Ik heb genoeg argumenten jij wist ze niet te ontwijken, ik win, hoera.quote:Op vrijdag 23 december 2011 21:48 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Nee, je laat alleen maar zien dat je geen argumenten hebt.
Ik signaleer gedrag waarmee simpelweg mensen die foto waren proberen te beschermen. Zo zal je het als samenleving nooit leren als je iedereen maar een hand boven het hoofd wilt houden. Je kan mensen vergeven als ze weten dat ze daadwerkelijk iets fout hebben gedaan. Eichmann beweerde dat hij ook maar een ambtenaar was voor Hitler in dit geval, geen excuus, voor niemand.quote:
Twas geen Amsterdammer hoor.quote:Op zaterdag 24 december 2011 18:13 schreef Specularium het volgende:
Jammer dat er geen DWDD is. Hadden ze het er 3 kwartier met Felix Rottenberg over kunnen hebben.
Met fijne herhalingen hoe een gladde jakhals een demente oude man in de zeik zet.quote:Op zaterdag 24 december 2011 18:13 schreef Specularium het volgende:
Jammer dat er geen DWDD is. Hadden ze het er 3 kwartier met Felix Rottenberg over kunnen hebben.
Is hij nooit bij Villa Felderhof geweest trouwens?quote:Op zaterdag 24 december 2011 18:32 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Met fijne herhalingen hoe een gladde jakhals een demente oude man in de zeik zet.
Wie zegt dat ie naar de hel gaat? God hield blijkbaar van zijn muziek, gezien de leeftijd.quote:Op zaterdag 24 december 2011 18:54 schreef S1nn3rz het volgende:
Mooi, een overloper, verrader heeft een plekje opgeeist in de hel.
God heeft hem gestraft door hem zo lang in deze misselijke individuele en gewelddadige maatschappij te houden.quote:Op zaterdag 24 december 2011 18:57 schreef Specularium het volgende:
[..]
Wie zegt dat ie naar de hel gaat? God hield blijkbaar van zijn muziek, gezien de leeftijd.
quote:Op zaterdag 24 december 2011 19:21 schreef Mint_Clansell het volgende:
Mooi, weer een nazi minder op deze aardkloot.
Prins Bernhard was een nazi, Heesters niet.quote:Op zaterdag 24 december 2011 19:21 schreef Mint_Clansell het volgende:
Mooi, weer een nazi minder op deze aardkloot.
Een artiest die te arrogant was en teveel in de doos dacht in plaats van uit de doos.quote:Op zaterdag 24 december 2011 19:09 schreef LXIV het volgende:
Een artiest die te groot was voor het kleinzerige en benepen Nederland.
RIP
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |