Hebben we toch nog iets gemeen..quote:Op donderdag 29 december 2011 19:07 schreef BMS-THAD het volgende:
[..]
Normaal zit ik op een stoel, maar vandaag zit ik op me vader idd
quote:Op donderdag 29 december 2011 19:07 schreef BMS-THAD het volgende:
[..]
Normaal zit ik op een stoel, maar vandaag zit ik op me vader idd
"Jij en Sjors zijn geen vrienden"quote:
quote:Op donderdag 29 december 2011 19:09 schreef SeLang het volgende:
[..]
"Jij en Sjors zijn geen vrienden"
Eens, buiten die oplichter dan..quote:Op donderdag 29 december 2011 19:10 schreef Barbapapamama het volgende:
Sjors, rot toch op man.
Kut mooiboy, je bent gewoon een oplichter die denkt slim te zijn.
Faal.
een account is zo gemaaktquote:Op donderdag 29 december 2011 19:11 schreef Droopie het volgende:
Nou Sjokkie zullen we niet snel in v&a zien
Kom maar met die bewijzen vriend. Het tegendeel is nog altijd bewezen, meningen ipv. feiten. Ach gelukkig vermaak ik me hier nog een beetje met allemaal die mensen die zich verschuilen achter een forum.quote:Op donderdag 29 december 2011 19:12 schreef Barbapapamama het volgende:
Je begint al wel naam te maken
****
Succes in de toekomst!
Het is erg als je in je eigen leugen begint te geloven, besef je dat?quote:Op donderdag 29 december 2011 19:14 schreef Sj0kkie het volgende:
[..]
Kom maar met die bewijzen vriend. Het tegendeel is nog altijd bewezen, meningen ipv. feiten. Ach gelukkig vermaak ik me hier nog een beetje met allemaal die mensen die zich verschuilen achter een forum.
Nee, het is erg dat je mensen beoordeeld via internet, wordt eens wat socialer en kom langs voor een kopje koffie. Hebben we het dan over leugens..quote:Op donderdag 29 december 2011 19:15 schreef Barbapapamama het volgende:
[..]
Het is erg als je in je eigen leugen begint te geloven, besef je dat?
vraag dat maar aan de firma liekendiek of het zo grappig isquote:Op donderdag 29 december 2011 19:14 schreef Sj0kkie het volgende:
[..]
Kom maar met die bewijzen vriend. Het tegendeel is nog altijd bewezen, meningen ipv. feiten. Ach gelukkig vermaak ik me hier nog een beetje met allemaal die mensen die zich verschuilen achter een forum.
Jetcarsquote:Op donderdag 29 december 2011 19:17 schreef Droopie het volgende:
[..]
vraag dat maar aan de firma liekendiek of het zo grappig is
Bewijs jij maar eerst eens dat je een iphone in bezit had met een IMEI of kopie factuur. Daarna mag jij bewijzen dat je de iphone in het pakketje hebt gedaan..quote:Op donderdag 29 december 2011 19:14 schreef Sj0kkie het volgende:
[..]
Kom maar met die bewijzen vriend. Het tegendeel is nog altijd bewezen, meningen ipv. feiten. Ach gelukkig vermaak ik me hier nog een beetje met allemaal die mensen die zich verschuilen achter een forum.
Ik hoef niks te bewijzen want het geld is netjes terug gestuurd, wat hierna gebeurt is tussen mij en Post-NL of mijn huisgenoten/vrienden daarvan. Ik hoef mij tegenover niemand hier te verantwoorden. Ga lekker buitenspelen..quote:Op donderdag 29 december 2011 19:17 schreef gohan16 het volgende:
[..]
Bewijs jij maar eerst eens dat je een iphone in bezit had met een IMEI of kopie factuur. Daarna mag jij bewijzen dat je de iphone in het pakketje hebt gedaan..
quote:Op donderdag 29 december 2011 19:18 schreef Sj0kkie het volgende:
[..]
Ik hoef niks te bewijzen want het geld is netjes terug gestuurd, wat hierna gebeurt is tussen mij en Post-NL of mijn huisgenoten/vrienden daarvan. Ik hoef mij tegenover niemand hier te verantwoorden. Ga lekker buitenspelen..
Jij zit hier nota bene te proberen je onschuld te bewijzen. Ik wil je alleen helpen dat te doen. Aangezien je niets aanneemt, betekent het dat je gewoon een domme oplichter bent.quote:Op donderdag 29 december 2011 19:18 schreef Sj0kkie het volgende:
[..]
Ik hoef niks te bewijzen want het geld is netjes terug gestuurd, wat hierna gebeurt is tussen mij en Post-NL of mijn huisgenoten/vrienden daarvan. Ik hoef mij tegenover niemand hier te verantwoorden. Ga lekker buitenspelen..
Gelukkig zijn dat meningen, zou wat zijn als mijn mening de jouwe was.quote:Op donderdag 29 december 2011 19:21 schreef gohan16 het volgende:
[..]
Jij zit hier nota bene te proberen je onschuld te bewijzen. Ik wil je alleen helpen dat te doen. Aangezien je niets aanneemt, betekent het dat je gewoon een domme oplichter bent.
Hebben we toch nog iets gemeen.quote:Op donderdag 29 december 2011 19:22 schreef Ayumu2.0 het volgende:
[..]
Nou ja samen buiten spelen dan maar alleen ik ben niet zo lief
quote:Op donderdag 29 december 2011 19:22 schreef Sj0kkie het volgende:
[..]
Gelukkig zijn dat meningen, zou wat zijn als mijn mening de jouwe was.
quote:Op donderdag 29 december 2011 15:59 schreef Sj0kkie het volgende:
Omdat ik geen zin heb om bestempeld te worden als oplichter? Laten we het verleden laten voor wat het is. Ik heb de laatste jaren zoveel spullen gekocht en verkocht en iedereen was altijd meer dan tevreden, zoals terecht wordt aangehaald hier door anderen. Als ik schuldig was hield ik me wel stil, denk je niet?
Dat had je gedachtquote:Op donderdag 29 december 2011 19:23 schreef Sj0kkie het volgende:
[..]
Hebben we toch nog iets gemeen.
quote:Op donderdag 29 december 2011 19:26 schreef Barbapapamama het volgende:
Je hebt wel een leuke familie
quote:Op donderdag 29 december 2011 19:33 schreef gohan16 het volgende:
[..]
Je hebt niet eens bewijs dat je een iphone in je bezit hebt
Correctie: jij denkt te weten of ik bewijs heb dat ik een iPhone in bezit heb.quote:Op donderdag 29 december 2011 19:33 schreef gohan16 het volgende:
[..]
Je hebt niet eens bewijs dat je een iphone in je bezit hebt
Die heb je toch niet in je bezit...quote:Op donderdag 29 december 2011 19:35 schreef Sj0kkie het volgende:
[..]
[..]
Correctie: jij denkt te weten of ik bewijs heb dat ik een iPhone in bezit heb.
Iets minder denken vriend..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |