Nee, daar kom je alleen als je naar texel moetquote:Op dinsdag 20 december 2011 19:21 schreef Dagoduck het volgende:
Den Helder is sowieso de briliantste stad van NL
Wel ruimte genoeg als je het in een weiland doet.quote:Op dinsdag 20 december 2011 19:19 schreef Allrounder het volgende:
[..]
Ja lekker gezellig daar. Net niet in het weiland.
Er zijn een aantal plaatsen hier in Limburg waar ze al steeds proberen het huis hier na toe te krijgen, denk wel dat het voor de grote menigte wat te ver is.quote:
quote:Op dinsdag 20 december 2011 19:22 schreef miieejj het volgende:
die dj's kunnen die friezen dan niet verstaan als ze wat willen doneren.. da ken nie..
Limburgers zijn wel te verstaan zeker?quote:Op dinsdag 20 december 2011 19:22 schreef miieejj het volgende:
die dj's kunnen die friezen dan niet verstaan als ze wat willen doneren.. da ken nie..
Wat is Magisch Maastricht? daar wordt hier (Den Helder) reclame voor gemaaktquote:Op dinsdag 20 december 2011 19:21 schreef oh-oh het volgende:
[..]
I wish, die stomme burgemeester wil t nie, vanwege Winterwonderland, maar wedden dat hier meer sfeer zou zijn dan in Leiden
En dan op Zondag werken.quote:Op dinsdag 20 december 2011 19:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Doe het dan in de Bijlmer of Staphorst.
Als ze maar geld geven.quote:Op dinsdag 20 december 2011 19:22 schreef miieejj het volgende:
die dj's kunnen die friezen dan niet verstaan als ze wat willen doneren.. da ken nie..
k*t dialectquote:Op dinsdag 20 december 2011 19:22 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Limburgers zijn wel te verstaan zeker?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |