Wind in de rug hequote:Op vrijdag 6 januari 2012 16:20 schreef golfer het volgende:
Opvallend snelle eerste 100m. van Sablikova.
als het zondag flink doorwaait wordt het leuk iddquote:Op vrijdag 6 januari 2012 16:22 schreef Mani89 het volgende:
De 5km dames gaat wel episch worden op deze baan, rondjes 40.0 worden de standaard.
En veel missertjes...quote:Op vrijdag 6 januari 2012 16:22 schreef komrad het volgende:
veel valse starts, zal wel mede door de wind komen
Precies, maar Dijkstra kijkt alleen naar Wüst.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 16:28 schreef Van_Poppel het volgende:
Pechstein heeft misschien wel de beste zaken gedaan...
Precies.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 16:28 schreef Van_Poppel het volgende:
Pechstein heeft misschien wel de beste zaken gedaan...
en naar Sablikovaquote:Op vrijdag 6 januari 2012 16:29 schreef golfer het volgende:
[..]
Precies, maar Dijkstra kijkt alleen naar Wüst.
Ben benieuwd naar 5km als ze die mag schaatsen. Was vorig jaar op een binnenbaan al een groot probleem.quote:
Mooiste 5km van het toernooiquote:Op vrijdag 6 januari 2012 16:37 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ben benieuwd naar 5km als ze die mag schaatsen. Was vorig jaar op een binnenbaan al een groot probleem.
Dijkstra wilde net zeggen hoe goed ze het laatste rechte stuk rijdt.quote:
Zo indrukwekkend vind ik die lange afstanden van de 'nieuwe Pechstein' nou ook weer niet. Pechstein rijdt altijd een sterke 500 op allroundtoernooien. Die 1500 zal belangrijker zijn.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 16:35 schreef Van_Poppel het volgende:
Niet Wust, maar Pechstein is de morele winnaar. Pechstein kan op de 5km met gemak 15 seconde goed maken...
"HAH!"quote:Op vrijdag 6 januari 2012 16:42 schreef Marcoss het volgende:
Volgens mij heeft Dijkstra in de zomer te horen gekregen dat het allemaal iets enthousiaster mag in zijn commentaar. Het is nu wel een beetje de andere kant op geslagen
En Hersman haalt bij elke misslag zo'n beetje zijn Maya-kalender van stal.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 16:42 schreef Marcoss het volgende:
Volgens mij heeft Dijkstra in de zomer te horen gekregen dat het allemaal iets enthousiaster mag in zijn commentaar. Het is nu wel een beetje de andere kant op geslagen
Volgens mij wel, eigenlijk was dat het enige leuke aan de 5 km.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 16:38 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Mooiste 5km van het toernooihad jij toen niet de ronde geraden waarin ze haar eerste 40'er zou rijden?
Op de 1500m kan Wust wel 2 seconden op Pechstein pakken...maar dan moet ze straks op de 3km echt in de buurt van Pechstein blijven...straks na de 3km kunnen we al meer zeggen...quote:Op vrijdag 6 januari 2012 16:41 schreef TheArt het volgende:
[..]
Zo indrukwekkend vind ik die lange afstanden van de 'nieuwe Pechstein' nou ook weer niet. Pechstein rijdt altijd een sterke 500 op allroundtoernooien. Die 1500 zal belangrijker zijn.
Ik heb het niet kunnen horen, maar het klinkt alsof ik me er weer verschrikkelijk aan geërgerd zou hebben. Herbert woddt echt steeds erger tegenwoordig. Hij schreeuwt zelfs bij een podiumplek van een Nederlander in een WB-wedstrijd al zo hard dat het net lijkt of de Nederlandse olympische equipe 75 gouden medailles tegelijk heeft gewonnenquote:Op vrijdag 6 januari 2012 16:42 schreef Marcoss het volgende:
Volgens mij heeft Dijkstra in de zomer te horen gekregen dat het allemaal iets enthousiaster mag in zijn commentaar. Het is nu wel een beetje de andere kant op geslagen
Het is gewoon werkelijk waar triest, met als voorlopig 'hoogtepunt' dit seizoen de 'DIT GAAT HIJ NOOIT MEER WEGGEVEN, GROOTHUIS IS VAN EEN ANDERE PLANET!111!!!!1111!1'-epic fail tijdens een WB-wedstrijd in de kantlijn.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 16:50 schreef TheArt het volgende:
[..]
Ik heb het niet kunnen horen, maar het klinkt alsof ik me er weer verschrikkelijk aan geërgerd zou hebben. Herbert woddt echt steeds erger tegenwoordig. Hij schreeuwt zelfs bij een podiumplek van een Nederlander in een WB-wedstrijd al zo hard dat het net lijkt of de Nederlandse olympische equipe 75 gouden medailles tegelijk heeft gewonnen
quote:Op vrijdag 6 januari 2012 16:51 schreef golfer het volgende:
[..]
Nee, hij heeft de waarschuwing begrepen:
http://www.speld.nl/2012/(...)f-voor-ek-schaatsen/
quote:Op vrijdag 6 januari 2012 16:54 schreef roos85 het volgende:
[..]
Straks begint ie nog over de vader van Voeckler
quote:Op vrijdag 6 januari 2012 16:54 schreef roos85 het volgende:
[..]
Straks begint ie nog over de vader van Voeckler
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |