Wilde eigenlijk wat fotos maken, maar ben maar een eindje verder op een bankje gaan zitten. Kwam er een jong stelletje en gingen daar een graf bezoeken. Kan nog vol schieten als ik daar aan terug denk.quote:Op donderdag 29 december 2011 20:44 schreef freecell het volgende: [..] Ow, dat kan ik ook niet inderdaad. Ik sta altijd van alles weg te slikken op zo'n plek.
quote:Op donderdag 29 december 2011 20:47 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Wilde eigenlijk wat fotos maken, maar ben maar een eindje verder op een bankje gaan zitten. Kwam er een jong stelletje en gingen daar een graf bezoeken. Kan nog vol schieten als ik daar aan terug denk.
Jammer dat hij hier niet meer post overigens. Zo mis ik wel meer vroegere bezoekers. En er zijn een paar die ik mis als kiespijnquote:
Hoe dat zo?quote:Op donderdag 29 december 2011 20:51 schreef krakkemieke het volgende:
Ik denk de laatste tijd vaak aan Braam.
Omdat hij leuk was in CUL. En omdat hij uit gezonden was.quote:
Ik Merlotquote:Op donderdag 29 december 2011 20:53 schreef Pietverdriet het volgende:
Goed, ik neem een glaasje Port
Er was iets met een meisje en Kreta (?) nadat hij terug was gekomen en daarna....stilte.quote:Op donderdag 29 december 2011 20:57 schreef krakkemieke het volgende:
En omdat we nooit meer van hem gehoord hebben.
Liever dat dan die verdronken maat van me.quote:Op donderdag 29 december 2011 20:57 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Er was iets met een meisje en Kreta (?) nadat hij terug was gekomen en daarna....stilte.
Eigenlijk alleen in DEFquote:Op donderdag 29 december 2011 20:59 schreef borisz het volgende:
http://forum.fok.nl/user/history/285880
Post nog wel eens in DEF.
Is dat met brian may?quote:Op donderdag 29 december 2011 21:04 schreef Pietverdriet het volgende:
BBC1
Earthflight, wil je niet missen
Neuh, voor het kind doet het hardstikke zeer!quote:Op donderdag 29 december 2011 21:08 schreef kaasplankje het volgende:
Kindersterfte is zeer triest. Maar niet voor het kind, dat weet vaak toch niet beter. Het is te jong om te beseffen dat het een leven vol plezier en prachtige dingen zou hebben.
Eigenlijk bijna vergelijkbaar met een kip uit de bio industrie. Te zielig voor mensen om te zien hoe er kippen opeengepakt zitten op een stalen rooster met afgeknipte snaveltjes. Voor de kip maakt het echter weinig uit. die weet niet beter. Een groene weide met regenwormen en een ondergaande zon? Wat is dat?
Of een stervend kind pijn heeft is individueel verschillend, maar dat bedoel ik niet. Het gaat om de triestheid die wij voelen als we zien dat een kind overlijd wat nog een heel leven voor zich heeft.quote:Op donderdag 29 december 2011 21:10 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
Neuh, voor het kind doet het hardstikke zeer!
Waar heb je het over?quote:Op donderdag 29 december 2011 21:14 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Of een stervend kind pijn heeft is individueel verschillend, maar dat bedoel ik niet. Het gaat om de triestheid die wij voelen als we zien dat een kind overlijd wat nog een heel leven voor zich heeft.
Die "pijn" voelen alleen wij, omdat wij weten wat het leven allemaal te bieden heeft.
Zie laatste posts vorig topic.quote:Op donderdag 29 december 2011 21:22 schreef krakkemieke het volgende:
* Slaat het op voor later*
Geen probleem.
Gauw verder met aflevering 2 waarin de karakters nog meer duidelijk worden.quote:Op donderdag 29 december 2011 21:31 schreef TAV74 het volgende:
Ok, zeer veelbelovende eerste aflevering van The Bridge
Halfje vrouw anyone?quote:Op donderdag 29 december 2011 21:31 schreef TAV74 het volgende:
Ok, zeer veelbelovende eerste aflevering van The Bridge
Geweldige rol idd, nu alquote:
Straks, eerst een krokettenfestijnquote:Op donderdag 29 december 2011 21:38 schreef golfer het volgende:
[..]
Gauw verder met aflevering 2 waarin de karakters nog meer duidelijk worden.
Oh, ben benieuwd hoe lekker ze zijn.quote:
Ja de kar is er alquote:Op donderdag 29 december 2011 21:39 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Straks, eerst een krokettenfestijn
Jaquote:Op donderdag 29 december 2011 21:36 schreef Bluezz het volgende:
Dat klinkt mij zo smerig in de oren die afkorting
Veel plezierquote:Op donderdag 29 december 2011 21:39 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Straks, eerst een krokettenfestijn
Mooiste vogel opname die ik gezien hebquote:Op donderdag 29 december 2011 21:04 schreef Pietverdriet het volgende:
BBC1
Earthflight, wil je niet missen
zo ergquote:Op donderdag 29 december 2011 21:45 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja
Interessante docu, net helemaal gekeken: www.vice.com/vice-news/north-korean-labor-camps-full-length/
Over Noord-Koreaanse werkkampen in Rusland (!!) waar mensen soms wel 10 jaar in verschrikkelijke omstandigheden moeten werken voor een hongerloon en de rest van het geld naar Noord-Korea gaat. Werkers zijn vaak in de 40 waardoor ze thuis een gezin hebben en niet zullen proberen te vluchten omdat ze weten dat hun gezin dan gevaar loopt.
Ik ben zo'n fossiel waar vanmorgen die ene gast, die zichzelf zo belachelijk maakte, het over had die nog nooit Home Alone 1 of 2 heeft gezien.quote:Op donderdag 29 december 2011 21:45 schreef FutureFairytale het volgende:
Veel plezier
Ik had net een oliebollenfeestje
En ben nu Home Alone 2 aan het kijken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |