en heeft elke studio een eigen ingang? / huisnummer?quote:Op dinsdag 6 maart 2012 12:18 schreef lipper het volgende:
Ik woon in een verbouwde winkel. Er zijn 8 studio's waarvan de grootste 27m is iedereen betaald 500 incl.
Vind het best redelijk wat hij vraagt
Zoiets ooit ook gehuurd (geen verbouwde winkel, maar een studio van 25 m²). Iedereen betaalde 348 inc. En dan had je nog recht op huurtoeslag á 125 euro ook. Dat jij zoveel betaalt betekend niet dat TS opeens een goede prijs vraagt.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 12:18 schreef lipper het volgende:
Ik woon in een verbouwde winkel. Er zijn 8 studio's waarvan de grootste 27m is iedereen betaald 500 incl.
Vind het best redelijk wat hij vraagt
Jaquote:Op dinsdag 6 maart 2012 13:10 schreef YebCar het volgende:
[..]
en heeft elke studio een eigen ingang? / huisnummer?
zoals hierboven aangegeven krijg je dan huurtoeslag als student / lage verdienerquote:
Waarom zou je je niet inschrijven bij de gemeente? Dat is toch verplicht als je ergens woont?quote:Op dinsdag 6 maart 2012 16:52 schreef MdMa98 het volgende:
als je je inschrijft in de gemeente, heb je idd recht op huurtoeslag. Ik zie het probleem niet zo. Het blijft particuliere huur, inclusief goed internet en prima televisie. Je mag het niet gemeubileerd en gestofffeerd huren hoor, gaat wel geld van de prijs af.
Welke zaken bleven in twijffel bij het berekenen eigenlijk?
Wat dacht je van iemand die voor een bedrijf werkt, uit het buitenland komt en hier een vergunning krijgt voor 3 maanden?quote:Op dinsdag 6 maart 2012 17:06 schreef jroz het volgende:
[..]
Waarom zou je je niet inschrijven bij de gemeente? Dat is toch verplicht als je ergens woont?
Twijfel bij berekenen: denk dan aan het aantal m² dubbel glas, de soort verwarming, etc.
het wás verhuurd, het komt binnenkort weer vrijquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 09:45 schreef Woods het volgende:
Staat al 6 maanden te huur, erg. Laat het een les zijn dat je de prijs flink zal moeten verlagen want misschien had je dan al 6 maanden kunnen vangen.
Als je het zat bent, waarom geef je dan niet aan hoeveel 'punten' jou appartement krijgt volgens jou berekening? Als dit ten positieve uitvalt voor jou, dan zijn alle zeikerds direct uitgeluld.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 10:17 schreef MdMa98 het volgende:
Ik ben er een beetje zat van, dat er van alles geroepen word, terwijl de huurprijs en wat je er voor krijgt dik in orde is. Gezien het feit dat er lege panden zonder ook maar iets er bij (meubels - internet - televisie) voor 700 verhuurd worden.
Door wie is dat vastgesteld? Volgens mij is de enige instantie die hier namelijk uitspraken over doet de huurcommisie zover mijn ervaring over een te hoge huurprijs gingen.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 10:17 schreef MdMa98 het volgende:
ISDATZO:
Er is vastgesteld dat de huurprijs incl internet en televisie, voldoet aan de eisen. (huurprijs minus internet en televisie en minus de servicekosten, is een prima huurprijs.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |