Als ik zeg dat alle Marokkanen een beuk op hun bek moeten krijgen ben ik niet schuldig volgens bovenstaande wet.quote:Artikel 137d Wetboek van Strafrecht, tekst per 11 november 2004:
1. Hij die in het openbaar, mondeling of bij geschrift of afbeelding, aanzet tot haat tegen of discriminatie van mensen of gewelddadig optreden tegen persoon of goed van mensen wegens hun ras, hun godsdienst of levensovertuiging, hun geslacht of hun hetero- of homoseksuele gerichtheid, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste een jaar of geldboete van de derde categorie.
2. Indien het feit wordt gepleegd door een persoon die daarvan een beroep of gewoonte maakt of door twee of meer verenigde personen wordt gevangenisstraf van ten hoogste twee jaren of geldboete van de vierde categorie opgelegd.
Waren alle Marokkaanse tieners maar zoals jij. Godsgansedag op internet en verder geen leven.quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:43 schreef De_Nuance het volgende:
Die zal niet van mij komen. Ik wijs je er gewoon op.
Als je vindt dat die groep die zich misdraagt aangepakt moet worden is pogrom gewoon een enorm ongelukkige en foute woordkeuze. Just saying.
Je moet echt niet zo bang zijn hoor. Als iedereen bang is en niks zegt verandert er dus niks.quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:45 schreef tong80 het volgende:
Ik distanciëer me ook van Pogrom.
Maar er zijn echt verkeerde dingen bezig.
Nogmaals ik woon in een klein stadje.
Iemand zei net dat je achter je PC makkelijk lullen hebt. Maar ik heb een half jaar geleden na een brutale aanval van 3 Marokkanen op naar huis fietsende pubers de agenten geattendeerd dat ze warschijlijk in de Albert Hein waren waar ze andere mensen l;astig vielen.
Ik vertelde het tegen mijn broer. Die zei goed dat je het hebt gedaan maar realiseer je wel dat ze wraak kunnen nemen. Misschien is het achteraf wel dom.
Dat dus.
Ik heb jou niks gevraagd zuurvoudkleutertjequote:Op zaterdag 17 december 2011 13:47 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Waren alle Marokkaanse tieners maar zoals jij. Godsgansedag op internet en verder geen leven.
Wat een rust op straat.
Dramatiseer het nog meer anders.quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:48 schreef Pietverdriet het volgende:
Hij werd hier al eerder genoemd
Een volk dat voor tirannen zwicht,
zal meer dan lijf en goed verliezen,
dan dooft het licht.
Die hebben altijd wel genoeg middelen om met hele zwikken motoren hoogwaardigheidsbekleders op bezoek bij de KLPD te begeleiden en het verkeer aan de kant te wijzen, om maar wat te noemen..quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:47 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Je moet echt niet zo bang zijn hoor. Als iedereen bang is en niks zegt verandert er dus niks.
Maar er het klopt inderdaad dat misdragende jongeren niet hard genoeg worden aangepakt, daar is iedereen het wel over eens. Vooral als het zo'n groepje is dan blijkt justitie niet over genoeg middelen te beschikken om het goed aan te pakken.
Daar moet verandering in komen.
Dat je er eenquote:Op zaterdag 17 december 2011 13:49 schreef De_Kardinaal het volgende:
Gelijk El Cid snoei ik Moren als koren.
rubet encis sanguine arabumquote:Op zaterdag 17 december 2011 13:49 schreef De_Kardinaal het volgende:
Gelijk El Cid snoei ik Moren als koren.
Dit is een huilargument, de realiteit is anders dat weet je best.quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:50 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Die hebben altijd wel genoeg middelen om met hele zwikken motoren hoogwaardigheidsbekleders op bezoek bij de KLPD te begeleiden en het verkeer aan de kant te wijzen, om maar wat te noemen..
Ga lekker in die wijk die naffertjes nuanceren.quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:50 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Dat je er eenachter zet maakt je opmerking niet minder ziek.
Pro Deo, pro patria! Amen.quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:50 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Dat je er eenachter zet maakt je opmerking niet minder ziek.
Rood kleurt jouw zwaard van arabierenbloed?quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:51 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
rubet encis sanguine arabum
Dat slaat meer op El Cid. Past ook beter bij de tijdsgeest.quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:52 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Rood kleurt jouw zwaard van arabierenbloed?
Ben je nu ook al een nazi ?
Of is dit ook weer een grappig bedoelde opmerking.
Dat doe ik als ik zoiets meemaak in plaats laf huilen op internet en te strooien met termen als pogrom.quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:51 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ga lekker in die wijk die naffertjes nuanceren.
Refereert aan el cid, wie is hier nu dom?quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:52 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Rood kleurt jouw zwaard van arabierenbloed?
Ben je nu ook al een nazi ?
Of is dit ook weer een grappig bedoelde opmerking.
Help me even. Ik ben niet zo thuis in Poolse taal.quote:
Volgens mij huil jij vooral over mijn harde uitspraken.quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:53 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Dat doe ik als ik zoiets meemaak in plaats laf huilen op internet en te strooien met termen als pogrom.
Het is een dubbelzinnig uitspraak over dat de stem van het volk de stem van god is.quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:53 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Help me even. Ik ben niet zo thuis in Poolse taal.
En ik zei, dat als de overheid niet handeld dat de gevolgen zijn. Dommertje.quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:56 schreef De_Nuance het volgende:
Zoek het maar uit verder trouwens.
Mijn mening heb ik al uitgelegd. Ik volg de lijn Marcouch in deze. Harder aanpakken dit soort jeugdbendes.
Als je er pogroms en bloedige oorlogsdrama erbij wil halen veel plezier ermee , erg smaakvol is het niet, maar goed zo zijn er wel meer vreemde mensen.
Fijne middag nog
Ga jij die Marokkanen dan rammen met je handtas, Piet?quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:58 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En ik zei, dat als de overheid niet handeld dat de gevolgen zijn. Dommertje.
Maar, van wat er met de Joden is gebeurd hebben we geleerd!quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:58 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En ik zei, dat als de overheid niet handeld dat de gevolgen zijn. Dommertje.
De pauselijke bul In generali concilio (1218) lijkt verdomd veel op die kopvodden-tax en onzin die Geertje te vertellen heeft. Wat heeft men geleerd? Geen zak.quote:Op zaterdag 17 december 2011 14:16 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Maar, van wat er met de Joden is gebeurd hebben we geleerd!
Inderdaad. Je moet niet de onschuldige pakken/uitdrijven...quote:Op zaterdag 17 december 2011 14:16 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Maar, van wat er met de Joden is gebeurd hebben we geleerd!
Jep, toen onze regering troepen in Bosnie terugtrok en er daar vrolijk etnisch gezuiverd werd en we wegkeken legde de koningin weer op 4 mei een krans en zei ze dat het nooit meer mag gebeuren...quote:Op zaterdag 17 december 2011 14:16 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Maar, van wat er met de Joden is gebeurd hebben we geleerd!
Nope. Maar nu is een Kristallnacht gerechtvaardigd omdat al die Marokkanen het gewoon verdienen. Het is hun eigen schuld notabene!quote:Op zaterdag 17 december 2011 14:18 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
De pauselijke bul In generali concilio (1218) lijkt verdomd veel op die kopvodden-tax en onzin die Geertje te vertellen heeft. Wat heeft men geleerd? Geen zak.
Geert krijgt alleen maar meer stemmen door dit soort justitiebeleid en politiek correctgehuil daaroverquote:Op zaterdag 17 december 2011 14:18 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
De pauselijke bul In generali concilio (1218) lijkt verdomd veel op die kopvodden-tax en onzin die Geertje te vertellen heeft. Wat heeft men geleerd? Geen zak.
Het punt is een beetje dat deze jongeren zich gedragen als de SA in de jaren voor de Kristalnacht, en dat dit maar toegelaten wordt.quote:Op zaterdag 17 december 2011 14:20 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nope. Maar nu is een Kristallnacht gerechtvaardigd omdat al die Marokkanen het gewoon verdienen. Het is hun eigen schuld notabene!
Als de Kristalnacht ervoor had gezorgd dat de nazi's verdreven werden, had je het dan ook nog aangehaald?quote:Op zaterdag 17 december 2011 14:20 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Nope. Maar nu is een Kristallnacht gerechtvaardigd omdat al die Marokkanen het gewoon verdienen. Het is hun eigen schuld notabene!![]()
Either way zul je je rechtvaardiging toch wel vinden. Dat hoef je me niet uit te leggen.quote:Op zaterdag 17 december 2011 14:21 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Het punt is een beetje dat deze jongeren zich gedragen als de SA in de jaren voor de Kristalnacht, en dat dit maar toegelaten wordt.
Dezelfde rechtvaardiging die de nazi's gebruikten. Als men de jood niet stopt, dan zijn we uiteindelijk zelf het haasje. Zo redeneerde althans, de nazi.quote:Op zaterdag 17 december 2011 14:23 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Als de Kristalnacht ervoor had gezorgd dat de nazi's verdreven werden, had je het dan ook nog aangehaald?
quote:Op zaterdag 17 december 2011 14:27 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dezelfde rechtvaardiging die de nazi's gebruikten. Als men de jood niet stopt, dan zijn we uiteindelijk zelf het haasje. Zo redeneerde althans, de nazi.
quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:36 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Voordat zij in de meerderheid zijn en er eentje tegen ons beginnen...
Neuh, ik ben net goed voor een harde aanpak van die ventjes. Echter, als men hier begint over pogroms en Kristallnacht, dan moet ik toch even ingrijpen.quote:Op zaterdag 17 december 2011 14:29 schreef Pietverdriet het volgende:
Koos lijdt een beetje aan blame the victim syndroom.
Derhalve slaat die verwijzing naar 40-45 telkens, nergens op.quote:Op zaterdag 17 december 2011 14:27 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dezelfde rechtvaardiging die de nazi's gebruikten. Als men de jood niet stopt, dan zijn we uiteindelijk zelf het haasje. Zo redeneerde althans, de nazi.
Het KAN wel, ze WILLEN het gewoon niet.quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:32 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Zoals ik zei, met de huidige wetgeving is het blijkbaar niet mogelijk. Ook zijn er naar mijn weten geen wetten ingevoerd die het wel mogelijk gaan maken, of wel?
[..]
[..]
Welke randebiel komt dan ook op het idee om criminele jongeren te coachen? Gooi ze gewoon enkele tientallen jaren in de bak, wegens herhaalde huis- en autoinbraak. Heb je ook geen last van hen, en kunnen de autochtonen en de Marokkanen in die wijk gewoon rustig zonder problemen wonen.quote:Op zaterdag 17 december 2011 13:56 schreef Disana het volgende:
Ik hoorde vanochtend op de radio van iemand van de gemeente dat bij die probleemgezinnen niets helpt behalve voortdurende coaching of huisuitzetting. De ouders steunen de kinderen, de kinderen zijn immuun voor straf geworden omdat ze toch zo weer op straat staan.
Daar ben je dan mooi klaar mee, want coaching is een dure grap.
quote:Op zaterdag 17 december 2011 18:28 schreef Zienswijze het volgende:
Alleen in linkse landen verspillen we honderden miljoenen aan het coachen van criminele jongeren. Vind je het gek dat onze staatsschuld zo hoog is?En oja, een bijzaakje: die criminele jongeren gaan tijdens of na hun coaching-traject gewoon verder met hun vernielende gedrag.
niet toevallig ook dat Burgemeester van Utrecht een Pvda-er is .quote:Op zaterdag 17 december 2011 18:28 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Welke randebiel komt dan ook op het idee om criminele jongeren te coachen? Gooi ze gewoon enkele tientallen jaren in de bak, wegens herhaalde huis- en autoinbraak. Heb je ook geen last van hen, en kunnen de autochtonen en de Marokkanen in die wijk gewoon rustig zonder problemen wonen.
Alleen in linkse landen verspillen we honderden miljoenen aan het coachen van criminele jongeren. Vind je het gek dat onze staatsschuld zo hoog is?En oja, een bijzaakje: die criminele jongeren gaan tijdens of na hun coaching-traject gewoon verder met hun vernielende gedrag.
Je voelt je zeker wel trots he dat je links hebt gestemd? Dat een paar mensen hun huis zijn uitgepest, ach dat maakt niets uit, zolang we maar criminele (!) jongeren blijven kunnen vertroetelen. Niet geheel toevallig is de burgemeester een PvdA'er.quote:
Absoluut. Zeker in de wetenschap dat ik nog nooit heb gestemd. Die eeuwige stokpaardjes van je die als een tang op een varken slaan worden alleen zo vermoeiend.quote:Op zaterdag 17 december 2011 18:42 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Je voelt je zeker wel trots he dat je links hebt gestemd?
Goeie stroman.quote:Dat een paar mensen hun huis zijn uitgepest, ach dat maakt niets uit, zolang we maar criminele (!) jongeren blijven kunnen vertroetelen. Niet geheel toevallig is de burgemeester een PvdA'er.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |