Zou ik echt oprecht mee opletten.quote:Op maandag 2 januari 2012 16:51 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Niet mogen traden lol wtf?
Bioware slaat echt door.. ze snappen geloof ik niet wat een mmo is ofzo.
Mogen ze mij straks ook bannen met die vele 100k's die ik ondertussen heb op lvl 34
Mag niet té rijk zijn voor voordat je level 50 bent uiteraard.
Enige wat ik doe is slicing - cybertech - en bijv. missions verkopen voor 9/10x onder de markt prijs maar omdat ik er vrij veel "vind" levert het redelijk wat op.quote:
Het is niet alleen Bioware en EA die soms rare en oneerlijke dingen doen. De community is ook behoorlijk gestoord.quote:Op maandag 2 januari 2012 16:52 schreef Catch_me het volgende:
Ik heb zo'n vermoeden dat van al die gebande mensen we niet het hele verhaal horen, en er dus exploits of andere ongein in het spel is
Het begon met dat verhaaltje over low level mensen op Ilum ofzo, het bleek dat er met de vijand samengewerkt werd om steeds een chest met geld opnieuw te laten spawnen, logisch dat je dan de banhammer krijgt.
Uiteraard hebben we het wel nog over EA en Bioware, die staan nou eenmaal niet bekend om hun goede community interactie.
Zo lang je maar niks exploit zit je wel goed.quote:Op maandag 2 januari 2012 16:54 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Enige wat ik doe is slicing - cybertech - en bijv. missions verkopen voor 9/10x onder de markt prijs maar omdat ik er vrij veel "vind" levert het redelijk wat op.
En verder zijn het vooral credits van quests overigens dus dat zou echt frappant zijn.
Zit nu dik op de 400k meen ik.
lijkt me fake, er staan zelfs spelfouten inquote:Op maandag 2 januari 2012 16:45 schreef RitseB het volgende:
[..]
Voor bank-alts kan je geband worden, net zoals traden
[ afbeelding ]
Dit lijkt me trouwens een foutje en niet bedoeld?quote:Op maandag 2 januari 2012 17:09 schreef 2Happy4U het volgende:
waardoor je je subscriptie niet meer kan stop zetten.
Dat hoop ik maar, ik heb 't sowieso al niet hoog van Bioware en dit maakt het absoluut niet heel veel beterquote:Op maandag 2 januari 2012 17:11 schreef Pixell het volgende:
[..]
Dit lijkt me trouwens een foutje en niet bedoeld?
Echter betaal ik bij MMOs alleen maar per maand of via een gamecard en doe ik niks met abonnementen
Maar het schelden klinkt ook niet als het hele verhaal, ze hebben nota bene een profanity filter erop zitten... het woord 'kunt' wordt standaard zelfs gefilterd en dat heb ik al heel wat gezegd in de chat.quote:Op maandag 2 januari 2012 17:12 schreef leeell het volgende:
mocht alles waar zijn is het zeker wel vreemd
al vind ik dat ilum-geval nog wel logisch, maar shit zoals schelden en de market playen moet kunnen
nog steeds volle servers elke dagquote:Op maandag 2 januari 2012 17:26 schreef Fir3fly het volgende:
Wordt er eigenlijk nog wel gespeeld? Het enige wat ik zie in dit topic is 'discussies' over randzaken.
Druk bezig met mijn Imperial Agent ondertussenquote:Op maandag 2 januari 2012 17:26 schreef Fir3fly het volgende:
Wordt er eigenlijk nog wel gespeeld? Het enige wat ik zie in dit topic is 'discussies' over randzaken.
samequote:Op maandag 2 januari 2012 17:29 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Druk bezig met mijn Imperial Agent ondertussen
O dus je denkt dat zij geen spel/grammatica fouten maken?quote:Op maandag 2 januari 2012 17:06 schreef Pixell het volgende:
[..]
lijkt me fake, er staan zelfs spelfouten in
Dat van het schelden is echter wel een rare zaak en imo moet bioware zich niet zo aanstellen, alsof ze verwachten dat mensen niet schelden in een gaming community.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
quote:Op maandag 2 januari 2012 17:36 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
O dus je denkt dat zij geen spel/grammatica fouten maken?
AlstublieftZo te zien een helpdesk in IndiaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
quote:Op maandag 2 januari 2012 17:36 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
O dus je denkt dat zij geen spel/grammatica fouten maken?
AlstublieftSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Lekker uit de hoogte doen hoor.
Maar uiteraard hoort het niet, die bots.And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
Ik hou er gewoon van om dingen te haten, ook al vind ik het zelf leuk.quote:
En als je je class skill (weet ff niet hoe het heet) activeert, dat je 2% maxhealth terugkrijgt elke 3 sec enzo.quote:Op maandag 2 januari 2012 17:47 schreef 2Happy4U het volgende:
Muziek is wel top, alleen mis ik het wel heel erg in het spel zelf, volgens mij heb je het alleen maar in Dungeons / Elite mobs?
Dat is ook maar hoogstens eens in de 20 minutenquote:Op maandag 2 januari 2012 17:51 schreef DaFan het volgende:
[..]
En als je je class skill (weet ff niet hoe het heet) activeert, dat je 2% maxhealth terugkrijgt elke 3 sec enzo.
Nee hoor, hoor het met regelmaat wel voorbij komen alleen de punten waarop het triggered ben ik niet helemaal over uit.quote:Op maandag 2 januari 2012 17:47 schreef 2Happy4U het volgende:
Muziek is wel top, alleen mis ik het wel heel erg in het spel zelf, volgens mij heb je het alleen maar in Dungeons / Elite mobs?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |