SPOILER: Interval inspiratieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wedstrijden en evenementen
Inschrijven.nl, inschrijven voor vrijwel elke wedstrijd kan via deze site.
Uitslagen.nl, alle wedstrijduitslagen zijn op deze site terug te vinden.
Hardloopkalender.nl, agenda met veel hardloopwedstrijden en evenementen.
loopjeloopje.nl, agenda met veel hardloopwedstrijden en evenementen.
Hardlopenisleuk.nl, clinics, loopgroepen, begeleiding en sportreizen.
Tools
Afstandmeten.nl, eenvoudig afstanden opmeten via de 'googlemaps' methode, erg gebruiksvriendelijk!
map24.com, internetplattegrond weer je zeer eenvoudig afstanden kunt opmeten.
Map my run, handige site om je routes, tijden en gehele training bij te houden.
Looptijden.nl, eigen statistieken online bijhouden.
Hardloopwinkels (alleen in hardlopen gespecialiseerde winkels, geen bekende nationale sportwinkels)
www.run2day.nl
www.runnersworld.nl
www.dehardloopwinkel.nl
www.aartstigtersrunningshop.nl
www.hardloopaanbiedingen.nl
www.pkrun.nl
Looptechniek & methodes
http://www.barefootrunners.org/, Barefoot Runners Society
http://www.posetech.com/, POSE running
http://www.chirunning.nl/, ChiRunning Nederland
http://www.evolutionrunning.com/, Evolution RunningSPOILER: Must read: Christopher McDougall - Born to RunOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Vorige delen
Topicchain
Deze OP en instructies voor nieuw topic:
http://wiki.fok.nl/index.php/OP/Amateurhardlopers
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
Ik heb precies hetzelfde gedaanquote:Op maandag 26 december 2011 22:10 schreef Schanulleke het volgende:
Vandaag mijn laatste lange duurloop gelopen voor Egmond. Na een leuke avond gisteren met veel drank ging ik enorm stuk maar ik geloof dat ik Egmond ga lopen binnen mijn streeftijd van 2:10. Niet een tijd waar de meesten hier warm van worden, maar ik heb er zin in. Wel hopen dat de wind dan iets vriendelijker is dan vandaag.
Ik zou het zeker rustig aan blijven doen met je knie, je wil ook niet te hard van stapel lopenquote:Op dinsdag 27 december 2011 11:11 schreef DeeBee het volgende:
Vandaag na 8 weken rust een whopping 29 minuten gelopen!![]()
Niet dat ik niet verder zou kunnen of zo, maar ik moest mij van mijzelf beheersen...
Even reactie van knie afwachten nu.
@beertenderrr: je liep wel weer een hele goede 10 toch vorige week / 2 weken terug?Dus misschien gaat die halve wel lekker als je zonder al te veel verwachtingen start.
Al laten jouw PR's ondertussen weinig ruimte voor 'relaxe aanpak'.
wel ingeschreven, maar ga niet helaasquote:Op dinsdag 27 december 2011 10:42 schreef kepler het volgende:
[..]
Ik heb precies hetzelfde gedaanNog meer mensen die meelopen in Egmond?
Ik vond de wind wel meevallen, eigenlijk was het prima weer om te lopen. Het was bijna te warm
Nice, beter blijft je knie heel deze keerquote:Op dinsdag 27 december 2011 11:11 schreef DeeBee het volgende:
Vandaag na 8 weken rust een whopping 29 minuten gelopen!![]()
Niet dat ik niet verder zou kunnen of zo, maar ik moest mij van mijzelf beheersen...
Even reactie van knie afwachten nu.
@beertenderrr: je liep wel weer een hele goede 10 toch vorige week / 2 weken terug?Dus misschien gaat die halve wel lekker als je zonder al te veel verwachtingen start.
Al laten jouw PR's ondertussen weinig ruimte voor 'relaxe aanpak'.
quote:Op dinsdag 27 december 2011 13:52 schreef rubje het volgende:
zap ik vanmorgen langs die zender AT5 staat er een klapmongool heel trots te melden dat hij de marathon blootvoets loopt..omdat hij gehard is
![]()
Waar heb je die tijden gelopen? En die 10km tijd, was dat een baanwedstrijd? Misschien kan ik niet zoeken, maar ik kan deze tijden nergens in de ranglijsten terugvinden.quote:Op zaterdag 24 december 2011 21:45 schreef zDajaxz het volgende:
Mijn PR op de marathon: 2.28.33, op de halve marathon: 1:18.49, en op de 10km: 32.36.29.
Dat vind ik vreemd. Normaal gesproken zijn sponsoren gek op publiciteit.quote:Op maandag 26 december 2011 14:29 schreef zDajaxz het volgende:
[..]
Ja, ik sta onder een contract, maar mag er helaas niets over vertellen hier....
dat vond ik ook vreemd iddquote:Op dinsdag 27 december 2011 19:16 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Waar heb je die tijden gelopen? En die 10km tijd, was dat een baanwedstrijd? Misschien kan ik niet zoeken, maar ik kan deze tijden nergens in de ranglijsten terugvinden.
[..]
Dat vind ik vreemd. Normaal gesproken zijn sponsoren gek op publiciteit.
vooral het feit dat er van sponsorswege niets over verteld mag worden wekt natuurlijk wel argwaan...quote:Op woensdag 28 december 2011 02:27 schreef beertenderrr het volgende:
Ben benieuwd op antwoord, voor alsnog mijn voordeel van de twijfel. Laatst was er ook zo'n vrouwelijke topper, maar laatste tijd ook niets meer van vernomen.
Liep je ook over het strand?quote:Op dinsdag 27 december 2011 10:42 schreef kepler het volgende:
[..]
Ik heb precies hetzelfde gedaanNog meer mensen die meelopen in Egmond?
Ik vond de wind wel meevallen, eigenlijk was het prima weer om te lopen. Het was bijna te warm
Je bedoelt xxBlossomxx (of hoe ze zich ook noemt)?quote:Op woensdag 28 december 2011 02:27 schreef beertenderrr het volgende:
Ben benieuwd op antwoord, voor alsnog mijn voordeel van de twijfel. Laatst was er ook zo'n vrouwelijke topper, maar laatste tijd ook niets meer van vernomen.
Volgens een ander topic zit ie in 4 VWO. Normaal gesproken loop je als 16-jarige geen marathons, en als je dat wel doet is 2:28 een zeer opmerkelijke tijd. Dit zou alleen verklaarbaar zijn als hij een paar keer is blijven zitten of volwasseneneducatie doet. Maar dan nog: gezien zijn opmerkingen over zijn blessure en dat zijn pr's behalve de 10k daarna zijn gelopen, zouden de halve en hele marathontijden in 2010 of 2011 gelopen moeten zijn. Op de jaarranglijsten zijn die tijden echter niet terug te vinden.quote:Op woensdag 28 december 2011 02:29 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
vooral het feit dat er van sponsorswege niets over verteld mag worden wekt natuurlijk wel argwaan...
Klinkt als een goed verhaal. Misschien is hij een kloon van xxBlossomxxquote:Op woensdag 28 december 2011 09:24 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Volgens een ander topic zit ie in 4 VWO. Normaal gesproken loop je als 16-jarige geen marathons, en als je dat wel doet is 2:28 een zeer opmerkelijke tijd. Dit zou alleen verklaarbaar zijn als hij een paar keer is blijven zitten of volwasseneneducatie doet. Maar dan nog: gezien zijn opmerkingen over zijn blessure en dat zijn pr's behalve de 10k daarna zijn gelopen, zouden de halve en hele marathontijden in 2010 of 2011 gelopen moeten zijn. Op de jaarranglijsten zijn die tijden echter niet terug te vinden.
Je loopt nu om 5 uur s ochtends? Kom je dan nu al eens iemand tegen?quote:Op dinsdag 27 december 2011 19:38 schreef Wii-Style het volgende:
Alleen lopen doe ik het liefst, maar ik denk dat ik binnenkort met iemand samen wil lopen, is misschien wat gezelliger. Maar ik begin dus vroeg in de ochtend tussen vijf and half zes. Ik vraag me af hoeveel mensen ik dan kan vinden in mijn omgeving.
Nee, ik was met kerst bij de familie in Rdam. Vanmiddag ga ik denk ik een rondje doen over het strandquote:Op woensdag 28 december 2011 09:15 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Liep je ook over het strand?
2:28 op de marathon is voor een 4 VWO leerling wel opmerkelijk.quote:Op woensdag 28 december 2011 11:01 schreef DeeBee het volgende:
De tijden an sich zijn niet zooo wereldschokkend (erg goede amateur)
...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |