Nou dat kan ik me best voorstellen, het is gewoon echt dom hoe ze handelen in het ziekenhuis, 'anders ontstaat er paniek'quote:Op woensdag 4 januari 2012 20:07 schreef Klipnap het volgende:
Arme Anton. Danny meteen: "Lana! Lana!"
dus dat. Ze laten liever onwetende mensen elkaar besmetten.quote:Op woensdag 4 januari 2012 20:09 schreef alors het volgende:
[..]
Nou dat kan ik me best voorstellen, het is gewoon echt dom hoe ze handelen in het ziekenhuis, 'anders ontstaat er paniek'!!!!
het is ook opeens weer avond dusquote:
Dat heb ik niet gezegdquote:Op woensdag 4 januari 2012 20:04 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]![]()
Ik plaats ook echt een-smiley bij álles wat Maxime doet
Vaak neigt het er wel naar, ja. Dat ervaar jij hoogstwaarschijnlijk anders dan ik, en dat is je goed recht. Maar je doet net alsof het normaal is dat, als je neef je niet accepteert als familielid, je hem dan maar beschuldigt van mishandeling van zijn kind en hem vervolgens zo gek maakt dat-ie in een gesticht wordt gepropt.quote:en doe echt alsof ze heilig is.
Geen idee. Wel weet ik dat Rogier Proper daadwerkelijk een grappige man is, maar dat terzijdequote:En wordt dit met die foto met Nick hetzelfde als met die foto van Rogier Proper, omdat dat "grappig" is?
Inderdaad. wie dit heeft ingesprokenquote:Op woensdag 4 januari 2012 20:13 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]het klinkt ook steeds lelijker
Deze ook niet:quote:Op woensdag 4 januari 2012 19:45 schreef BeyondTheGreen het volgende:
[ afbeelding ]
De foto stond nog niet op deze pagina.
Weet het niet zeker, maar dacht net toch echt dat Sjoerd in De Koning stond.quote:Op woensdag 4 januari 2012 20:11 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
het is ook opeens weer avond dus
Het is toch wel een stuk minder zwart-wit dan dat.quote:Op woensdag 4 januari 2012 20:13 schreef PeterKelder het volgende:
Vaak neigt het er wel naar, ja. Dat ervaar jij hoogstwaarschijnlijk anders dan ik, en dat is je goed recht. Maar je doet net alsof het normaal is dat, als je neef je niet accepteert als familielid, je hem dan maar beschuldigt van mishandeling van zijn kind en hem vervolgens zo gek maakt dat-ie in een gesticht wordt gepropt.
Bij ATWT hebben ze ook zulke hersenbrekende vragen die volgens mij worden ingesproken door dezelfde stem, dus misschien dacht ze dat het op zn Engels moestquote:Op woensdag 4 januari 2012 20:15 schreef roos85 het volgende:
[..]
Inderdaad. wie dit heeft ingesproken
Edwin was een stuk beter te pruimen met een coma Lucas.quote:Op woensdag 4 januari 2012 20:16 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Het is toch wel een stuk minder zwart-wit dan dat.
En Maxime is nu anders. Ze heeft nu spijt van de dingen die ze heeft gedaan. Maar dat telt blijkbaar niet.
Lucas moet echt een keer iemand anders gaan zoeken i.p.v. die eikel Edwin.
Nou zit je te overdrijven.quote:Op woensdag 4 januari 2012 20:17 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Edwin was een stuk beter te pruimen met een coma Lucas.
Het ventje is nog niet wakker of het is weer homo hier homo daar homo overal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |