denk dat je het elke keer gewoon zo moet opstarten om problemen te voorkomenquote:Op donderdag 15 december 2011 15:34 schreef DeRattebaas het volgende:
Vraagje;
Telkens als ik SWTOR wil opstarten krijg ik een vervelende popup van gebruikersaccountbeheer met de melding: Wilt u het volgende programma toestaan wijzigingen aan deze computer aan te laten brengen?
Ook al druk ik op OK, de popup komt iedere keer weer terug. Ook als ik de snelkoppeling als administrator uitvoer komt de popup weer in beeld. Iemand enig idee wat ik hieraan kan doen, of is opstarten vanuit Origin() de enige optie?
Denk het niet, maar het zou wel handig zijn, want dan kan ik hem nog ff testen voor de release en kijken of ik de code wel inwisselquote:Op donderdag 15 december 2011 15:35 schreef RickoKun het volgende:
Ik neem aan dat ALLES vandaag magAnders heeft die early access ook weinig zin hé
die reed zegt net dat ze meer invites gaan doen dan gister dus je heb een kansje dat wij vandaag nog mogenquote:Op donderdag 15 december 2011 15:40 schreef benx het volgende:
Mensen die gokken tot 28/11, fuck you, ik heb 29/11
hey jochem boomquote:Op donderdag 15 december 2011 15:37 schreef SoepvorkNL het volgende:
Hm ik krijg zo dus als het goed is een pre-order doosje van m'n collectors edition binnen. Zal ik die gewoon registreren op m'n account waar ik ook al een poging heb gedaan om een gewone pre order te redeemen (Maar dus fout gegaan ergens). Of voor de zekerheid een nieuw account aanmaken? Ding is alleen dat er dan misschien gekut komt met aan welk account m'n origin inlog is gekoppeld.
ik heb nog geprobeerd skyrim weer te spelen maar al geen zin meer in (was gestopt omdat het swtor beta weekend was :''))quote:Op donderdag 15 december 2011 15:50 schreef RickoKun het volgende:
ik verveel me suf thuis mang
Heb het helemaal gehad met singleplayer games. Na mijn 4de gegamed, maar nu is de glans er inmiddels wel van af
Alleen nog multiplayer voor deze boi. Dat is tenminste niet 100% voorspelbaar. (nouja, en omdat alles sandbox is en/of FPS)
Hier ook, zit mijzelf bijna te dwingen om ze weer op te starten, maar heb er dan vervolgens weer geen zin in. Waardoor ik maar weer een beetje op FOK! zit te scrollen en af en toe een Battlefield 3 potje speelquote:Op donderdag 15 december 2011 15:51 schreef Friday12 het volgende:
[..]
ik heb nog geprobeerd skyrim weer te spelen maar al geen zin meer in (was gestopt omdat het swtor beta weekend was :''))
ja ik was vergeten dat ik hem had gesaved toen ik werd aangevallen door een master lvl blood dragon dus instant deathquote:Op donderdag 15 december 2011 15:53 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Hier ook, zit mijzelf bijna te dwingen om ze weer op te starten, maar heb er dan vervolgens weer geen zin in. Waardoor ik maar weer een beetje op FOK! zit te scrollen en af en toe een Battlefield 3 potje speel
Enige waar ik nog wel plezier in heb is series kijken, maar ik moet eerst een draadloze adapter voor deze PC kopen voordat ik het kan streamen naar mijn xbox360 (en dus mijn grote beeldscherm)En laat ik daar nou geen geld voor hebben, wil ik TOR kopen én nog een redelijke kerst vieren
quote:Op donderdag 15 december 2011 16:00 schreef Nick-GizMo het volgende:
http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=26849!!
echt zon 10 jaring angry german gamer kidquote:Op donderdag 15 december 2011 16:00 schreef Nick-GizMo het volgende:
http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=26849!!
dat was voor ze wisten dat er meer invites uitgingen dan gisterquote:Op donderdag 15 december 2011 16:02 schreef Nick-GizMo het volgende:
DAY 4 (Friday) will contain the rest of the invites aka:
~25th November - 14th December
Dat zou wel lullig zijn
Ja truequote:Op donderdag 15 december 2011 16:08 schreef Friday12 het volgende:
[..]
echt zon 10 jaring angry german gamer kid
[..]
dat was voor ze wisten dat er meer invites uitgingen dan gister
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |