Echt he, ik wilde net het plaatje gaan posten van de Lukas pop.quote:Op zondag 18 december 2011 21:30 schreef Cooki het volgende:
As, die Haba poppen, vind ik leuk! voor Lucas ms zelfs
vooral ook ivm kleding en accessoires die bijpassend beschikbaar zijn![]()
ik ben er al uit: haba pop genaamd lukas ...
![]()
Hmmm geen idee hier geen last van gehad...quote:Op zondag 18 december 2011 21:36 schreef Reilain het volgende:
Hier ook een babybjorn... kreeg ze voor haar verjaardag...
Webcammers...
Hij staatnet Oona in slaap zien vallen..
Mevrouw deed er gewoon 25 min over! Nooit gedacht.... Jullie enig idee hoe ik de snapshot functie aan krijg? Hij zegt steeds Snapshot Fail
Helaas... ik ga nog ff puzzelenquote:Op zondag 18 december 2011 21:37 schreef Orea het volgende:
[..]
Hmmm geen idee hier geen last van gehad...
Daarom vind ik de 1e verjaardag ook lastig. Eigen voorkeuren zijn niet zo eenvoudig om te ontdekken. Ik weet wel wat voor soort 'speler' Lena is, maar of ze rommelen met een pop ook echt leuk gaat vinden? Misschien wordt ze wel dol op auto's.quote:Op zondag 18 december 2011 21:40 schreef Cooki het volgende:
ja, Orea, dat kan ook he, gewoon naar de intertoys of een lokale speelgoedwinkel en dan t meiske/jungske zelf laten kiezen uit jouw voorselectie![]()
das meer mijn manier geworden, door ervaringen wijzer geworden:
mijn wansmaak is de niet de wansmaak van mn kind![]()
+1quote:Op zondag 18 december 2011 21:44 schreef Orea het volgende:
Misschien is dan een 'goedkope' stoffen pop (zoals die mijn L heeft) wel een goede optie.. als blijkt dat ze daar dol op is kun je altijd nog een duurdere kopen
vindt Ivan de trein nog steeds niet leuk?quote:Op zondag 18 december 2011 21:50 schreef Claudia_x het volgende:
Ivan heeft voor zijn 1e verjaardag onder andere de Duplo trein gekregen (amper mee gespeeld)
Echt zo ontzettend herkenbaar! Maar de pop voelt wel goed. De poppenkar die ze krijgt kan ze altijd nog voor andere doelen gebruiken, en ik weet dat Ivan de pop sowieso wel leuk vindt. Ook vindt ze rommelen met kleine knuffels (de vingerpopjes van de Ikea) heel leuk, net als rommelen met de grote knuffelolifant van Ivan (ook afkomstig van de Ikea).quote:Op zondag 18 december 2011 21:57 schreef Jore het volgende:
Ik vind dat wel lastig, hoor. Wij hebben hier ook een werkeloze Duplotrein staan, de garage van Fisher Price wordt af en toe gebruikt als kruk (en is alweer naar boven verhuisd) en zo kan ik nog wel even doorgaan. We hebben besloten dat we niet meer iets kopen omdat het zo hoort. Het voelt voor mij niet goed om als een dolle materialist van alles te kopen wat in de kast komt te staan.
Maar toch voelde het ook weer niet goed om op zo'n eerste verjaardag geen bijzonder cadeau te hebben.
Ivan heeft zo'n soort plastic loopding gekregen van mijn moeder en hij heeft er weer amper naar omgekeken!quote:Op zondag 18 december 2011 21:58 schreef Cooki het volgende:
[..]
vindt Ivan de trein nog steeds niet leuk?
ik herken wat je zegt over afwachten of ze t wel leuk vinden:
wij hebben voor lucas zo n (duur) houten bakfietsje gegeven... lang niet naar omgekeken...
bij de kringloop voor 3 euro deze gevonden: is n mega-hit!![]()
[ afbeelding ]
Als jullie straks in je huis zitten dan is het misschien handiger om Ivan een goedkoop loopfietsje te geven waarvan het niet zoveel uitmaakt als hij het even bij een buurkindje vergeet en de wishbonebikequote:Op zondag 18 december 2011 21:53 schreef Claudia_x het volgende:
De pop is al de goedkope optie; weet je wel hoe duur een Wishbone bike is?Eigenlijk wil ik een loopfietsje, maar die koop stel ik dus uit tot we beter weten wat wanneer geschikt is voor haar.
Het komt vast wel goed met die pop! En als het niet goedkomt dan maar niet.
Dank, Jore! Ga ik ook even naar kijken.
wat klinkt dat al als een uitgetekend karakter he? gaaf mannetje heb jequote:Op zondag 18 december 2011 22:02 schreef Claudia_x het volgende:
Ivan pakt wel eens de bak met Duplo, hoor. Hij vindt het leuk om de bak ondersteboven te kieperen, soms laat hij de trein een stukje lopen, maar verder interesseert het hem niet bovenmatig. Hij is juist de hele dag door bezig met boeken en klein spul (AH-dierenkaarten, Kuifjepoppetjes, dieren van Schleich, schrijven in zijn 'dagboek').
Een abonnement op de bibliotheek is denk ik leuker als ze wat ouder zijn. Een poppenhuis hebben we al (een houten, tweedehands overgenomen van Moonah; het poppenhuis is al een groot succes bij met name Lena die zo lekker rommelt met alle meubeltjesquote:Op zondag 18 december 2011 22:12 schreef Cooki het volgende:
[..]
wat klinkt dat al als een uitgetekend karakter he? gaaf mannetje heb je![]()
hebben ze al n abbo op de bieb? of zeg ik nu iets heel naïefs
nog n idee:
een poppenhuisje? of een duurdere/grote versie van een poppenhuis
leuke site trouwens: www.slimmerspelen.nl
ja of deze: de bilibo's![]()
is gratis he.. vanaf 0 jaar... beschouw ik als basisuitrustingquote:Op zondag 18 december 2011 22:16 schreef Claudia_x het volgende:
Een abonnement op de bibliotheek is denk ik leuker als ze wat ouder zijn.
quote:Op zondag 18 december 2011 22:16 schreef Claudia_x het volgende:
De Bilibo heb ik overwogen, maar mijn lief en ik vrezen allebei een beetje dat het zo'n onbestemd ding is dat ze er niets mee doen. Ivan zou het denk ik niet zo interessant vinden.
haha.. k heb nav een post van Fannetje een monchichi aapje gekocht (zie avatar <---)quote:Op zondag 18 december 2011 22:27 schreef Claudia_x het volgende:
En de pop die ik eerder liet zien koop ik wel voor mezelf als ik weer ga rammelen.![]()
Dat was exact wat ik dacht toen ik hem zag, een Lena snoetie heeft die pop.quote:Op zondag 18 december 2011 22:24 schreef Claudia_x het volgende:
De "nieuwe" bibliotheek in Amsterdam Centrum is trouwens zó tof.Moet ik alleen eerst een bakfiets kopen om er te komen.
Dat was trouwens de pop die Jore liet zien, uit de lijn "Baby Stella". Je kunt er veel accessoires bij kopen, wat wel weer aardig is voor de toekomst als de pop blijkt te bevallen.
Het is vast geen toeval dat ik een pop heb uitgezocht die op Lena lijkt.![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |