Mwah, ze staan wel vrij open voor iedereen hoor, als je gewoon meechat. En olga, onder welke naam zat je?quote:Op zaterdag 31 december 2011 19:59 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Daarbij kun je daar beter niet te hard roepen dat je ook op FOK! komt.
quote:
ook zoquote:
Volgens mij heb ik niet eens gezegd dat ik een FOK!ker wasquote:
Tja, echt een relschopper ben je ook niet.quote:Op zaterdag 31 december 2011 20:03 schreef Olga het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik niet eens gezegd dat ik een FOK!ker wasWaarschijnlijk lazen ze hier mee
Olgaquote:Op zaterdag 31 december 2011 20:02 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Mwah, ze staan wel vrij open voor iedereen hoor, als je gewoon meechat. En olga, onder welke naam zat je?
Ik bedoel een Radio 2 SC op Fok! ehquote:Op zaterdag 31 december 2011 19:57 schreef FritsFlits het volgende:
[..]
Er is wel een chat, maar als je een tijdje op Fok met elkaar optrekt dan is het stom om ineens met anderen te zitten
quote:Op zaterdag 31 december 2011 20:04 schreef LDS het volgende:
Nooooooooooooboddieeee seeeeeet it was ieeeeesieeeeee
Geen shit of iets gezegd? Want ze bannen daar alleen als je een 'verboden' woord zegt.quote:Op zaterdag 31 december 2011 20:04 schreef Olga het volgende:
[..]
OlgaEn ik deed echt niets fout. Zat met ene bas te praten over een liedje toen ik opeens werd geband. Daarna gevraagd in huiskamer of keuken waarom en werd ik daar ook uit verbannen.
Kijk als ik vervelend was snapte ik het, maar deed gewoon niets
Nee, alleen één voor 3FM.quote:
Nee, niet dat ik weetquote:Op zaterdag 31 december 2011 20:06 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Geen shit of iets gezegd? Want ze bannen daar alleen als je een 'verboden' woord zegt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Al mot ik kruupe op blote voeten gaan, ik wil nog een keer de Sint Stevens heuren slaan!
Forza Eniesee!
Weird. Ik ken de mensen daar redelijk goed en volgens mij bannen ze niet zomaar. Maarja, ik weet het verder ook niet. En op fok is het ook gezellig, toch?quote:
Ja, voor 1x in het jaar is het een leuk evenementquote:Op zaterdag 31 december 2011 20:08 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik luister radio 2 voornamelijk in de auto, dus dan heb je niet zo veel aan een chat. En zo een keer per jaar een paar dagen intenstief luisteren en kletsen is heel leuk, maar ik heb ook nog een leven (geloof ik)
Hopen dat ie dan straks in een keer stoptquote:Op zaterdag 31 december 2011 20:08 schreef Breach het volgende:
Godver, komt Cuby eraan, steken ze hier een 100000-klapper aan
Oh FOK! is veel gezelliger, ik kom hier al zo'n negen jaarquote:Op zaterdag 31 december 2011 20:08 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Weird. Ik ken de mensen daar redelijk goed en volgens mij bannen ze niet zomaar. Maarja, ik weet het verder ook niet. En op fok is het ook gezellig, toch?
Moet zeggen dat ik het hier gezelliger vind dan op de chat, terwijl ik al 10 jaar chat daar.
Beetje losgeschoten ego's daar. Mensen van de oude garde vinden zichzelf geweldig. Heb daar niet zo'n zin in.quote:Op zaterdag 31 december 2011 20:08 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Weird. Ik ken de mensen daar redelijk goed en volgens mij bannen ze niet zomaar. Maarja, ik weet het verder ook niet. En op fok is het ook gezellig, toch?
Moet zeggen dat ik het hier net zo gezellig vind als op de chat, terwijl ik al 10 jaar chat daar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |