Het anti-Semitisme zat er in heel Europa aardig in, ook heel erg bij de Polen, Fransen, Russen e.d. Ook de Britten moesten weinig vd Joden hebben.quote:Op maandag 16 januari 2012 14:35 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Nee, hoor. Verschillende divisies van de Wehrmacht knalden vanaf de inval in Polen al rustig op Joden en zigeuners. Het antisemitisme is niet door Hitler en zijn Mein Kampf uitgevonden. Dat zat er net na de Eerste Wereldoorlog al bij heel wat Duitsers van kruin tot teen in.
Dat is nu het kenmerk van een borderliner he.quote:Op dinsdag 31 januari 2012 10:58 schreef Copycat het volgende:
Ik vind het zo typisch dat hij eerst helemaal met ze wegloopt, ze geweldig vindt en zo goed in hun vak. Maar als ze dan iets doen wat hem niet zint, hij als een blad aan een boom omdraait en ze van alles gaat beschuldigen.
Dat lijkt een beetje the story of his life te zijn.
Aangezien 'semiet' in principe op de gehele Arabische (alle sprekers van de 'Semitische taal') bevolking slaat is 'anti-semitisme' technisch gezien een gekaapte term; destijds was het vooral kritiek op de Joden (als meer exclusieve groep), en veel minder op de brede Semitische bevolking.quote:Op dinsdag 31 januari 2012 15:43 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Het anti-Semitisme zat er in heel Europa aardig in, ook heel erg bij de Polen, Fransen, Russen e.d. Ook de Britten moesten weinig vd Joden hebben.
Hij zit al heel wat borders(grensen) van Nederland af in Thailand of.......................?quote:Op dinsdag 31 januari 2012 15:45 schreef Copycat het volgende:
Ik denk dat hij ver over die border is. Dat het eerder een bi-polaire kwestie is.
Waar haal je het vandaan?quote:Op dinsdag 31 januari 2012 16:16 schreef GoudIsEcht het volgende:
destijds was het vooral kritiek op de Joden (als meer exclusieve groep)
Nou ja zeg, het zou mooi worden hier in Nederland als we iedereen maar mogen stalken en beledigen en ons vervolgens op geesteziekte kunnen beroepen.quote:Op maandag 30 januari 2012 14:26 schreef J0kkebr0k het volgende:
Ah.. ze gaan dus een persoon met een overduidelijke geestesziekte aanklagen....
Noem het hoe je het noemt, maar het was gewoon een buitengewoon aanwezige haat jegens joden. En in die tijd was er trouwens ook een flinke immigratie van joden die vluchten uit de Sovjet-Unie vanwege de Pogroms, de burgeroorlog, Witten vs Roden etcquote:Op dinsdag 31 januari 2012 16:16 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Aangezien 'semiet' in principe op de gehele Arabische (alle sprekers van de 'Semitische taal') bevolking slaat is 'anti-semitisme' technisch gezien een gekaapte term; destijds was het vooral kritiek op de Joden (als meer exclusieve groep), en veel minder op de brede Semitische bevolking.
Momenteel zie je een beetje hetzelfde gebeuren. Er is hier en daar wat kritiek op Zionisten, en vandaag begon er in Brussel zo'n keppel te janken dat zulk ook Anti-semitsch zou zijn
Dat was nu juist mijn punt. Waarom noemden ze (onder andere een aantal klagende Joden die het ter rechtvaardiging van vanalles en nog wat gebruikten) het dan niet gewoon Jodenhaat? Maar nee, het was 'anti-semitisme'.. Zoals ik zei een gekaapte term dus.quote:Op woensdag 1 februari 2012 09:19 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Noem het hoe je het noemt, maar het was gewoon een buitengewoon aanwezige haat jegens joden.
Ze hebben hem onterecht op iets (Jodenhaat) betrokken dat veel selectiever is dan de (veel bredere) term doet vermoeden.quote:Op woensdag 1 februari 2012 12:56 schreef TitusPullo het volgende:
Van wie hebben ze die term dan gekaapt?
Maar van wie hebben ze hem dan gekaapt? En waarom zouden ze dit begrip kapen? Als het ze te doen was om een selectief verschijnsel, waarom hebben ze het dan niet gewoon antijudaisme genoemd? Dat is pas selectief.quote:Op woensdag 1 februari 2012 15:45 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Ze hebben hem onterecht op iets (Jodenhaat) betrokken dat veel selectiever is dan de (veel bredere) term doet vermoeden.
Maar dat is toch echt iets anders, hoor.quote:Ter illustratie gaf ik het voorbeeld met de - vaak best aardig gefundeerde - kritiek op Zionisten die nu ook onder de verhullende term 'Jodenhaat' of zelfs 'anti-semitisme' wordt wegzet door sommige lieden.
Goed zo, had ik er ook maar zo over gedacht.quote:Edit: even je postgeschiedenis bekeken, laat ook maar![]()
Omdat er geen andere semieten in europa aanwezig waren.quote:Op woensdag 1 februari 2012 12:09 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Dat was nu juist mijn punt. Waarom noemden ze (onder andere een aantal klagende Joden die het ter rechtvaardiging van vanalles en nog wat gebruikten) het dan niet gewoon Jodenhaat? Maar nee, het was 'anti-semitisme'.. Zoals ik zei een gekaapte term dus.
Het Europese sentiment ten tijde van Hitler was uitgesproken anti-Joods. In principe trokken de Joden het met de term antisemitisme breder. Wilden ze misschien andere Semieten mee beledigen, of de specifiek-Joodse angel er uit halen? Ik zou het niet weten, maar vind het wel wat opmerkelijk...quote:Op woensdag 1 februari 2012 19:03 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Omdat er geen andere semieten in europa aanwezig waren.
http://barracudanls.blogspot.com/2012/02/mn-opa.htmlquote:M'n opa
Voer voor psychologen: Klokkenluideronline wordt gemaakt door de zoon van een top-vrijmetselaar. Als psychiater verkrachtte hij als onderdeel van de gebruikelijke satanische rituelen eerst een patiënte en wees toen zij zwanger werd vervolgens een van zijn zoons als vader aan. Was geboren: Micha Kat. Wie zich mocht afvragen waarom Kat zo gek geworden is als een deur, vindt het antwoord in zijn 'totaal hallucinerende leven en geschiedenis'
Ben benieuwd of zijn fanclub ook aanwezig is.quote:Overigens mag Kat maandag weer eens voor de rechter verschijnen. Zijn voormalige advocatenkantoor Vissers & Moszkowicz spreekt in de dagvaarding over 'laster, met ernstige, onder meer antisemitische beledigingen en stalking'. De NVJ heeft Kat in oktober geroyeerd.
http://www.camilleri.nl/2012/02/micha-kat-weer-eens-veroordeeld/quote:Micha Kat weer eens veroordeeld
Voormalig journalist en thans publicist Micha Kat is vandaag veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van twee maanden voor het bekladden van de gevels van onder meer het huis van topambtenaar Joris Demmink en het pand van de Raad voor de Rechtspraak. Hij moet ook een schadevergoeding betalen, bepaalde de Haagse rechtbank.
Leuk voor de complotters om erover te speculeren. Tot de website weer online is natuurlijk.quote:Op woensdag 29 februari 2012 22:11 schreef Gray het volgende:
Vraag me af waarom iemand zoiets zou doen; welk doel zou het hebben om de website(s) van Kat neer te halen?
http://www.argusoog.org/v(...)-en-arend-vs-zeevat/quote:Vrijdagavond 2 maart thema-uitzending KLOA en Arend vs Zeevat
De verontrustende ontwikkelingen volgen elkaar in rap tempo op, getuige het offline halen van Klokkenluider Online en ook de hete adem van de Nederlandse Kinderroof Organisatie (NKO), die Argusoog nog steeds in haar nek voelt blazen. Maar er vinden op vele fronten verontrustende zaken plaats. Op vrijdag 2 maart zullen Micha Kat en Arend Zeevat daarom in een gezamenlijke uitzending de actualiteiten van de laatste tijd eens nader onder de loep nemen. Er zal veel te bespreken zijn.
http://barracudanls.blogspot.com/2012/03/vonnis.htmlquote:Vonnis
Yep, alweer Klokkenluideronline. Barracuda heeft er een hard hoofd in dat de digitaal gebombardeerde site ooit weer live komt (tijdelijke uitwijk hier), maar mocht dat gebeuren, dan moeten alle onrechtmatige uitlatingen over YehuMoszkowicz en zijn advocatenkantoor (en alle links daarnaar) van het internet worden verwijderd. Dat heeft de rechter gisteren bepaald. De hele voorgeschiedenis hier.
Ik dacht dat het te maken had met lasterende uitspraken over Jehudi Moszkowicz, en daarop heeft genoemde een rechtszaak aangespannen om de site uit de lucht te halen.quote:Op woensdag 29 februari 2012 22:11 schreef Gray het volgende:
Vraag me af waarom iemand zoiets zou doen; welk doel zou het hebben om de website(s) van Kat neer te halen?
Jij vind dat iemand niet half religieus kan zijn. Dat is een groot en belangrijk verschil.quote:Op donderdag 8 maart 2012 15:13 schreef David_Micheal het volgende:
je kunt niet half religeus zijn, dus half joods bestaat niet...
Joods (met hoofdletter) als in 'behorend tot het Joodse volk'. Alleen wanneer je het met een kleine letter schrijf heeft het betrekking op de joodse religie.quote:Op donderdag 8 maart 2012 15:13 schreef David_Micheal het volgende:
je kunt niet half religeus zijn, dus half joods bestaat niet...
Half religieus zijn: voor het zingen de kerk uit.quote:Op maandag 12 maart 2012 21:09 schreef RitseB het volgende:
[..]
Jij vind dat iemand niet half religieus kan zijn. Dat is een groot en belangrijk verschil.
http://www.camilleri.nl/2012/04/micha-kat-schaamt-zich/quote:Micha Kat schaamt zich.........
In ons katern cybercrime berichtte wij over publicist Micha Kat, die telkens steen en been klaagt dat naar hem geen hoor en wederhoor wordt toegepast, al eerder. Micha Kat doet op zijn website een boekje open over zijn ex-medewerkers, die onlangs de nodige media informeerde dat zij zich door Micha Kat gemanipuleerd voelen en door hem aangezet tot criminele activiteiten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |