quote:
Op dinsdag 20 december 2011 23:42 schreef Oidipous het volgende:Ik vond het wel vermakelijk. Je wist dat dit een oneliner show ging worden en er zaten best een paar leuke tussen. Het concept is in ieder geval wel aardig gevonden.
Dolf had het juist meer als onelinershow moeten doen in plaats van verhaaltjes om de grappen heen te verzinnen om het geheel wat aan elkaar te rijgen zoals ie nu deed.
Gewoon een beetje zoals Harm Edens idd. Of zoals Norm Macdonald hier doet bij de legendarische Bob Saget Roast:
Hele slechte grappen van een kaartje voorlezen als een complete droogmalloot en dan net zo lang het publiek in staren tot ze lachen.
Dat was Dolfs grootste fout: die kaartjes weggooien, snel verdergaan als er niet genoeg gelachen werd terwijl hij excuses maakt door te zeggen dat die grappen niet van hem zijn. Juist die stiltes na een slechte grap kunnen de grap maken. Maar stiltes durven laten vallen, daar moet je een grote voor zijn.