abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_106080340
Ik zal het kort en bondig uiteen zetten en dan zou ik graag wat feedback willen over mijn gevormde mening.

Al jaren doe ik zonder problemen wat koop en verkoop van spullen via tweakers v&a. Denk dan niet aan handel maar meer aan pc onderdelen kopen en verkopen om mijn eigen pc up to date te houden of om goedkoop aan goede apparatuur te komen zoals een macbook pro of een imac. Laatst een iphone 4 gekocht via v&a nadat ik mijn normale routine uitvoerde van het controleren van de feedback van de verkoper en kijken wat zijn verdere geschiedenis is op internet. Geen schokkende zaken gevonden en de verkoper uit Venlo heeft een historie van een jaar met 11 goede feedback verslagen. Normaal haal ik af maar net voor kerst en het gaat al zo lang goed, laat ik het hem maar opsturen naar mijn ouders in Nederland na dat ik vooruit betaald heb. Ik krijg netjes de track en trace code en het pakketje komt na een dag ook netjes binnen. Ook geeft hij een adres bij zijn bankrekeningnr.

Echter je voelt hem al aankomen. Er zat dus geen iphone in maar een euroshopper energy drink blikje, een leeg iphone doosje en een krant uit Veendam. Pakket is onbeschadigd maar heeft wel 2 lagen plakband maar het is dan ook een gebruikt doosje. De zending was ook niet aangetekend verzonden zoals afgesproken.



Na mijn eerste teleurstelling te hebben verwerkt ga ik toch een diplomatiek mailtje naar de verkoper sturen met een beschrijving van mijn bevindingen waarna hij direct terug reageert dat hij net zo verbaasd is en geeft ook zijn gsm nummer. Eerste indruk van mij op dit moment is dan ook dat dit geen oplichter kan zijn aangezien ik niet verwacht dat die zo netjes reageren met contact gegevens. Ik bel hem op en kort gezegd legt hij mij uit dat zijn vriendin het pakket heeft verzonden en is vergeten dit aangetekend te doen. Hij zal contant opnemen met postNL en de zaak aanhangig maken. Ik krijg kort daarop een screenshot van zijn gsm met de gespreksduur en een beschrijving van zijn gesprek met postNL. Zijn reeds uitgesproken vermoedens klopten, veel tijdelijke krachten en minder controle op de sorteercentra en dus waarschijnlijk daar de inhoud verwisseld. Ze maken een zaak aan bij PostNL en over een paar weken krijgen we antwoord. De heer S.V. zoals hij heet, snapt mijn vragen en zegt toe mij te helpen deze zaak op te lossen.

Ondertussen had ik al direct een advertentie rapport gemaakt op Tweakers waar direct bericht van terug kwam via een medewerker met de volgende passage:

quote:
"Helaas is dit een bekend persoon bij ons die niet meer welkom was. Hij heeft ongemerkt zich toch weer geregistereerd. In elk geval is hij nu weer verwijderd. De politie kan op verzoek onze gegevens ontvangen."
Daar ga je toch wel even twijfelen,... het zal toch niet dat ik alsnog rond de tuin geleid wordt? Ik bel S.V. daar nog eens over op en hij had ook een bericht ontvangen dat hij geband was. Totaal onterecht in zijn ogen en hij zou graag willen dat ik hem zou vrijpleiten bij tweakers. Hiertoe heb ik toegezegd dit te doen als de zaak duidelijk is voor mij. Dat begreep hij vooralsnog.

Toen is Sherlock Holmes er maar bij betrokken en ben ik het pakket gaan onderzoeken. Allereerst het gewicht. De sticker van het inname punt toont 490 gram en de sorteerscan bij PostNL geeft 495 gram online. Oftewel het gewicht is nagenoeg constant gebleven. Weging van het pakket met alle inhoud zoals ontvangen komt ook exact overeen met het label en de sorteerscan. Een reconstructie met een andere iphone (4s dus 3 gram zwaarder) levert 468 gram op. Dit is een feit dat mij nog meer vraagtekens doet plaatsen.

"valse" pakket:


Gereconstrueerd "correcte" gewicht:


Ondertussen ook nog wat andere zaken overdacht en/of geconstateerd:

• Bijgesloten iphone doosje is van alle nummers gestript inclusief imei sticker op de achterzijde.
• Kans dat dit doosje in een sorteercentrum eruit wordt gepakt en men een blikje van nagenoeg hetzelfde gewicht bij de hand heeft is nagenoeg nihil.
• Verkoper werd erg snel kriebelig en was niet gecharmeerd van mijn confrontatie met mijn bevindingen. Het kwam hem over als beschuldiging en dat heb ik dan ook maar beaamd. Ik begrijp zijn reactie maar hij wordt erg fel in zijn derde mailtje en dat komt bij mij ook wel erg vreemd over. Hij draait om antwoorden heen of krijg antwoorden als: "dan heeft die PostNL medewerker vast een weegschaaltje in de auto gehad ofzo"

Dan blijft er nog 1 gegeven over en dat is zijn adres. Ik heb contact met mensen waarmee S.V. zaken heeft gedaan en die zijn overwegend positief al waren er wel wat eigenaardigheden. Een persoon heeft vorige week wat afgehaald bij hem en kwam met hetzelfde adres als ik van S.V. heb gekregen maar hij vertelde ook dat het huis leeg was waar hij hem heeft ontmoet. S.V. gaf aan dat hij aan het verhuizen was. Als ik op dit adres google kom ik op een verzorgingstehuis waar ook een invalide parkeer vergunning voor is verleend in 2010. Er komt ook een andere naam voor op dat adres met hetzelfde nummer.

S.V. geeft als verklaring: "Het is inderdaad zo dat ik ga verhuizen, zoals ik al zei woon ik in een studentenhuis en dit al middels 2/3 jaar, een keer heb je dat wel gezien. Neemt niet weg dat ik er nog steeds woon en nog geen definitieve verhuisplannen heb, die kunnen desondanks wel snel komen. Als ik verhuis in korte termijn krijg je mijn nieuwe adresgegevens ook gewoon hoor, daar hoef je niet bang voor te zijn." Dit is toch vreemd als je huis al leeg staat en het als verzorgingstehuis op internet staat.

Heb ik nu te maken met een zeer gehaaide oplichter of zie ik teveel spoken en beticht ik hem onterecht?

Morgenvroeg heb ik een afspraak voor de aangifte. Ondertussen heb ik S.V. gevraagd op alle punten concreet te reageren aangezien hij veel zaken onbeantwoord laat in zijn mails.

[ Bericht 3% gewijzigd door jpjedi op 27-12-2011 14:41:20 ]
pi_106080458
Scam. Snap niet dat je uberhaupt nog twijfelt.
  dinsdag 27 december 2011 @ 11:04:46 #3
94900 Shakkara
Bom Jihad President Cocaine
pi_106080487
Zelf ook een keer door zo'n gast om de tuin geleid.

Blijft maar met smoesjes en mooie verhalen komen maar je wordt gewoon genaaid waar je bij staat.

En gaat ie nog verontwaardigd doen als jij hem erop aanspreekt.
Een wolf maakt zich nooit zorgen dat de schapen flink in de meerderheid zijn.
pi_106080506
quote:
11s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:03 schreef Lyza666 het volgende:
Scam. Snap niet dat je uberhaupt nog twijfelt.
Maar je bent toch wel enorm gehaaid als je dan ook nog schone schijn gaat spelen? Ik heb meer het beeld van de oplichter waar je nooit meer een spoor van kan achterhalen.

Daarbij heeft hij goede feedback van verschillende betrouwbare mensen gedurende de periode van een jaar.

Masterplan dus?
pi_106080516
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:04 schreef Shakkara het volgende:
Zelf ook een keer door zo'n gast om de tuin geleid.

Blijft maar met smoesjes en mooie verhalen komen maar je wordt gewoon genaaid waar je bij staat.

En gaat ie nog verontwaardigd doen als jij hem erop aanspreekt.
Dat dus.
pi_106080543
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:05 schreef jpjedi het volgende:

[..]

Maar je bent toch wel enorm gehaaid als je dan ook nog schone schijn gaat spelen? Ik heb meer het beeld van de oplichter waar je nooit meer een spoor van kan achterhalen.

Daarbij heeft hij goede feedback van verschillende betrouwbare mensen gedurende de periode van een jaar.

Masterplan dus?
Doe niet zo naief. Je bent opgelicht. Neem contact met tweakers.net.
Doe aangifte.
  dinsdag 27 december 2011 @ 11:07:56 #7
36098 kievit19
vlaai squad is no more
pi_106080561
hoe zou die postNL medewerker geweten hebben dat er een iphone in dat pakje zat?? of zou die alle pakketjes open maken om even te kijken of het de moeite waard is?
The sand is pouring through the hourglass
To remind me of how precious time is
Cause all I ever do
Is dream, dream, dream, what am I supposed to do
pi_106080563
Dat is het kenmerk van een oplichter.. doen alsof ie onschuldig is terwijl hij je hard naait en mooie verhaaltjes aanhangt.

Politie bellen of langsgaan en aangifte doen.
Ze hebben toch een tak voor internet oplichting tegenwoordig?
Niet te lang wachten want nu kun je zelf de oplichter spelen en bijv. een keer afspreken of in ieder geval hem in de val lokken.
pi_106080634
Het lijkt mij dat de 'verkoper' in dit geval gewoon een oplichter is.
Edensnator over 'n out
pi_106080665
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:07 schreef beerten het volgende:

[..]

Doe niet zo naief. Je bent opgelicht. Neem contact met tweakers.net.
Doe aangifte.
Ik weet niet of mijn lees capaciteit achteruit is gegaan, maar dit heeft hij al gedaan of is het van plan...

OT: Lijkt op een small-time oplichtertje die héél slecht zijn sporen kan uitwissen. Even snel cashen zonder plan van aanpak.
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_106080693
quote:
15s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:12 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Ik weet niet of mijn lees capaciteit achteruit is gegaan, maar dit heeft hij al gedaan of is het van plan...

OT: Lijkt op een small-time oplichtertje die héél slecht zijn sporen kan uitwissen. Even snel cashen zonder plan van aanpak.
Het is een wijziging die er sinds een paar minuten pas staat dus nee je lees capaciteit is zo goed als ieder ander hier. :P
pi_106080704
Overduidelijk een oplichter. Je kunt er uiteraard niet op vertrouwen dat medewerkers van het postbedrijf met hun tengels van je post afblijven, maar het is onwaarschijnlijk, zoals eerder is gezegd, dat iemand al die pakketjes gaat doorkijken om iets waardevols te jatten om het vervolgens te vervangen met een blikje frisdrank (wat al helemaal debiel is natuurlijk.)
Who motivates the motivator?
pi_106080705
Het is sneu, maar ik kan geen medelijden hebben met mensen die 2e hands telefoontjes willen.
5 Ferrari's op videoband!
  dinsdag 27 december 2011 @ 11:15:04 #14
65837 cerror
ik kom af en toe
pi_106080731
Heet die kerel toevallig -? :')

[ Bericht 5% gewijzigd door GlowMouse op 29-04-2012 16:34:41 ]
Hoi, ik ben een lamzak met een passie voor flessen wasverzachter.
Neuk mijn oor en noem me Harry Mulisch
pi_106080738
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:13 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Het is sneu, maar ik kan geen medelijden hebben met mensen die 2e hands telefoontjes willen.
:')
Edensnator over 'n out
pi_106080749
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:05 schreef jpjedi het volgende:

[..]

Maar je bent toch wel enorm gehaaid als je dan ook nog schone schijn gaat spelen? Ik heb meer het beeld van de oplichter waar je nooit meer een spoor van kan achterhalen.

Daarbij heeft hij goede feedback van verschillende betrouwbare mensen gedurende de periode van een jaar.

Masterplan dus?
Nou ja, hij probeert jou zo gek te krijgen dat je gelooft dat een PostNL medewerker je iPhone gejat heeft. En 't lukt 'm nog bijna ook. Waarschijnlijk zal 'ie dat eerder gedaan hebben en ermee weggekomen zijn. Masterplan... niet echt, gebruik maken van naïevelingen meer.

En daarnaast, wie zegt dat die feedback van échte mensen komt? Je kunt toch zelf een aantal accounts aanmaken en jezelf goede feedback geven lijkt me.
pi_106080768
quote:
99s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:13 schreef Spouwerranger het volgende:
Overduidelijk een oplichter. Je kunt er uiteraard niet op vertrouwen dat medewerkers van het postbedrijf met hun tengels van je post afblijven, maar het is onwaarschijnlijk, zoals eerder is gezegd, dat iemand al die pakketjes gaat doorkijken om iets waardevols te jatten om het vervolgens te vervangen met een blikje frisdrank (wat al helemaal debiel is natuurlijk.)
Ik werk voor een postpakkettendienst (geen postNL) En bij 99 van de 100 pakketjes heb je totaal geen idee wat er in kan zitten.
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
  dinsdag 27 december 2011 @ 11:17:01 #18
345970 Doodloper
Is een hardloper.
pi_106080771
Kortom: nog een keer een iPhone bestellen onder een andere naam en met wat vrienden even op gaan halen. :7

oh, en omdat we in WGR zitten: voor zover ik weet is de afzender verantwoordelijk voor verzending, tenzij de ontvanger aangeeft dat hij verzending op een bepaalde manier wenste. Jij wilde aangetekend, en dat heeft hij niet gedaan, dus hij is verantwoordelijk en moet voor een nieuwe foon zorgen.

Toch?
We zullen zien, zei de blinde.
pi_106080785
Zo'n OP voor zoiets duidelijks. Fantastisch
pi_106080796
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:17 schreef Doodloper het volgende:
Kortom: nog een keer een iPhone bestellen onder een andere naam en met wat vrienden even op gaan halen. :7
Sensatie zoeker :')
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_106080804
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:13 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Het is sneu, maar ik kan geen medelijden hebben met mensen die 2e hands telefoontjes willen.
Beetje flauw. Wel vind ik het nogal een risico - en een beetje dom - om een iPhone te laten opsturen en zou dat zelf nooit doen.
pi_106080826
TS, je twijfelt zelf toch neem ik aan ook niet?? Kom op zeg...je trapt in zijn onschuldige mooie praatjes? Lees je eigen openingspost nog eens door, dat schreeuwt gewoon 'oplichter'!
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_106080870
Iphones koop je in de winkel
  dinsdag 27 december 2011 @ 11:22:03 #24
345970 Doodloper
Is een hardloper.
pi_106080883
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 10:56 schreef jpjedi het volgende:
Ik zal het kort en bondig uiteen zetten
:')

quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:21 schreef Manco043 het volgende:
Iphones koop je in de winkel
Zo raar is het toch niet om een tweedehands telefoon te kopen? :?
We zullen zien, zei de blinde.
pi_106080891
quote:
7s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:22 schreef Doodloper het volgende:

[..]

:')
We zijn opgelicht door ts. :(
pi_106080958
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:13 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Het is sneu, maar ik kan geen medelijden hebben met mensen die 2e hands telefoontjes willen.
Wat een debiele reactie zeg.
And remember, respect is everything!
pi_106081018
tvp
pi_106081025
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:13 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Het is sneu, maar ik kan geen medelijden hebben met mensen die 2e hands telefoontjes willen.
stakker
  dinsdag 27 december 2011 @ 11:36:15 #29
204320 Montelly
-|||-------|||-
pi_106081146
Ts...wat heb je neer moeten leggen voor 4S?
Vergeet niet te liken en te abonneren op mijn vlog:
https://youtu.be/oavMtUWDBTM?t=25s
pi_106081183
Jammer, ik ben zelf nog nooit opgelicht op internet, ondanks mijn vele aankopen van (dure) elektronica. Toch zou ik waarschijnlijk ook de boot zijn ingegaan met een figuur als dit. Wat ook soms gebeurt op Ebay is dat er goede verkoperaccounts worden gehacked om deze te misbruiken voor oplichting. Geen idee of dat hierbij het geval is, aangezien er ook vele positieve reacties zijn.
  dinsdag 27 december 2011 @ 11:38:39 #31
204320 Montelly
-|||-------|||-
pi_106081202
En dan nog een gouden tip...

Telefoons ed. nooit laten bezorgen MAAR ZELF AFHALEN EN CONTANT BETALEN!

Daarnaast heb je voordeel dat telefoon nog opgeladen is (vragen erom) waardoor je de juiste werking van de telefoon kan controleren...

Valt me wel een beetje tegen van je TS dat je hierin ingetrapt ben..
Vergeet niet te liken en te abonneren op mijn vlog:
https://youtu.be/oavMtUWDBTM?t=25s
pi_106081226
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:38 schreef Montelly het volgende:
En dan nog een gouden tip...

Telefoons ed. nooit laten bezorgen MAAR ZELF AFHALEN EN CONTANT BETALEN!

Daarnaast heb je voordeel dat telefoon nog opgeladen is (vragen erom) waardoor je de juiste werking van de telefoon kan controleren...

Valt me wel een beetje tegen van je TS dat je hierin ingetrapt ben..
pi_106081270
Ik denk ook dat je genaaid bent... :(

Bonus kudo's voor je OP!
pi_106081288
Natuurlijk is dit fok! dus er zitten weer pareltjes van reacties tussen. O+

Maar genoeg serieuze reacties die me wakker schudden. Ik verdacht mezelf er ook van naïef te zijn maar gezien het relaas is er reden genoeg dit definitief weg te strepen. Wat een gehaaide actie zeg, ik ben wat dat betreft echt onder de indruk.

Ik ga uiteraard mijn plan doorzetten en had zaterdag al online aangifte gedaan maar kon morgen nog terecht voor de toelichting met aanvullende informatie. Al geloof ik niet dat de politie hier veel mee doet.

Op laten sturen is inderdaad dom en dat heb ik moeten leren op de harde manier. Nog nooit iets laten opsturen, altijd afgehaald maar deze ene keer wild eik het voor kerst rond hebben en had verder geen tijd, naief genoeg dus maar laten versturen. |:(

Dit betrof een iphone 4 en was voor mijn moeder. Die wilde mee kunnen whatsappen in de familie en haar oude was kapot gevallen.

Dank voor al jullie reacties, inclusief de vermakelijke ^O^
pi_106081347
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:13 schreef TheoddDutchGuy het volgende:

[..]

Het is een wijziging die er sinds een paar minuten pas staat dus nee je lees capaciteit is zo goed als ieder ander hier. :P
De edit was niet over de inhoud maar eens tukje "werktekst" dat erin was blijven staan. Ik heb inderdaad zaterdag al aangifte gedaan. ;)
pi_106081401
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:38 schreef Montelly het volgende:
En dan nog een gouden tip...

Telefoons ed. nooit laten bezorgen MAAR ZELF AFHALEN EN CONTANT BETALEN!

Daarnaast heb je voordeel dat telefoon nog opgeladen is (vragen erom) waardoor je de juiste werking van de telefoon kan controleren...

Valt me wel een beetje tegen van je TS dat je hierin ingetrapt ben..
Deze man is wijs _O_
5 Ferrari's op videoband!
pi_106081465
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:45 schreef jpjedi het volgende:

[..]

De edit was niet over de inhoud maar eens tukje "werktekst" dat erin was blijven staan. Ik heb inderdaad zaterdag al aangifte gedaan. ;)
shit. :'(
  dinsdag 27 december 2011 @ 12:03:32 #38
204320 Montelly
-|||-------|||-
pi_106081756
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:47 schreef Ferrari_Tape het volgende:

[..]

Deze man is wijs _O_
:D :')
Vergeet niet te liken en te abonneren op mijn vlog:
https://youtu.be/oavMtUWDBTM?t=25s
  dinsdag 27 december 2011 @ 12:25:45 #39
36796 Morpheus2002
Radio 49 | DJ.Morph
pi_106082257
quote:
13s.gif Op dinsdag 27 december 2011 11:18 schreef Lyza666 het volgende:

[..]

Beetje flauw. Wel vind ik het nogal een risico - en een beetje dom - om een iPhone te laten opsturen en zou dat zelf nooit doen.
Onzin, heb mijne laatst ook gekocht via Tweakers en kwam netjes aangetekend aan.
Niets Is Sterker Dan Dat Ene Woord; Feyenoord! Mijn Feyenoord!
pi_106083060
quote:
1s.gif Op dinsdag 27 december 2011 12:25 schreef Morpheus2002 het volgende:

[..]

Onzin, heb mijne laatst ook gekocht via Tweakers en kwam netjes aangetekend aan.
Oh. Dus als het 1x goed gaat is het onzin om het een risico te vinden dit soort tweedehands producten door particulieren op te laten sturen.

:')
pi_106083242
Er zit altijd een risico aan, maar er zit een verschil tussen marktplaatsverkopers uit texel met iPhones voor 200 euro en verkopers met goede referenties, een relatief veilige site (tweakers zijn niet veel problemen bij), goed contact, geen slechte naam op internet en rekeningnummer onbekend op oplichtingsites.
Ook in echte winkels kan je hard genaaid worden, maar nog steeds koop ik ook daar spullen.
  dinsdag 27 december 2011 @ 13:05:46 #42
19350 gohan16
Inmiddels 26
pi_106083342
Heb je zijn echte naam? Of gebruikt hij een pseudoniem. Misschien staat ie geregistreerd bij opgelicht.nl oid
I used to be schizofrenic, but we're okay now.
pi_106083358
woont ie ook in veendam? wil er best even langs..
pi_106083738
Krijg nu toch wat, straks draait het verhaaltje zich nog om ook :?

Iemand interesse om mee langs te gaan? :')

Met serieuze noot, hij gaat op mijn verzoek in op de punten die ik noem maar draait de vragen om of wuift ze wederom weg. Ik lees niets concreets dat hem vrij pleit en of hij nu zijn verhaal per mail, gsm of tijdens een bezoek doet zal weinig veranderen.

Wat toelichting voor de oplettende lezer:
-Invalide parkeerplaats heeft een vergunning op zijn woonadres en dus niet de buren.
-ik haal niets persoonlijks aan en confronteer hem puur met mijn bevindingen. gewicht is gewicht, huis is leeg, onaangetekend, etc... weinig over de bakkeleien imo.
1.) tja
2.) Is zijn reactie op mijn stelling dat de kans nihil is dat dit pakketje eruit gevist wordt
3.) Ik heb enkel gezegd dat Tweakers aanleiding heeft gehad om hem te bannen en dat zij zeggen dat dit IP een fout verleden heeft. Tja zijn antwoord snijdt weinig hout imo.
4.)Antwoord op mijn vraag waarom het huis leeg is en hij vorige week aangaf tegen koper dat hij aan het verhuizen was. Daar draait hij omheen en daarbij, het huis is meer een gebouw, nieuwbouw en geregistreerd als verzorgingstehuis en vermeld op een website van een zorginstelling als locatie.

Het pand waar S.V zou verblijven:



5.)Een dief die ook alle nummers van de doos verwijderd? Wie de sticker kent, het is geen sticker die je er even snel af trekt.
6.)Vriendin is voor mij geen betrokken partij en vooral niet neutraal. ;)

Hier zijn relaas van zojuist:

quote:
Je begint nu toch wel erg overdreven te reageren, ik heb je al eerder uitgenodigd om met je ouders eventueel langs te komen voor een kop koffie. Dan kan je zelf zien dat dit een studentenhuis is. Dat er een invalideparkeer plaats staat is voor de buren. Je noemt, zoals je zelf zegt allemaal feiten, maar het zijn geen feiten. Je bent mij aan het beschuldigen van iets wat ik niet gedaan heb, en sterker nog, je begint nu ook persoonlijke dingen aan te halen. Maargoed, ik zal nogmaals reageren.

1. Gewicht verschil is onverklaarbaar voor beiden en is geen enkele aanwijzing naar wat er gebeurt is, dat kan van alles zijn. Daarvoor heb ik een onderzoek laten starten! Als ik hier een verklaring voor kon geven had ik het waarschijnlijk zelf gedaan, nietwaar? Daar kunnen we lang en breed over discussiëren, maar als jij daardoor denkt dat ik het gedaan heb moet je aangifte doen. Ik heb de iPhone netjes opgestuurd inclusief accessoires en Nederlandse boekjes, zoals ik al eerder gezegd heb. De iPhone kwam van KPN af, ik heb zelf bij KPN gewerkt in Venlo Centrum, daar zou ik niet echt aan de bak komen als ik geen bewijs van goed gedrag zou krijgen, denk je niet? Ik heb niks te vrezen, en daarom nodig ik je uit, help ik je mee, en denk ik met je mee, maar je blijft mij beschuldigen en een keer houdt het dan voor mij op. Anderzijds, zou ik ook kunnen beginnen over het feit, wie zegt dat jij die iPhone er niet uit hebt gehaald, snel een blikje gepakt en dan foto’s gemaakt hebt? Wie zegt dat die iPhone op de foto, wel niet gewoon die van mij was? Zo kunnen we elkaar blijven verdenken, maar ik vertrouw erop dat jij de waarheid spreekt en hoop dat je dat andersom ook doet!

2. Zoals ik al eerder zei ( en zoals de medewerker van Post-NL mij vermelde ) zijn er rond de kerst dagen meer mensen van buitenaf aan het werk, bijvoorbeeld via het uitzendbureau, daar kunnen natuurlijk rotte eieren tussen zitten.

3. Ik heb al eerder gevraagd, wat er dan mis is met mijn verleden via dit IP-adres, en wat er dan besmet is? Ik kan geen verklaring geven met zo’n universeel argument. Als je specifieker bent kan ik eventueel nog uitleggen waarom er iets mis mocht zijn met dit IP-adres. Dit kan altijd nog komen door andere kamergenoten. Ik ben geen oplichter en dat mag ondertussen wel duidelijk zijn!

4. Heel simpel: bel me op voor een afspraak en kom even langs, dan krijg je van mij desgewenst een rondleiding, of bel de politie / gemeente die weten dat dit een studentenhuis is. 2de punt daarvan heb ik al uitgelegd, ik heb nog geen definitieve verhuis plannen, de woonkamer onder is leeg, die wordt gedeeld met mede studenten en daarvan is weinig meer over aangezien de huurbaas binnenkort het huis wil aanpakken en ipv. Kamerverhuur appartementen wil gaan maken. Ook dit is door middel van mijn huurbaas te bevestigen.

5. Nogmaals, ik heb de iPhone netjes opgestuurd inclusief imei nummer, en inhoudt, ik weet niet waarom dit gedaan is, kennelijk om zichzelf in te dekken, dat is de enige verklaring die ik daaraan kan geven.

6. Je mag mijn vriendin bellen voor bevestiging, dat zij het inderdaad vergeten is, sterker nog, ze zal het haarfijn aan je uitleggen als je langskomt.

Dat ik prikkelend wordt is omdat jij geen feiten benoemd, maar argumenten die kant noch wal slaan, je denkt heel veel, maar de waarheid is anders. Je kan via mail zoveel denken, en het beter denken te weten, maar waarom kom je niet gewoon even langs? Dan kan je mij zelf zien, me vriendin die het pakketje verstuurd heeft, je kan zien dat dit een studentenhuis is, je kan zien dat het onder inderdaad leeg is, ik kan precies aan je uitleggen wat betreft de verhuis plannen, ik kan eventueel nog bij de buren aanbellen die jou zullen bevestigen van wie die invalide parkeerplaats is. En zo kan ik nog wel even doorgaan.

Wil je dit niet? Dan moet je aangifte gaan doen, maar verwacht dan geen enkele medewerking meer van mij. Ik probeer mijn best te doen om er samen uit te komen, maar dat werkt niet als jij me constant blijft beschuldigen en met de neus op de feiten probeert te drukken, wat geen feiten zijn. Waarom zou ik überhaupt een onderzoek laten starten als het uiteindelijk bij mij zou uitkomen? Denk daar maar eens over na. Een oplichter handelt niet zo, en ik kan het weten want ik ben al 3 keer opgelicht, ook dat dossier heb ik hier liggen als je komt.

Het is wat mij betreft wederzijds, je kan nu gewoon mee denken aan een oplossing, en stoppen met mij te beschuldigen, en anders doe ik andersom ook aangifte van dit hele verhaal, want misschien leidt je mij wel om de tuin……
pi_106083767
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 13:06 schreef Gesplit het volgende:
woont ie ook in veendam? wil er best even langs..
Veendammer krant in de verpakking, Echter we hebben het over iemand die zegt in Venlo te wonen en wat ook aannemelijk is.
pi_106083858
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 13:05 schreef gohan16 het volgende:
Heb je zijn echte naam? Of gebruikt hij een pseudoniem. Misschien staat ie geregistreerd bij opgelicht.nl oid
naam, rekeningnr, adres zijn nergens verdacht of bekend. Dit check ik sowieso bij online tweede hands zaken.

Wel viel me op dat zijn naam icm plaatsnaam een google suggestie was. Er is een overeenkomstige hyvespagina uit 2006 zonder 'vrienden'.
  † In Memoriam † dinsdag 27 december 2011 @ 13:36:54 #47
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_106084151
Ik heb wel zin in een blikje energy drink nu ;(
:')
pi_106084171
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 13:36 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ik heb wel zin in een blikje energy drink nu ;(
kopen? Ik stuur wel op. :')
  dinsdag 27 december 2011 @ 13:40:29 #49
204320 Montelly
-|||-------|||-
pi_106084258
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 13:37 schreef jpjedi het volgende:

[..]

kopen? Ik stuur wel op. :')
leeg... _O- _O-
Vergeet niet te liken en te abonneren op mijn vlog:
https://youtu.be/oavMtUWDBTM?t=25s
  † In Memoriam † dinsdag 27 december 2011 @ 13:41:53 #50
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_106084305
quote:
• Kans dat dit doosje in een sorteercentrum eruit wordt gepakt en men een blikje van nagenoeg hetzelfde gewicht bij de hand heeft is nagenoeg nihil.
Dit lijkt me juist niet nagenoeg nihil, ik denk dat daar voornamelijk jongeren werken, en die drinken nou eenmaal veel energy drink, de albert heijn is de grootste supermarktketen van NL en euroshopper is daar het goedkoopste merk, er van uit gaan de dat je bij PostNL geen goud geld verdient.
:')
pi_106084382
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 13:41 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Dit lijkt me juist niet nagenoeg nihil, ik denk dat daar voornamelijk jongeren werken, en die drinken nou eenmaal veel energy drink, de albert heijn is de grootste supermarktketen van NL en euroshopper is daar het goedkoopste merk, er van uit gaan de dat je bij PostNL geen goud geld verdient.
punt is meer: er komen 5000 pakketjes voorbij waarvan je niet weet wat er in zit. Je pakt een doosje, ziet een iphone, maakt het open en vervangt het toestel en overige inhoud door iets met nagenoeg hetzelfde gewicht. Dat blijkt een blikje te zijn van nagenoeg hetzelfde gewicht als een iphone.
  † In Memoriam † dinsdag 27 december 2011 @ 13:53:32 #52
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_106084612
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 13:44 schreef jpjedi het volgende:

[..]

punt is meer: er komen 5000 pakketjes voorbij waarvan je niet weet wat er in zit. Je pakt een doosje, ziet een iphone, maakt het open en vervangt het toestel en overige inhoud door iets met nagenoeg hetzelfde gewicht. Dat blijkt een blikje te zijn van nagenoeg hetzelfde gewicht als een iphone.
Ahja, nou je bent gewoon opgelicht dus :')
:')
  † In Memoriam † dinsdag 27 december 2011 @ 13:54:53 #53
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_106084642
jpjedi, ga langs met je ouders voor een kop koffie, zoals hij aangeeft
:')
  † In Memoriam † dinsdag 27 december 2011 @ 13:55:39 #54
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_106084667
quote:
De iPhone kwam van KPN af, ik heb zelf bij KPN gewerkt in Venlo Centrum, daar zou ik niet echt aan de bak komen als ik geen bewijs van goed gedrag zou krijgen, denk je niet?
:')!!!!1

quote:
Anderzijds, zou ik ook kunnen beginnen over het feit, wie zegt dat jij die iPhone er niet uit hebt gehaald, snel een blikje gepakt en dan fotos gemaakt hebt? Wie zegt dat die iPhone op de foto, wel niet gewoon die van mij was? Zo kunnen we elkaar blijven verdenken, maar ik vertrouw erop dat jij de waarheid spreekt en hoop dat je dat andersom ook doet!
_O-

Wat een kneus, dit is echt duidelijk een oplichter die je om de tuin probeert te leiden.

Hij probeert je ook overdreven te 'helpen'.
Aan de andere kant ken ik wel iemand die bij TNT post werkte en shit jatte, concertkaartjes enzo en die doorverkocht :r
:')
  dinsdag 27 december 2011 @ 14:01:22 #55
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_106084854
Wel slim gedaan allemaal :D
Vooral die IMEI code van het doosje afhalen ook ^O^
Haters everywhere but I don't really care.
  † In Memoriam † dinsdag 27 december 2011 @ 14:02:09 #56
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_106084881
Of ga naar zijn huis, sloop iets ter waarde van een iphone en ga weer weg. Misschien een ruit ingooien ofzo.
:')
pi_106085095
quote:
4s.gif Op dinsdag 27 december 2011 13:54 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
jpjedi, ga langs met je ouders voor een kop koffie, zoals hij aangeeft
Ik ga mijn ouders hier echt niet inwerpen. Als ik er langs ga dan ga ik met een maat van me, gewoon voor de veiligheid. Het enige voordeel is dat hij me kan overtuigen dat hij echt daar woont of hij moet echt een briljant stukje theater opvoeren. Verder blijft het verhaal gelijk en zijn het slechts woorden en halve argumenten.

Ik ga me vandaag eens beraden op een antwoord. Als hij echt onschuldig is dan is hij nog altijd in gebreke gebleven tav de levering, maakt hij kans op schadevergoeding van PostNL en is hij vergeten dit pakket aangetekend te versturen itt de afspraak. Maar helaas zie ik hier nog geen rechter uitspraak over doen en zal ik er dus diplomatiek uit moeten komen. Mocht hij echt de waarheid spreken dan moet ik misschien maar aansturen op een 50/50 deal in het kader van beter iets dan niets.
Anderzijds, ik denk nog steeds dat het een doortrapte oplichter is en kan ik er tegen in gaan in de hoop mijn grief te halen door hem in de hoek te lullen en dit bij het politiedossier te kunnen voegen. Of ik hier veel verder mee geraak is nog maar de vraag. Uiteraard hebben we nog steeds een adres, een gsmnr, een bankrek en een uitnodiging voor koffie. Wellicht is het wat waard om toch eens te gaan praten.
  dinsdag 27 december 2011 @ 14:13:56 #58
240966 BurnaBoy
Ignorance is Bliss
pi_106085164
Je bent bij de politie geweest ja ?
Dan zal ik eerst even afwachten wat die doen voordat je langsgaat met de fokknokploeg :P
wel doorgaan met info verzamelen natuurlijk
We'll see each other again in another life. When we're both cats.
^inteel²
&nbsp
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
pi_106085329
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 14:13 schreef BurnaBoy het volgende:
Je bent bij de politie geweest ja ?
Dan zal ik eerst even afwachten wat die doen voordat je langsgaat met de fokknokploeg :P
wel doorgaan met info verzamelen natuurlijk
Digitaal aangifte gedaan inderdaad. Morgen gesprek. :)
  dinsdag 27 december 2011 @ 14:24:40 #60
220532 GuRBuH
Tamper-banned
pi_106085504
quote:
En dan ook nog Sugarfree :r
  dinsdag 27 december 2011 @ 14:27:08 #61
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_106085581
Afgezien van het feit dat KPN Venlo gewoon een winkel is en het in de meeste winkels niet nodig is een VOG in te leveren voor je er aan het werk kunt, zegt het nog geen bal.
Die knul die een paar weken geleden bij Peter R de Vries was met die wapenhandel en voorstelde de Rabobank waar hij werkte te overvallen had waarschijnlijk ook probleemloos een VOG kunnen leveren.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_106085876
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 14:24 schreef GuRBuH het volgende:

[..]

En dan ook nog Sugarfree :r
En dat drinkt niemand :r
5 Ferrari's op videoband!
pi_106086500
Het is toch simpel, jij krijgt niet waar je betaald voor hebt, of nu de Tnt of de kabouters de telefoon hebben weggemaakt :hij heeft niet geleverd dus is het zijn probleem.
pi_106086542
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 14:54 schreef Wokschotel het volgende:
Het is toch simpel, jij krijgt niet waar je betaald voor hebt, of nu de Tnt of de kabouters de telefoon hebben weggemaakt :hij heeft niet geleverd dus is het zijn probleem.
nee
pi_106086682
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 14:54 schreef Wokschotel het volgende:
Het is toch simpel, jij krijgt niet waar je betaald voor hebt, of nu de Tnt of de kabouters de telefoon hebben weggemaakt :hij heeft niet geleverd dus is het zijn probleem.
En hou stel je dan voor dat ik mijn vordering of mijn betaling alsnog tegemoet kan zien?
  dinsdag 27 december 2011 @ 15:21:39 #66
323439 HetKlusKonijn
Hoard, collect, file, index
pi_106087451
TS, volgens mij ben je inderdaad opgelicht.
Ik heb zelf iets dergelijks meegemaakt enige tijd geleden, verkoper zou concertkaartjes opsturen en je raadt het al: die heb ik wel betaald maar dus nooit ontvangen. Kwam ook met allerlei smoesjes aanzetten, beloofde zelfs een bos bloemen op te sturen "omdat het zo jammer voor mij was" dat het concert inmiddels voorbij was. Gewoon als illustratie om te laten zien hoe verschrikkelijk doortrapt dit soort lieden is.

Ik heb het gemeld bij Marktplaats, en vervolgens digitaal aangifte gedaan van internet-oplichting.
En... ja hoor, de politie heeft 'm gepakt, bleek dat hij nog een heleboel anderen ook had opgelicht.

Mijn geld heb ik nooit meer teruggezien, uiteraard had de kerel dat allemaal al weggesluisd.
Omdat het om een relatief laag bedrag ging heb ik het er verder maar bij laten zitten, maar het is een goede les geweest voor me: sindsdien koop/verkoop ik niks meer op het net tenzij we gelijk kunnen oversteken, maw, afspreken ergens en dan gelijk betalen en leveren.
Het is jammer, maar dit soort boeven zitten er nu eenmaal tussen. :(
VDGG - Steven Wilson - Jacco Gardner - Pussy Riot - Malala Yousafzai - René Goscinny (RIP)
"The Least We Can Do, Is Wave To Each Other!"
pi_106088593
Het maakt eigenlijk allemaal niet zo heel veel uit of het een oplichter is of niet. Dat kan ook niet duidelijk worden uit dat onderzoek van TNT. TNT geeft aan dat de verzender geen gebruik heeft gemaakt van aangetekend verzenden en dat ze dus ook niets vergoeden.

Hij is gewoon fout door het niet aangetekend te verzenden. Of zijn vriendin dat pakketje op de post zou doen of niet, dat is wat er is afgesproken en de rest is iets tussen hem en zijn vriendin. TNT geeft een vergoeding tot 500 euro voor aangetekend verzenden, dat zal de prijs van de iPhone wel dekken.
  dinsdag 27 december 2011 @ 16:01:43 #68
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_106089144
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 13:37 schreef jpjedi het volgende:

[..]

kopen? Ik stuur wel op. :')
zou een leuke lemming zijn als ie dan een iphone krijgt ;)
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
  dinsdag 27 december 2011 @ 16:02:46 #69
281455 Inlognaam
Inlognaam is de naam
pi_106089197
Eigenlijk zou je 'm direct ingebreke moeten stellen en daarna een rechtszaak starten.
Je bent overeengekomen dat ie aangetekend verzonden zou worden en dat je een iphone4 zou krijgen. Beide is niet gebeurd en het is jammer maar helaas voor verkoper maar hij is verantwoordelijk voor de levering.

Check het emailadres eens via hyves en kijk eens of daar een profiel aanhangt. En check zn IP eens? Waar komt ie vandaan, en van waaruit is het pakket verzonden?

Geen dief neemt de moeite om het imei, serienummer ed. van het doosje te halen. Die neemt gelijk het hele ding mee incl. doosje.
Ook hoi !
  dinsdag 27 december 2011 @ 16:03:53 #70
281455 Inlognaam
Inlognaam is de naam
pi_106089255
Is het trouwens wel een echt iPhone4 doosje, of is dat ook een nepperd? Of kun je dat niet achterhalen?
Ook hoi !
pi_106089274
Het telefoonnummer wat bij dat adres hoort staat niet op naam van een S.V. maar op een MLM (achternaam zal ik hier niet vermelden) en er staat een bedrijf/stichting op dat adres.
pi_106089380
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 16:03 schreef Inlognaam het volgende:
Is het trouwens wel een echt iPhone4 doosje, of is dat ook een nepperd? Of kun je dat niet achterhalen?
Ik vermoed dat het een echt doosje is. De sticker zat ook op de originele plaats en de barcode aan de binnenkant van het doosje zat er ook netjes op. Mijn vrouw heeft een iphone 4s en daar ontdek ik geen verschillen anders dan afmetingen en opdruk.
pi_106089473
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 16:04 schreef Rapaille het volgende:
Het telefoonnummer wat bij dat adres hoort staat niet op naam van een S.V. maar op een MLM (achternaam zal ik hier niet vermelden) en er staat een bedrijf/stichting op dat adres.
Inderdaad, maar jij herkent dus het gebouw op de foto en dat heb je gelinkt aan een telefoon nr? Want je kan toch nergens iets uit mijn tekst verder opmaken? Ik kom inderdaad ook een particulier tegen op dat adres. Vergunning is ook op dat adres afgegeven.
  dinsdag 27 december 2011 @ 16:13:45 #74
175669 bug_me_not2
Pedicabo ego vos et irrumabo
pi_106089678
quote:
TNT geeft een vergoeding tot 500 euro voor aangetekend verzenden, dat zal de prijs van de iPhone wel dekken.
Is in dit geval niet relevant, want het pakketje is gewoon aangekomen.
Door het plaatsen van dit bericht gaat Fok! ermee akkoord dat de algemene voorwaarden van 21-02-2013 niet van toepassing zijn.
  dinsdag 27 december 2011 @ 16:16:17 #75
19350 gohan16
Inmiddels 26
pi_106089795
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 16:06 schreef jpjedi het volgende:

[..]

Ik vermoed dat het een echt doosje is. De sticker zat ook op de originele plaats en de barcode aan de binnenkant van het doosje zat er ook netjes op. Mijn vrouw heeft een iphone 4s en daar ontdek ik geen verschillen anders dan afmetingen en opdruk.
Ik zou niet het nut inzien van het verwijderen van een nepIMEI van een evt. nep doosje.

Laat hem weten dat je je geld terug wilt en dat hij het zelf mag regelen met de TNT. Als hij zo zeker is van zn zaak, zou dat toch geen probleem moeten zijn?
I used to be schizofrenic, but we're okay now.
pi_106090028
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 16:16 schreef gohan16 het volgende:

[..]

Ik zou niet het nut inzien van het verwijderen van een nepIMEI van een evt. nep doosje.

Laat hem weten dat je je geld terug wilt en dat hij het zelf mag regelen met de TNT. Als hij zo zeker is van zn zaak, zou dat toch geen probleem moeten zijn?
Dat heb ik hem ook gestuurd vanmorgen en daar heb ik nog geen antwoord op ontvangen. Ik heb de argumenten even gelaten voor het was en uitgelegd dat een buurtonderzoek meer voor de politie is dan voor mij. De achtergrond achter het IP adres waar hij naar vraagt kan ik niet zeggen aangezien Tweakers die aan de politie doorgeeft en niet aan mij vanwege privacy.

Hij heeft niet kunnen leveren en heeft nagelaten het pakket aangetekend te verzenden. Ik heb hem gevraagd het bedrag terug te storten voor morgenochtend 10:00. Geloof nooit dat hij het gaat doen maar ik heb dan in ieder geval mijn eis gesteld en vast gelegd, mocht dat niet duidelijk zijn.
  dinsdag 27 december 2011 @ 16:44:19 #77
345970 Doodloper
Is een hardloper.
pi_106091093
Wat heb je ervoor betaald eigenlijk?
We zullen zien, zei de blinde.
pi_106091185
Hij stuurt je wel lange mails. Puur om zich eruit te lullen om het zo maar te zeggen. Duidelijk verhaal dus. Succes met de aangifte ^O^
  dinsdag 27 december 2011 @ 17:12:14 #79
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_106092109
quote:
5s.gif Op dinsdag 27 december 2011 16:44 schreef Doodloper het volgende:
Wat heb je ervoor betaald eigenlijk?
Haters everywhere but I don't really care.
pi_106092295
365 incl verzending
pi_106092346
Zijn verhaal raakt ook kant nog wal soms :?

quote:
Ik wens je veel succes met de aangifte bij de politie. Ik hoop dat ze langskomen zodat ik hun concreet het verhaal kan vertellen. Kunnen ze dan meteen mij verder helpen met mijn dossier. Ik ga uiteraard geen geld terugstorten want voor mij is er 0,0 zekerheid of jij de iPhone wel of niet hebt ontvangen. Mocht ik hierdoor problemen krijgen, wordt die aangifte wederzijds, want ik ben nergens in gebreke gebleven, dat is Post-NL geweest, vandaar dat daar het onderzoek loopt.
  dinsdag 27 december 2011 @ 17:24:44 #82
206580 Luxuria
It was love at first bite
pi_106092604
Kun je me zijn naam niet pm-en? Ik woon ook in venlo, miss weet ik wie het is.
All she wants and needs is just a little taste..
pi_106092653
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 17:24 schreef Luxuria het volgende:
Kun je me zijn naam niet pm-en? Ik woon ook in venlo, miss weet ik wie het is.
Moet 'ie gewoon op het internet gooien met alle andere gegevens.
Edensnator over 'n out
pi_106092679
Ik ga geen gegevens online zetten uiteraard. Straks krijg ik ook nog een aangifyte van smaad aan mijn broek :')
pi_106092890
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 17:26 schreef jpjedi het volgende:
Ik ga geen gegevens online zetten uiteraard. Straks krijg ik ook nog een aangifyte van smaad aan mijn broek :')
Maar zie jij inmiddels in dat jij je geld via de rechtsgeldige wegen niet meer terug gaat zien? Want dit zou zeer naïef zijn. Als ik jou was zou ik naar andere oplossingen gaan zoeken.
Edensnator over 'n out
  dinsdag 27 december 2011 @ 17:38:09 #86
19350 gohan16
Inmiddels 26
pi_106093083
Laat m je up to date houden van de correspondentie van de TNT.
I used to be schizofrenic, but we're okay now.
pi_106093114
quote:
14s.gif Op dinsdag 27 december 2011 14:02 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Of ga naar zijn huis, sloop iets ter waarde van een iphone en ga weer weg. Misschien een ruit ingooien ofzo.
Dan moet je wel zeker zijn dat het adres wel het juiste adres is.
Oplichters gebruiken vaak andermans gegevens.
History can't change the past, the future can.
pi_106093454
Ik denk dat die kerel gewoon illegaal een sleutel heeft weten te bemachtigen van dat pand.

Zo hebben ze ook een keer geprobeerd mij op te lichten toen ik een kamer ging bezichtigen. Het was een mooi leegstaand pand en ze zouden het pand opknappen en dan de kamers gaan verhuren. Het bleken dus gewoon oplichters te zijn die ergens de sleutel vandaan hadden gehaald, en het was niet eens hun huis! Ze hebben daar gewoon 10-tallen mensen mee opgelicht door ze een voorschot te laten betalen. (ik trapte er niet in.. ik vond het nogal raar dat een stel Noord-Afrikaanse types de advertenties met Nederlandse namen ondertekenden :P ).

Ik zou dus niet zomaar dat pand gaan slopen, waarschijnlijk tref je daar de oplichter niet mee.
  dinsdag 27 december 2011 @ 17:51:15 #89
317039 Printerkabel
Hello darkness, my old friend
pi_106093478
Geef hem dit topic, dat zal hem leren. Verder klote voor je TS. Ik hoop dat het snel tot een oplossing komt.
  dinsdag 27 december 2011 @ 18:08:07 #90
206580 Luxuria
It was love at first bite
pi_106094052
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 17:26 schreef jpjedi het volgende:
Ik ga geen gegevens online zetten uiteraard. Straks krijg ik ook nog een aangifyte van smaad aan mijn broek :')
Wie weet ken ik hem en kan ik je verder helpen..
All she wants and needs is just a little taste..
  dinsdag 27 december 2011 @ 18:23:35 #91
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_106094589
Advocaat in de arm nemen, mocht je niet over genoeg financiële middelen beschikken dan kun je altijd aanspraak maken op gesubsidieerde rechtsbijstand. Niet te veel tijd aan zulke oplichters besteden, zodra ze gedagvaard worden knijpen ze hem over het algemeen en komen ze vaak over de brug. Aangezien de koper de verantwoordelijkheid draagt over het product, hierdoor dient hij zelf te moeten aantonen dat de gekochte zaak ook daadwerkelijk in de juiste staat (zoals overeengekomen) afgeleverd is. Wat betreft de derde partij (in dit geval postnl) daar heb jij weinig tot niets mee te maken. Dat is een geschil tussen verkoper en de dienstverlener.

[ Bericht 18% gewijzigd door MisterJ.Lo op 27-12-2011 18:29:55 ]
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
pi_106094805
Ik wil TS niet in een zwart daglicht zetten of iets dergelijks maar een Iphone 4S kopen voor 365,- inc verzending...? Daar kan je toch al aan ruiken dat het niet klopt? Nieuw toestel Iphone 4S 16 GB kost 599,-
  dinsdag 27 december 2011 @ 18:31:42 #93
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_106094843
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 18:30 schreef djedz het volgende:
Ik wil TS niet in een zwart daglicht zetten of iets dergelijks maar een Iphone 4S kopen voor 365,- inc verzending...? Daar kan je toch al aan ruiken dat het niet klopt? Nieuw toestel Iphone 4S 16 GB kost 599,-
Tegenwoordig wordt een iPhone 4 tweedehands voor zulke bedragen verkocht, niets vreemds aan. Het was echter naïef van TS om het te laten verzenden in plaats van het op te halen.
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
  dinsdag 27 december 2011 @ 18:35:57 #94
127809 SuperrrTuxxx
Zwerver met een wekker
pi_106094991
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 14:24 schreef GuRBuH het volgende:

[..]

En dan ook nog Sugarfree :r
Vetzak :r
Heddegijdagezeedgehadjamindedawerkelukwoarhoedoedegijdahoedoedegijdahoeheddegijdagedoan.
Don't you ever get stuck in the sky when you're high?
  dinsdag 27 december 2011 @ 18:40:10 #95
281455 Inlognaam
Inlognaam is de naam
pi_106095163
quote:
3s.gif Op dinsdag 27 december 2011 17:32 schreef Edensnator het volgende:

[..]

Maar zie jij inmiddels in dat jij je geld via de rechtsgeldige wegen niet meer terug gaat zien? Want dit zou zeer naïef zijn. Als ik jou was zou ik naar andere oplossingen gaan zoeken.
Waarom zou dat zeer naief zijn?
Als TS heeft afgesproken en betaald heeft voor een aangetekende zending en dat is niet gebeurd en er gebeurd wat met het pakket, dan is m.i. de verkoper toch echt aansprakelijk.

Had ie het namelijk wel aangetekend verstuurd, dan had TNT de schade mogen betalen. Nu mag verkoper naar mijn idee nog steeds leveren. Ik denk dat een rechter er zo ook overdenkt. Alleen moet ts het wel kunnen aantonen dat ie dus betaald heeft voor een aangetekende zending en dat er nooit geleverd is.

Nu probeert verkoper het op het bord van TS te gooien en kan TS dus naar zn geld fluiten omdat verkoper besloot om 1.30 te besparen op een aangetekende zending.
Ook hoi !
  dinsdag 27 december 2011 @ 18:47:31 #96
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_106095462
De verkoper heeft zich niet aan de afspraken gehouden; door het pakket niet aangetekend op te sturen (hopelijk heeft ts hiervan een schriftelijke bewijsvoering, bijvoorbeeld een e-mail conversatie of bankafschriften). Terwijl de koper hiervoor wel betaald heeft, hierdoor is er sprake van een wanprestatie. Daarnaast is de overeengekomen zaak wel afgeleverd, alleen blijkt de inhoudt hiervan dermate af te wijken van hetgeen wat afgesproken is. Hierdoor is een sprake van een onrechtmatige daad. Een overeenkomst dat tot stand is gekomen door dwaling dan wel bedrog is vernietigbaar. Zoals ik al eerder te kennen gaf; een advocaat in de arm nemen en je maakt een grote kans om de zaak te winnen. Open het blikje cola overigens niet dit kan van essentiële waarde zijn voor de bewijsvoering!

[ Bericht 5% gewijzigd door MisterJ.Lo op 27-12-2011 18:56:15 ]
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
pi_106095738
Hij heeft wel een bedroevende beheersing van de Nederlandse taal aan zijn grammatica te zien. Vraag me af welke studie de "verkoper cq oplichter" doet. In Venlo is er toch geen universiteit of hoge school?
pi_106095804
Hij is wel degelijk in gebreke gebleven overigens. PostNL heeft er niks mee te maken.
  dinsdag 27 december 2011 @ 19:00:40 #99
182980 mime_negert
Valt er hier nog wat te mimen?
pi_106096005
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 13:40 schreef Montelly het volgende:

[..]

leeg... _O- _O-
Of ineens met een iPhone...
  dinsdag 27 december 2011 @ 19:01:26 #100
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_106096044
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 december 2011 18:40 schreef Inlognaam het volgende:

[..]

Waarom zou dat zeer naief zijn?
Als TS heeft afgesproken en betaald heeft voor een aangetekende zending en dat is niet gebeurd en er gebeurd wat met het pakket, dan is m.i. de verkoper toch echt aansprakelijk.

Had ie het namelijk wel aangetekend verstuurd, dan had TNT de schade mogen betalen. Nu mag verkoper naar mijn idee nog steeds leveren. Ik denk dat een rechter er zo ook overdenkt. Alleen moet ts het wel kunnen aantonen dat ie dus betaald heeft voor een aangetekende zending en dat er nooit geleverd is.

Nu probeert verkoper het op het bord van TS te gooien en kan TS dus naar zn geld fluiten omdat verkoper besloot om 1.30 te besparen op een aangetekende zending.
Het lijkt me sterk dat als ik een doosje hagelslag aangetekend verzend en claim dat het telefoon is die een waarde heeft van ¤ 400,- dat TNT mij dan die waarde gaat vergoeden als blijkt dat er geen telefoon maar een doosje hagelslag in het pakket zit.

Als het niet aangekomen zou zijn dan zou het idd (ongeacht de werkelijke inhoud) vergoed worden, maar in deze denk ik niet dat TNT de kosten voor de spontane "verandering van het verzonden item" op zich zou nemen.

Dat zou wel heel makkelijk de boel bedonderen zijn.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')