Bedoel je dat je liever de schrijvers verder ziet gaan met de serie zonder de boeken te volgen? Dat liever niet.quote:Op woensdag 11 januari 2012 03:04 schreef Nagil het volgende:
Ik vraag me af of de mensen die hier speculeren of de serie Martin inhaalt wel willen dat boek 4 en 5 worden verfilmd? Ik persoonlijk namelijk niet en hoop dat de makers het plot wel interessant kunnen houden. Verder haalt de serie Martin gegarandeerd in: hij 'hoopt' boek 6 in 3 jaar af te hebben. Fans die al wat langer meegaan weten dat dit werkelijk op zijn vroegst zal zijn dus ga er maar uit dat het wat langer duurt en dat hij daardoor niet over 6 jaar boek 7 zal afhebben.
Ja, ik vind namelijk dat er in boek 4 en 5 misschien niet eens genoeg gebeurd voor 1 seizoen. Het is alleen maar karakters die doelloos aan het rondreizen zijn zonder dat er enige plotvooruitgang inzit. Misschien dat sommige mensen het mooie boeken vinden, maar als ze het naar tv vertalen zal het erg saai worden om naar te kijken.quote:Op woensdag 11 januari 2012 09:13 schreef Tweek het volgende:
[..]
Bedoel je dat je liever de schrijvers verder ziet gaan met de serie zonder de boeken te volgen? Dat liever niet.
Denk dat je van boek 4 en 5 ook wel makkelijk een seizoen of drie, misschien wel vier zou kunnen maken, dan heeft martin nog zo'n vijf jaar om boek 6 af te krijgen.
quote:Op woensdag 11 januari 2012 14:46 schreef Nagil het volgende:
[..]
Ja, ik vind namelijk dat er in boek 4 en 5 misschien niet eens genoeg gebeurd voor 1 seizoen. Het is alleen maar karakters die doelloos aan het rondreizen zijn zonder dat er enige plotvooruitgang inzit. Misschien dat sommige mensen het mooie boeken vinden, maar als ze het naar tv vertalen zal het erg saai worden om naar te kijken.
SPOILER: info over boek 4 en 5Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
In het eerste seizoen werd er anders ook erg veel gereisd, de dothraki doen eigenlijk niet anders.quote:Op woensdag 11 januari 2012 14:46 schreef Nagil het volgende:
[..]
Ja, ik vind namelijk dat er in boek 4 en 5 misschien niet eens genoeg gebeurd voor 1 seizoen. Het is alleen maar karakters die doelloos aan het rondreizen zijn zonder dat er enige plotvooruitgang inzit. Misschien dat sommige mensen het mooie boeken vinden, maar als ze het naar tv vertalen zal het erg saai worden om naar te kijken.
SPOILER: info over boek 4 en 5Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Alleen deel 5 bestond nog niet voordat de serie begon.quote:Op woensdag 11 januari 2012 15:00 schreef Angelof9 het volgende:
Ik heb boek 4 en 5 nog niet gelezen dus ik heb geen mening of het tv-materiaal is, maar het lijkt me geen goed idee als de serie zijn eigen weg gaat volgen. Maar ik neem aan dat de makers van de show dit al bedacht hebben? Die zullen toch wel alle boeken hebben gelezen voordat ze aan het project begonnen.
Ik denk dat het juist veel interessanter gaat worden op TV. Er gebeurde namelijk wel heel veel, maar om het te lezen was het nogal saai.quote:Misschien dat sommige mensen het mooie boeken vinden, maar als ze het naar tv vertalen zal het erg saai worden om naar te kijken.
Mwa, ze hebben ze al iets ouder gemaakt natuurlijk, dus op dat gebied houden ze zich niet geheel aan de boeken. En daarbij gebeurt het zo vaak dat acteurs in de 20 tieners spelen, ook meestal redelijk geloofwaardig.quote:Op woensdag 11 januari 2012 16:28 schreef lunapuella het volgende:
Ik denk dat, meer dan de hierboven beschreven inhoudsproblemen, het tijdsverloop een veel groter probleem gaat worden. Er zitten nogal wat kind-personages in de serie, en de tijd in de boeken gaat minder snel dan de tijd die nodig is om ze te verfilmen. Vraag me af hoe lang Arya, Bran, etc op dat gebied geloofwaardig gaan blijven...
quote:Op woensdag 11 januari 2012 15:08 schreef lunapuella het volgende:
[..]SPOILER: info over boek 4 en 5Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: info over boek 4 en 5Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het staat al min of meer vast dat boek 3 twee seizoenen zal gaan duren, dus hij heeft een extra jaar de tijd. Dan hij heeft waarschijnlijk 5 jaar voor boek 6, dat zal hij misschien kunnen halen. Boek 7 zal hij echter nooit over 6 jaar af kunnen hebben, dan moet er echt iets veranderen aan zijn werkinstelling en dat zie ik zo 1-2-3 niet gebeuren bij de beste man.quote:Op woensdag 11 januari 2012 15:48 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Doen ze elk jaar één seizoen dan heb je
2012 boek 2
2013 boek 3
2014 boek 4&5
2015 boek 4&5
2016 boek 6
2017 boek 7
Dus hij heeft nog zo'n kleine 4 jaar voor boek 6 en nog een jaar langer voor boek 7.
Gaat spannend worden.
Zo lang nogquote:JUST IN: Game of Thrones Season 2 premieres April 1st at 9PM, only on HBO.
Heb jij wel eens een boek geschreven? Laat staan met zoveel langs elkaar lopende verhaallijnen? Lijkt mij persoonlijk niet echt heel erg makkelijk. Ik heb liever dat hij er de tijd voor neemt, en het schrijft zoals het hoort te zijn, dan er per se elk jaar een boek uit moeten persen, want dan krijg je pulp. Niets mis dus met zijn werkinstelling. Lijkt me trouwens ook niet meer dan logisch dat hij niet alleen met dat boek bezig is, maar ook nog andere dingen doet en schrijft.quote:Op woensdag 11 januari 2012 17:03 schreef Nagil het volgende:
[..]
Het staat al min of meer vast dat boek 3 twee seizoenen zal gaan duren, dus hij heeft een extra jaar de tijd. Dan hij heeft waarschijnlijk 5 jaar voor boek 6, dat zal hij misschien kunnen halen. Boek 7 zal hij echter nooit over 6 jaar af kunnen hebben, dan moet er echt iets veranderen aan zijn werkinstelling en dat zie ik zo 1-2-3 niet gebeuren bij de beste man.
euh vanwaar de aanvallende toon? Ik probeer alleen duidelijk te maken dat het niet realistisch is dat hij de boeken klaar zal hebben voor het laatste tv-seizoen. Er is overigens wel heel veel aan te merken over de man zijn werk-ethos, maar daar is dit niet de topic voor.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 18:37 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Heb jij wel eens een boek geschreven? Laat staan met zoveel langs elkaar lopende verhaallijnen? Lijkt mij persoonlijk niet echt heel erg makkelijk. Ik heb liever dat hij er de tijd voor neemt, en het schrijft zoals het hoort te zijn, dan er per se elk jaar een boek uit moeten persen, want dan krijg je pulp. Niets mis dus met zijn werkinstelling. Lijkt me trouwens ook niet meer dan logisch dat hij niet alleen met dat boek bezig is, maar ook nog andere dingen doet en schrijft.
Ik ben alleen zo bang dat hij een Robert Jordan doet, ineens vlak voor het eind de pijp uitgaan.
Ik weet niet of Martin ziek is, maar dat ie wat moeite heeft met een einde te bedenken is me inmiddels wel duidelijk.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 18:49 schreef Dagonet het volgende:
Robert Jordan had een zeldzame ziekte én een serie waarvan hij niet meer wist hoe hij die moest stoppen, allebei dingen die ik hier niet voorzie.
En terechtquote:Op maandag 16 januari 2012 10:08 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[ afbeelding ]
PETER DINKLAGE WINS A GOLDEN GLOBE
Sunday, January 15th, 2012
Winning the category of BEST PERFORMANCE BY AN ACTOR IN A SUPPORTING ROLE IN A SERIES, MINI-SERIES OR MOTION PICTURE MADE FOR TELEVISION for his role in “Game Of Thrones” (HBO), actor Peter Dinklage poses backstage in the press room with his Golden Globe Award at the 69th Annual Golden Globe Awards.
quote:Op maandag 16 januari 2012 10:08 schreef Kleffe_Dop het volgende:
afbeelding[/url] ]
PETER DINKLAGE WINS A GOLDEN GLOBE
Sunday, January 15th, 2012
Winning the category of BEST PERFORMANCE BY AN ACTOR IN A SUPPORTING ROLE IN A SERIES, MINI-SERIES OR MOTION PICTURE MADE FOR TELEVISION for his role in “Game Of Thrones” (HBO), actor Peter Dinklage poses backstage in the press room with his Golden Globe Award at the 69th Annual Golden Globe Awards.
Ze gaan gelijk lopen met Amerika, best wel interessant.quote:‘It’s More Than You Imagined’, belooft HBO nu ook in Nederland
door Jules Seegers
“You got HBO?” Een zin met dergelijke strekking kent u wel uit de Amerikaanse films en series. Komt doordat die zender daar veel van dé hitseries brengt. Het goede nieuws? Vanaf februari ook in Nederland.
Het mindere nieuws bestaat uit het ‘detail’ dat dit voorlopig alleen geldt voor Ziggo-abonnees en er extra kosten van vijftien euro per maand aan vastzitten. Met de kanttekening dat ook KPN en UPC erover denken de Home Box Office-kanalen te gaan brengen.
Voorlopig dus alleen voor de 2,1 miljoen Ziggo-klanten , maar dan krijgen ze wel drie zenders voor de neus: HBO, HBO 2 en 3. “It’s More Than You Imagined. It’s HBO”. En: “It’s Not TV. It’s HBO.” Nou, dan weet u het wel. Klappers zijn Game of Thrones (binnenkort met Carice van Houten) en Luck, die bovendien de belofte meekrijgen van Ziggo dat ze vrijwel gelijk zullen lopen met het uitzendschema in Amerika.
Op HBO2 komen dan niet zo’n nieuwe series. Maar titels als Band of Brothers, The Pacific, Entourage, Sex and the City en natuurlijk The Soprano’s klinken niet vervelend.
Interessant is dat grote filmstudio’s als Sony Pictures en Warner Brothers een deal hebben gesloten met HBO. Hierdoor krijg je ook grote filmtitels in je huiskamer. Maar bij het lezen van namen als The Social Network, Harry Potter of Pirates of the Caribbean krijg je toch de indruk dat hiermee niet wordt gepionierd ten opzichte van andere aanbieders als Film1 of de Videoland on demand-optie die KPN biedt.
Inderdaad.quote:Op maandag 16 januari 2012 21:26 schreef megamandy het volgende:
[..]
Ze gaan gelijk lopen met Amerika, best wel interessant.
Maar Martin is oud.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 18:49 schreef Dagonet het volgende:
Robert Jordan had een zeldzame ziekte én een serie waarvan hij niet meer wist hoe hij die moest stoppen, allebei dingen die ik hier niet voorzie.
quote:Op maandag 16 januari 2012 21:28 schreef ems. het volgende:
[..]
Inderdaad.
Toch denk ik dat ik bij het gemak van downloaden blijf. Er gaat nog steeds niets boven reclamevrij (ik weet niet of dat op de hbo channels ook zo is?) en kijken en pauzeren wanneer ik wil
reclamevrij en ook nog eens on-demand. En dat is heeeel fijn.quote:Media- en communicatiebedrijf Ziggo biedt vanaf 9 februari 2012, als eerste in Nederland, Home Box Office (HBO®) premium kanalen aan haar klanten aan. Ziggo gaat drie 24-uurs-, reclamevrije HD-kanalen (HBO, HBO®2 en HBO®3) bieden voor een maandelijkse abonnementsprijs van ¤ 14,95. De kanalen zullen ook in SD beschikbaar zijn. De streamingdienst HBO GO® en de video-on-demanddienst HBO On Demand® zijn zonder extra kosten beschikbaar voor klanten die zich op HBO hebben geabonneerd (voor de On Demand dienst moet de klant wel beschikken over een ontvanger met interactieve functionaliteit). Meer informatie is te vinden op www.ziggo.nl/hbo
Zijn schrijftempo gaat er ook niet bepaald op vooruit.quote:Op maandag 16 januari 2012 21:31 schreef timmmmm het volgende:
[..]
En ik vind hem al jaren niet echt gezond ogen
10 ja. Te weinig imo, maar zo te zien gaan ze wat dingen wegsnijden en overzetten naar seizoen 3.quote:Op maandag 16 januari 2012 22:12 schreef Angelof9 het volgende:
Weet iemand hoeveel afleveringen seizoen 2 krijgt? Weer 10?
"Op woensdag 8 februari om 20.30 uur kunnen Ziggo klanten kijken naar de pilot-aflevering van de hitserie Game of Thrones®. Ziggo zendt deze afleveringen uit op kanaal 111."quote:Op maandag 16 januari 2012 21:40 schreef megamandy het volgende:
[..]
[..]
reclamevrij en ook nog eens on-demand. En dat is heeeel fijn.
https://www.ziggo.com/nl/(...)o-reg;-kanalen-door/
interessant artikel, staat meer informatie in, o.a. Games of Thrones waarschijnlijk al na 1 dag in Nederland ook te zien gaat zijn.
ik ga dan gewoon weer kijkenquote:Op dinsdag 17 januari 2012 12:51 schreef Gwywen het volgende:
[..]
"Op woensdag 8 februari om 20.30 uur kunnen Ziggo klanten kijken naar de pilot-aflevering van de hitserie Game of Thrones®. Ziggo zendt deze afleveringen uit op kanaal 111."![]()
Is dat zonder speciaal abo oid?quote:Op dinsdag 17 januari 2012 12:51 schreef Gwywen het volgende:
[..]
"Op woensdag 8 februari om 20.30 uur kunnen Ziggo klanten kijken naar de pilot-aflevering van de hitserie Game of Thrones®. Ziggo zendt deze afleveringen uit op kanaal 111."![]()
Helemaal grateloos voor iedereen die bij Ziggo zit, zoals ik het lees.quote:Op woensdag 18 januari 2012 03:03 schreef ems. het volgende:
[..]
Is dat zonder speciaal abo oid?
Kan ik mijn ma even laten zien
Enkel een digitaal basisabonnement, dus als je moeder niet zo'n digitaal kastje heeft gaat het feest niet door.quote:Op woensdag 18 januari 2012 03:03 schreef ems. het volgende:
[..]
Is dat zonder speciaal abo oid?
Kan ik mijn ma even laten zien
HBO wordt niet gratis?quote:Op woensdag 18 januari 2012 14:12 schreef Gwywen het volgende:
[..]
Helemaal grateloos voor iedereen die bij Ziggo zit, zoals ik het lees.
Als je de rest ook wilt zien moet je een abo op HBO nemen voor 15 euro.
Alleen de pilot aflevring van GOT wordt gratis uitgezonden.quote:Media- en communicatiebedrijf Ziggo biedt vanaf 9 februari 2012, als eerste in Nederland, Home Box Office (HBO®) premium kanalen aan haar klanten aan. Ziggo gaat drie 24-uurs-, reclamevrije HD-kanalen (HBO, HBO®2 en HBO®3) bieden voor een maandelijkse abonnementsprijs van ¤ 14,95. De kanalen zullen ook in SD beschikbaar zijn. De streamingdienst HBO GO® en de video-on-demanddienst HBO On Demand® zijn zonder extra kosten beschikbaar voor klanten die zich op HBO hebben geabonneerd (voor de On Demand dienst moet de klant wel beschikken over een ontvanger met interactieve functionaliteit). Meer informatie is te vinden op www.ziggo.nl/hbo
Daar gaat het ook over, in het stukje wat je zelf quote staat ookquote:Op woensdag 18 januari 2012 21:46 schreef Fratz het volgende:
[..]
HBO wordt niet gratis?
[..]
Alleen de pilot aflevring van GOT wordt gratis uitgezonden.
quote:Op woensdag 18 januari 2012 14:12 schreef Gwywen het volgende:
[..]
Helemaal grateloos voor iedereen die bij Ziggo zit, zoals ik het lees.
Als je de rest ook wilt zien moet je een abo op HBO nemen voor 15 euro.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |