alhoewel ik nog nooit beslag gemaakt heb
Weet ik, maar mijn ouders gebruiken wel pakjes. Kan een stuk goedkoper. Maar dan moet er, vind ik, wel genoeg zout bij want dan zit er meer smaak aan. En dat is weer een kwestie van smaakquote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:18 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Dat kun je gewoon, met een mixer is er geen kunst aan alleen handwerk vraagt wat oefening. En geen pakjes hè, is nergens voor nodig.
Heb het ook nooit geleerd, alles wat ik kan koken heb ik mezelf aangeleerd.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 18:40 schreef Soempie het volgende:
TM, je ouders hebben je toch wel geleerd hoe te koken?
En wat vanillesuiker.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:20 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Weet ik, maar mijn ouders gebruiken wel pakjes. Kan een stuk goedkoper. Maar dan moet er, vind ik, wel genoeg zout bij want dan zit er meer smaak aan. En dat is weer een kwestie van smaak
Bij de helft van die pakjes moet je melk en eieren toevoegen, een basic pannenkoek is melk, ei, bloem en een snuf zout...quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:20 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Weet ik, maar mijn ouders gebruiken wel pakjes. Kan een stuk goedkoper. Maar dan moet er, vind ik, wel genoeg zout bij want dan zit er meer smaak aan. En dat is weer een kwestie van smaak
Doe ik ook altijd, en een kwart boekweitmeel geeft een lekkere consistentie vind ik.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:22 schreef Soempie het volgende:
[..]
En wat vanillesuiker.Ruikt ook altijd zo lekker dan.
Je hebt mij gequote, maar ik denk dat je Etcie bedoelt?quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:16 schreef _Ophelia_ het volgende:
Ze zijn toch wel eens weg ofzo, dan kun je experimenteren. Draai een quiche in elkaar volgens een recept van de AH en zet het in het weekend als lunch op tafel o.i.d.
Aan de andere kant, je bent nu al groot dus een paar jaar meer of minder maakt niet meer uit. Eigenlijk vind ik dat je kinderen vanaf het begin moet laten meedraaien in de keuken.
En eventueel wat bakpoeder en/of gist....quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:23 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Bij de helft van die pakjes moet je melk en eieren toevoegen, een basic pannenkoek is melk, ei, bloem en een snuf zout...
quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:24 schreef wyccie het volgende:
[..]
Je hebt mij gequote, maar ik denk dat je Etcie bedoelt?
Ik woon al meer dan tien jaar op mezelf, en nog steeds niet groot.
quote:
Ja, als het echt voor het echie is en niet zo nep als vannacht, dat ik dan hier als eerst post. Maar het kan ook zijn dat ik eerst denk dat het niet echt is en dat ik daarom eerst daar post.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:32 schreef wyccie het volgende:
Soempie denkt nu erg lang na over wat het juiste antwoord is.....
Goed ingedekt.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:33 schreef Soempie het volgende:
Ja, als het echt voor het echie is en niet zo nep als vannacht, dat ik dan hier als eerst post. Maar het kan ook zijn dat ik eerst denk dat het niet echt is en dat ik daarom eerst daar post.
quote:
Wat, of ze het live willen streamen?quote:
Nouja.quote:
Vrienden van me zitten nu min of meer in die fase. Vliezen zijn na 24 weken gebroken. Nu al bijna een week in het ziekenhuis, hopen dat het kindje binnen gehouden kan worden.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:46 schreef wyccie het volgende:
Gefilmd heb ik niet, maar ik heb wel zat foto's gemaakt als co.
Er was trouwens een stel bij waarvan het kindje te vroeg geboren werd. Ik moest van het hele proces foto's maken als aandenken. Het kindje deed het aanvankelijk redelijk, maar heeft het niet gered. Dat was wel heftig.
Ik heb ooit de fotos van mijn eigen bevalling gezien. Ook geen aanraderquote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:50 schreef Soempie het volgende:
Wel goed dat ze dan de foto's hebben..
Ik wil geen foto's van de bevalling zelf, pas als de baby eruit is en op m'n buik ligt mogen er foto's worden gemaakt.
Volgens mij zijn die remmers al gestopt. Die geven ze denk ik pas weer als het nodig is.quote:@ Nem, jeetje. Ik wist niet eens dat het nog tegen te houden was als de vliezen al gebroken zijn. Maar met remmers dus toch wel...dat ze maar zoveel mogelijk kunnen rekken dan.
quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:48 schreef Nembrionic het volgende:
Vrienden van me zitten nu min of meer in die fase. Vliezen zijn na 24 weken gebroken. Nu al bijna een week in het ziekenhuis, hopen dat het kindje binnen gehouden kan worden.
Volgens mij is vandaag of morgen die 25 weken gehaald. Die injecties heeft ze ook gehad geloof ik. Maargoed, blijft enorm vroeg.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:52 schreef wyccie het volgende:
[..]![]()
Ik duim met ze mee. Met 25 weken en longrijping heeft het al een iets grotere kans om te overleven.
quote:Dat stel zat volgens mij ook op 24 weken, maar ze hebben het nog geen dag kunnen remmen.
Nou kijk, dat is ook nog zoiets. Prematuurtjes hebben vrijwel altijd problemen op allerlei vlakken.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:55 schreef Etcetera het volgende:
De tweeling van m'n neef zijn geboren met 26 weken. Is spannend geweest, maar het gaat nu heel goed met ze.
quote:Op dinsdag 3 januari 2012 20:03 schreef wyccie het volgende:
En Wiebel mag de navelstreng doorknippen, Soemp! Heeft hij al geoefend? Dat hij niet het verkeerde onderdeel erafknipt.
Is ook een lastige kwestie. Als bij de 20-weken echo iets ontdekt wordt, dan is het natuurlijk ook fijn om nog wat bedenktijd te hebben of in elk geval tijd om zoiets een beetje te kunnen behappen.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:55 schreef wyccie het volgende:
Met de verschuiving van de grens van levensvatbaarheid zou ook de abortuswet mee moeten veranderen, maar ze lopen nog iets achter.
En de uitslag van allerlei testen laat natuurlijk ook nog eens op zich wachten.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 20:08 schreef Soempie het volgende:
Is ook een lastige kwestie. Als bij de 20-weken echo iets ontdekt wordt, dan is het natuurlijk ook fijn om nog wat bedenktijd te hebben of in elk geval tijd om zoiets een beetje te kunnen behappen.
Vergeet niet dat hij z'n handen ook mag laten fijnknijpen door Soempie, die hem toeschreeuwt: NOOIT WEER IK HAAT JE DIT IS JOUW SCHULD JIJ VOEDT JOUW KIND MAAR OP!!!quote:Op dinsdag 3 januari 2012 20:09 schreef wyccie het volgende:
Het is echt dé vadertaak. Kan hij later opscheppen dat hij meegeholpen heeft met de geboorte.
Twee walvisprogramma's achter elkaarquote:RTL 8
20:00 Bevallingsverhalen
20:30 The squid and the whale
Mits je die laat doen.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 20:12 schreef wyccie het volgende:
[..]
En de uitslag van allerlei testen laat natuurlijk ook nog eens op zich wachten.
We weten nog niet wat het wordtquote:Op dinsdag 3 januari 2012 20:03 schreef wyccie het volgende:
En Wiebel mag de navelstreng doorknippen, Soemp! Heeft hij al geoefend? Dat hij niet het verkeerde onderdeel erafknipt.
Ik vraag me af of Soempie niet net "Dat kan niet gebeuren." heeft getypt voordat ze verschrikt alles wiste.quote:
Ik ookquote:Op dinsdag 3 januari 2012 20:21 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ik vraag me af of Soempie niet net "Dat kan niet gebeuren." heeft getypt voordat ze verschrikt alles wiste.
Aardig wat leechers die Linux willen hebbenquote:
Ja, ik kan best kokenquote:Op dinsdag 3 januari 2012 18:40 schreef Soempie het volgende:
TM, je ouders hebben je toch wel geleerd hoe te koken?
Helaas hapt er niemand. Zou toch leuk zijn een nieuwe famfare te creeeren, non?quote:
Maar "famfare" en "chanant" waren geen opzetquote:Op dinsdag 3 januari 2012 20:40 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
weet niet of je famfare zou overtreffen
je bent te geloofwaardig![]()
http://www.kattenencyclopedie.com/index.php?menuid=11quote:Op dinsdag 3 januari 2012 20:42 schreef MaJo het volgende:
Net terug van de dierenarts. Noa heeft ruim 40 graden koorts dus ze heeft een prikje gekregen om de koorts te verlagen en een antibioticakuur. Als het goed is moet het zo langzaam weer beter gaanZe loopt nu in ieder geval weer rustig rond, de rest van de dag heeft ze op een plekje stilgezeten
Dat is niet tof, ik hoop dat ze snel weer opknaptquote:Op dinsdag 3 januari 2012 20:42 schreef MaJo het volgende:
Net terug van de dierenarts. Noa heeft ruim 40 graden koorts dus ze heeft een prikje gekregen om de koorts te verlagen en een antibioticakuur. Als het goed is moet het zo langzaam weer beter gaanZe loopt nu in ieder geval weer rustig rond, de rest van de dag heeft ze op een plekje stilgezeten
Met die maatvoering heb ik ook altijd problemen. Wat heb je aan "een mespunt zout", "een snufje peper" of "een klontje boter"? Wees duidelijk.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 19:02 schreef wyccie het volgende:
Mijn moeder kan heel lekker koken, waarom zou ze mij dan alles laten verprutsen?
Ik heb dus ook nooit leren koken, alhoewel ik wel eens een keer een lekkere soep heb gemaakt op haar 'aanwijzingen'. "Hoeveel zout moet er dan in? - Ja, gewoon iets. -Hoeveel is iets dan? - Weet ik het."
Of "Hoe lang moet dat dan in de oven? - Tot het gaar is."
Dus ik vraag ook nooit meer aan mijn moeder hoe ik iets moet maken. En zij maakt toch veel te moeilijke dingen.
Ik heb zelfs al "sociaal werkster" laten vallen in het topic.quote:
Ik ondertussen ookquote:
Ik heb je er net heengestuurdquote:Op dinsdag 3 januari 2012 20:54 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik ondertussen ook
Ik probeer naar een palletsorteerdersbaan toe te sturen..maar lastig
Niet teveel vissen aub
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |