Misschien denken ze daarom "die kan wel wat treinseks gebruiken".quote:Op woensdag 14 december 2011 19:58 schreef Piethur het volgende:
[..]
Maar van aftrekken werd je toch doof???
Eerder: Kan jij de volgende zin compleet maken met een ja of een nee op de puntjes? :"JA natuurlijk ga ik straks met je naar je bed, heb je toevallig een py..ama bij je, ach, geeft niet hoor. We zullen vast weinig aan slapen toe komen"quote:Op woensdag 14 december 2011 19:55 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld: "Ben jij een meisje?"
Mja ik heb helaas de verplichting om tijdens de spits te moeten rijden. De kans dat ik überhauptquote:Op woensdag 14 december 2011 19:53 schreef Piethur het volgende:
[..]
Ach joh, heb een jaar lang van Assen naar Zwolle gegaan in de trein, had er op den duur een sport van gemaakt om naast beetje van die onschuldig ogende onzekere meisjes te zitten en heb zoveel van ze op (toen nog) Hyves gehad en met verschillende afgesproken en zelfs nog met een paar seks gehad. Vrouwen willen net zo graag versierd worden als mannen
" Wie voorspelde dat in 2012 de wereld zou vergaan? Dat was een Ma.. "quote:Op woensdag 14 december 2011 20:00 schreef trekeennummertje het volgende:
[..]
Eerder: Kan jij de volgende zin compleet maken met een ja of een nee op de puntjes? :"JA natuurlijk ga ik straks met je naar je bed, heb je toevallig een py..ama bij je, ach, geeft niet hoor. We zullen vast weinig aan slapen toe komen"
In de spits valt er inderdaad al helemaal niks te regelen. Vaak heb ik het geluk dat ik zo rond een uur of 11 de trein kan nemen.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:02 schreef mrazura het volgende:
[..]
Mja ik heb helaas de verplichting om tijdens de spits te moeten rijden. De kans dat ik überhaupt
kan zitten is meestal minimaal. De kans dat ik kan zitten naast een mooie onzekere dame is helaas nog kleiner
In de spits is juist chill joh jwz, gewoon kneitertje dicht op hete chick gaan staan en dan bam-bam-bam steeds harder totdat ze je smeekt om genadequote:Op woensdag 14 december 2011 20:05 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
In de spits valt er inderdaad al helemaal niks te regelen. Vaak heb ik het geluk dat ik zo rond een uur of 11 de trein kan nemen.
Je reist zeker ook iedere dag met de trein?quote:Op woensdag 14 december 2011 20:05 schreef Boca_Raton het volgende:
Heren, waag het er eens op... en dan maken we een nieuw subforum FOK!kers Flirten in de Trein, FFT dus, en gaan we iedereen richting een date helpen. Compleet met tips, adviezen en een telefoon-netwerk voor noodgevallen. Dus als je naast een écht interessante dame zit en even niet weet hoe je verder moet.
Kijk, als je het écht goed wil aanpakken, ga je op je vrije dag de trein in. Tijd genoeg, je kunt altijd mee uitstappen met de dame want je hoeft toch nergens heen.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:05 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
In de spits valt er inderdaad al helemaal niks te regelen. Vaak heb ik het geluk dat ik zo rond een uur of 11 de trein kan nemen.
Nee. Ik zie gewoon overal mogelijkheden.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:07 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
Je reist zeker ook iedere dag met de trein?
Ik meld me hierbij aan als treinplayer.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:05 schreef Boca_Raton het volgende:
Heren, waag het er eens op... en dan maken we een nieuw subforum FOK!kers Flirten in de Trein, FFT dus, en gaan we iedereen richting een date helpen. Compleet met tips, adviezen en een telefoon-netwerk voor noodgevallen. Dus als je naast een écht interessante dame zit en even niet weet hoe je verder moet.
Waar een OV weekabbonement al niet goed kan zijnquote:Op woensdag 14 december 2011 20:07 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Kijk, als je het écht goed wil aanpakken, ga je op je vrije dag de trein in. Tijd genoeg, je kunt altijd mee uitstappen met de dame want je hoeft toch nergens heen.
Nou, gratis tip van mij.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Positieve mensen kan ik wel waarderen.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:07 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Nee. Ik zie gewoon overal mogelijkheden.
Dit gebeurt je 1 keer per maand. De rest van de werkdagen sta je tegen een bbw chick of oud lijk aan te rijden.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:06 schreef Piethur het volgende:
[..]
In de spits is juist chill joh jwz, gewoon kneitertje dicht op hete chick gaan staan en dan bam-bam-bam steeds harder totdat ze je smeekt om genade
Ik pak alles wat ademt en wat niet snel genoeg de boom in kanquote:Op woensdag 14 december 2011 20:10 schreef mrazura het volgende:
[..]
Dit gebeurt je 1 keer per maand. De rest van de werkdagen sta je tegen een bbw chick of oud lijk aan te rijden.
Maar het is wel een beetje treurig natuurlijk. Beetje als naar de supermarkt gaan om huismoeders te versieren in plaats van boodschappen te doen.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:13 schreef Boca_Raton het volgende:
Dank voor de dames (al ben ik een vrouw, maar álla)
Denk nou eens na: je hebt een vrije dag, je hebt een trein-abonnement dus je heb niet alleen de eerste keus qua dames in de trein, ook heb je alle tijd.
Nou ja, misschien wel, 'k weet 't niet. Het lijkt me zo frustrerend als je een leuke meid misloopt door tijdgebrek of teveel aan overige reizigers. Is óók niet leuk.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:14 schreef Piye het volgende:
[..]
Maar het is wel een beetje treurig natuurlijk. Beetje als naar de supermarkt gaan om huismoeders te versieren in plaats van boodschappen te doen.
Even 2 minutjes naar de supermarkt fietsen, wat drinken, zakje chips halen met als hoofddoel 16/17 jarige kassameisjes te contacten vind ik dan wel weer kunnen.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:14 schreef Piye het volgende:
[..]
Maar het is wel een beetje treurig natuurlijk. Beetje als naar de supermarkt gaan om huismoeders te versieren in plaats van boodschappen te doen.
Daarom voor je van huis gaat flirtbriefjes schrijven, per treinreis 5 uitdelen en wachten op de telefoontjes die binnenstromen.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:16 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Nou ja, misschien wel, 'k weet 't niet. Het lijkt me zo frustrerend als je een leuke meid misloopt door tijdgebrek of teveel aan overige reizigers. Is óók niet leuk.
Alleen als het je buurmeisje is die je naar haar werk bent gevolgd.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:17 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
Even 2 minutjes naar de supermarkt fietsen, wat drinken, zakje chips halen met als hoofddoel 16/17 jarige kassameisjes te contacten vind ik dan wel weer kunnen.
mooiboyquote:Op woensdag 14 december 2011 20:31 schreef Doctor_Neo_Cortex het volgende:
Ik heb mijn vriendin in de trein ontmoet. Uitzonderingen op het verhaal van TS zijn dus aanwezig!
Ja, maar het gaat erom waar ZIJ uitstapt. Vaak zit je niet meer dan 30 minuten met elkaar in de trein.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:55 schreef chickmagneet het volgende:
[..]
Niet als je van Tilburg naar Amsterdam moet
Nice! Tsja, er zijn uitzonderingen op de regel, maar dat blijft natuurlijk een uitzondering.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:31 schreef Doctor_Neo_Cortex het volgende:
Ik heb mijn vriendin in de trein ontmoet. Uitzonderingen op het verhaal van TS zijn dus aanwezig!
quote:Op woensdag 14 december 2011 21:12 schreef LangeJan het volgende:
Interactie met mensen in de trein is overrated. Het doel van treinreizen is niet om je toekomstige levenspartner te ontmoeten, maar om op tijd op je werk te komen.
De kans om daadwerkelijk iemand te ontmoeten in de trein die daadwerkelijk de moeite waard is, is net zo groot als per ongeluk het medicijn voor alle soorten kanker te ontdekken door verschillende huishoudelijke producten te mengen en dit te testen op iemand die alle soorten kanker heeft.
Heel klein dus.
quote:Op woensdag 14 december 2011 20:31 schreef Doctor_Neo_Cortex het volgende:
Ik heb mijn vriendin in de trein ontmoet. Uitzonderingen op het verhaal van TS zijn dus aanwezig!
Zijn er trouwens dieren of eencelligen, what te faq dan ook voor wezens die immuun zijn voor kanker? Zo ja, zou je hun immuunsysteem niet gedeeltelijk kunnen overkopieeren?quote:Op woensdag 14 december 2011 21:21 schreef RichardHammond het volgende:
Het medicijn voor kanker is gevonden!!!
Geen idee, ik studeer economie.quote:Op woensdag 14 december 2011 21:24 schreef trekeennummertje het volgende:
[..]
Zijn er trouwens dieren of eencelligen, what te faq dan ook voor wezens die immuun zijn voor kanker? Zo ja, zou je hun immuunsysteem niet gedeeltelijk kunnen overkopieeren?
Ik heb het verstand van een kleuter hiervan..
Vooral vervelend als de vrouw aandacht gaat zoeken/vragen. Gisteren zat er geen onappetijtelijke dame tegenover mij. Zat ze de hele tijd met haar voet tegen mijn been te tikken. Keek ik haar strak aan, begon ze te lachen en stopte ze. Keek ik weer naar buiten, begon ze weer. Zucht...quote:Op woensdag 14 december 2011 21:27 schreef Boca_Raton het volgende:
Wat is precies het probleem als je een leuke dame ziet? Is het de openingszin? Is het de rest van de coupé? Heb je geen vervoersbewijs?
Dat is een geheel andere klacht. Hier gaat het over het mislopen van een date o.i.d.quote:Op woensdag 14 december 2011 21:30 schreef RichardHammond het volgende:
[..]
Vooral vervelend als de vrouw aandacht gaat zoeken/vragen. Gisteren zat er geen onappetijtelijke dame tegenover mij. Zat ze de hele tijd met haar voet tegen mijn been te tikken. Keek ik haar strak aan, begon ze te lachen en stopte ze. Keek ik weer naar buiten, begon ze weer. Zucht...
Dat soort vrouwen haat ik. Terechte klacht, ik ken die praktijken helaas ook maar al te goed.quote:Op woensdag 14 december 2011 21:37 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Dat is een geheel andere klacht. Hier gaat het over het mislopen van een date o.i.d.
Die tweede.......quote:Op woensdag 14 december 2011 20:09 schreef Piethur het volgende:
[..]
Positieve mensen kan ik wel waarderen.
2 lekkere wijven voor jou!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Sorry, maar topics ontwikkelen zich nu eenmaal.quote:Op woensdag 14 december 2011 21:37 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Dat is een geheel andere klacht. Hier gaat het over het mislopen van een date o.i.d.
Precies, maar om dan te zeggen: "nu kappen of ik ga je klappen" gaat mij ook wat te ver.quote:Op woensdag 14 december 2011 22:56 schreef Atmosphere82 het volgende:
[..]
Dat soort vrouwen haat ik. Terechte klacht, ik ken die praktijken helaas ook maar al te goed.
Persoonlijk gaat mijn voorkeur uit naar de eerste, maar ik post alleen kwaliteit beste vriendelijke manquote:
Het was niet toevallig een verkapt ik-krijg-teveel-ongewenste-aandacht-van-vrouwen-in-de-trein-post?quote:Op woensdag 14 december 2011 23:30 schreef RichardHammond het volgende:
[..]
Sorry, maar topics ontwikkelen zich nu eenmaal.
Dat is gewoon eng.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:07 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Kijk, als je het écht goed wil aanpakken, ga je op je vrije dag de trein in. Tijd genoeg, je kunt altijd mee uitstappen met de dame want je hoeft toch nergens heen.
Nou, gratis tip van mij.
Lijkt me logisch toch.quote:Op woensdag 14 december 2011 21:27 schreef Boca_Raton het volgende:
Wat is precies het probleem als je een leuke dame ziet? Is het de openingszin? Is het de rest van de coupé? Heb je geen vervoersbewijs?
Henkie... waar is jouw lef...? Als je zó redeneert sta je op een feestje ook te verpieteren. Kweek een beetje flair. Veel hangt af van wát en hóe je het zegt. En of de dame al een vriend heeft of niet, dat zie je bijna nooit ergens op het eerste oog. Dan moet je toch aan de praat raken.quote:Op donderdag 15 december 2011 00:22 schreef HenkieVdV het volgende:
[..]
Lijkt me logisch toch.
De redelijke kans op een niet gewenste reactie. Het wordt namelijk niet geheel maatschappelijk normaal gevonden als je een willekeurig persoon op zo'n manier aanspreekt toch? Als er totaal geen aanspreekpunten zijn en je begint uit het niets te lullen.
En je weet niet of de vrouw in kwestie al een vriend heeft.
Heb er zelf ook niet zoveel last van hoor. Ik zou het alleen vreemd vinden. Als je op een feestje bent of wat dan ook dan is het nogal logisch dat je sociale interactie beleefd. Maar bijvoorbeeld in een trein waar men gewoon onderweg/bezig is zou ik er wat moeite mee hebben om een onbekend persoon aan te spreken zonder logische reden.quote:Op donderdag 15 december 2011 00:26 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Henkie... waar is jouw lef...? Als je zó redeneert sta je op een feestje ook te verpieteren. Kweek een beetje flair. Veel hangt af van wát en hóe je het zegt. En of de dame al een vriend heeft of niet, dat zie je bijna nooit ergens op het eerste oog. Dan moet je toch aan de praat raken.
Vrouwen zijn geen buitenaardse wezens hoor. Als je vriendelijk en beleefd bent, kan het gesprek hóóguit stilvallen. Nou, daar vallen we van om...
Nee hoor, vrouwelijke aanacht is bijna nooit ongewenstquote:Op donderdag 15 december 2011 00:16 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Het was niet toevallig een verkapt ik-krijg-teveel-ongewenste-aandacht-van-vrouwen-in-de-trein-post?
Nah, de klacht is gewoon dat er vaak te weinig tijd is om een goede versierpoging te kunnen ondernemen. Maar er zijn ook wel gevallen dat ik me voor mn kop sla dat ik niet eerder een gesprek heb proberen te beginnen jah. Dat is ook wel een beetje zo als beschreven in de OP, als ze wegloopt en nog een keer omkijkt, dat je weet dat ze je zag zitten en dat je gewoon eerder had kunnen beginnen met praten. Maargoed, dan nog te weinig tijd.quote:Op woensdag 14 december 2011 21:27 schreef Boca_Raton het volgende:
Wat is precies het probleem als je een leuke dame ziet? Is het de openingszin? Is het de rest van de coupé? Heb je geen vervoersbewijs?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |