Iets met een relatie van 3.5jaar die gister kapot is gegaan. En dan op zo`n avond heel de avond leuk en gezellig doen. En als je dan thuis komt helemaal kapot gaan.quote:
Aii da's wel rot. Helemaal met O&N.quote:Op zondag 1 januari 2012 06:24 schreef mash_ het volgende:
[..]
Iets met een relatie van 3.5jaar die gister kapot is gegaan. En dan op zo`n avond heel de avond leuk en gezellig doen. En als je dan thuis komt helemaal kapot gaan.
Dankjequote:Op zondag 1 januari 2012 06:27 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Aii da's wel rot. Helemaal met O&N.
Knuffel en sterkte
Jij ookquote:Op zondag 1 januari 2012 07:21 schreef Brennie het volgende:
Zo, daar zit ik dan met mijn brakke hoofd te wachten tot ik opgeroepen kan worden (werk).![]()
Gelukkig en gezond nieuw jaar allemaal!
Meer seks en liefde in 2012?quote:Op zondag 1 januari 2012 10:04 schreef Yuki het volgende:
Onbestemd...
En ik heb ook niet het gevoel dat alles wat mij gisteren is toegewenst door verschillende mensen uit gaat komen in 2012
*knufffff* ik doe met je mee! gedeelde smart is halve smart toch?quote:Op zondag 1 januari 2012 10:48 schreef Dizer het volgende:
Raar. Na 4 jaar een relatie, een heftige relatie.. is het uit. Kan er nog steeds niet aan wennen, een maand later.
Same here. Ik ben om 22 u naar bed gegaan, en viel warempel rond middernacht in slaap.quote:Op zondag 1 januari 2012 07:10 schreef kruidkoekje het volgende:
Om de een of andere reden zal ik nooit van oud en nieuw kunnen genieten. Het gekke is dat ik niet zo van de feestdagen ben, van mij hoeft t allemaal niet.. Maar dat ik altijd wanneer t vuurwerk afgestoken word (na 00.00) me altijd erg leeg voel, alsof er iets is, ik iets mis.. Zon raar te beschrijven gevoel, maar die dag voel ik me dan ook altijd erg raar, klote terwijl ik niet snap waar t gevoel nu vandaan kan komen..
Wachten is op de eerste aanslag, genocide, brand in een weeshuis, whatever... Kunnen we deze nog een keer quotenquote:Op zondag 1 januari 2012 11:30 schreef Jovatov het volgende:
Dikke prima. Lekker wakker worden en gedoucht met Muse. Wordt een mooi jaar
Op 21 december van dit jaar krijg je een zonne grotte vuurbal jonguh!quote:Op zondag 1 januari 2012 11:36 schreef grrrbeer het volgende:
[..]
Wachten is op de eerste aanslag, genocide, brand in een weeshuis, whatever... Kunnen we deze nog een keer quoten
Geluk, gezondheid en liefdequote:Op zondag 1 januari 2012 10:42 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Meer seks en liefde in 2012?
OT: Brak
Same here. Maar ik ben de laatste dagen gaan beseffen dat zij niet mijn "echte" levensmaatje was. En ik niet die van haar. We willen andere dingen uit het leven. Ik zal haar missen en het is verdrietig, we kennen elkaar door en door. Maar we moeten door. Het leven is al zo kort,quote:Op zondag 1 januari 2012 10:48 schreef Dizer het volgende:
Raar. Na 4 jaar een relatie, een heftige relatie.. is het uit. Kan er nog steeds niet aan wennen, een maand later.
Blijf dan ook gewoon in bed liggenquote:Op zondag 1 januari 2012 13:50 schreef Trashcanman het volgende:
Lig zeer brak in bed te liggen en over een half uur komen mijn ouders op bezoek. fml
Sterkte!quote:Op zondag 1 januari 2012 10:48 schreef Dizer het volgende:
Raar. Na 4 jaar een relatie, een heftige relatie.. is het uit. Kan er nog steeds niet aan wennen, een maand later.
Slaande ruzie met je ouders? Kan me er niks bij voorstellenquote:Op zondag 1 januari 2012 15:31 schreef Muisraket het volgende:
"In a split second the foundations for a peaceful fulfilling life can be blasted away to the four corners of reality..."
Slaande ruzie met mijn ouders, huilbuien en me opeens enorm klote voelen. 2012 begint echt fantastisch.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |