edit:quote:
Dat noemen ze ambitie.quote:Op woensdag 14 december 2011 12:35 schreef R0N1N het volgende:
Haalbaarheids factor 0
... opnieuw, en nu iets reels/haalbaars
Hebben ze het verknipt?quote:Op woensdag 14 december 2011 14:38 schreef Lavenderr het volgende:
Goed voornemen: minder naar de kapper.
Tondeuse !quote:Op woensdag 14 december 2011 14:38 schreef Lavenderr het volgende:
Goed voornemen: minder naar de kapper.
Goed idee. Ze verpesten je haar altijd. Tenminste, ik heb altijd spijt na de kapperquote:Op woensdag 14 december 2011 14:38 schreef Lavenderr het volgende:
Goed voornemen: minder naar de kapper.
En zo met je hoofd achterover in die bak liggen, jakkes.quote:Op woensdag 14 december 2011 15:02 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Goed idee. Ze verpesten je haar altijd. Tenminste, ik heb altijd spijt na de kapper
Nou dat zou eerlijk gezegd het enige punt zijn waarom ik mijn haar weer zou willen laten groeienquote:Op woensdag 14 december 2011 15:17 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nee, maar dat gepluk en getrut aan je hoofd, bah.
Wees blij dat je alleen maar even heen en weer moet met de tondeuse. Is nog een stuk goedkoper ook . Muts erop en klaarquote:Op woensdag 14 december 2011 15:20 schreef Bastard het volgende:
[..]
Nou dat zou eerlijk gezegd het enige punt zijn waarom ik mijn haar weer zou willen laten groeien
Waarom? Van goeie voornemens komt nooit iets terecht. En nu heb je geen excuus nodig.quote:Op woensdag 14 december 2011 12:35 schreef R0N1N het volgende:
[..]Haalbaarheids factor 0
... opnieuw, en nu iets reels/haalbaars
Heerlijk juist! Al vond ik mijn laatste kapster wel een enorm dom wicht dat haar klep niet kon houden. Al direct van die nep geinteresseerde vragen stellen. "Oh, dus je woont in ******dam? Maar daar wonen toch alleen maar Nederlanders?" Ja, net zoals in de rest van Nederland jaquote:Op woensdag 14 december 2011 15:17 schreef Lavenderr het volgende:
Nee, maar dat gepluk en getrut aan je hoofd, bah.
Een warme muts heb ik soms wel nodig ja met dit weer.. brrr.quote:Op woensdag 14 december 2011 15:24 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Wees blij dat je alleen maar even heen en weer moet met de tondeuse. Is nog een stuk goedkoper ook . Muts erop en klaar
Ik ook!quote:Op woensdag 14 december 2011 15:29 schreef Bastard het volgende:
[..]
Een warme muts heb ik soms wel nodig ja met dit weer.. brrr.
Jaaaa.. en sommige mensen hebben ook een hekel aan deo.. of champoo..quote:Op woensdag 14 december 2011 15:28 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
ik ga graag naar de kapper. Ik ben alleen altijd blij dat ik geen kapper ben, als ik daar zit. Iedere keer bedenk ik me dan dat een kapper aan iedereen aan zijn hoofd moet zitten. Bah.
Stel je voor dat je een luizenbos moet gaan verzorgen.quote:Op woensdag 14 december 2011 15:30 schreef Bastard het volgende:
[..]
Jaaaa.. en sommige mensen hebben ook een hekel aan deo.. of champoo..
Een paar weken terug mn beide dochters.. en dat is niet even een keertje extra wassen kan ik je vertellenquote:Op woensdag 14 december 2011 15:31 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Stel je voor dat je een luizenbos moet gaan verzorgen.
Naast mij zat een vrouw van tegen de 80 schat ik, en die kapster stelde haar ook van die zogenaamd geinteresseerde vragen.quote:Op woensdag 14 december 2011 15:29 schreef Kroketvulling het volgende:
[..]
Heerlijk juist! Al vond ik mijn laatste kapster wel een enorm dom wicht dat haar klep niet kon houden. Al direct van die nep geinteresseerde vragen stellen. "Oh, dus je woont in ******dam? Maar daar wonen toch alleen maar Nederlanders?" Ja, net zoals in de rest van Nederland ja. Haar tweede vraag was dan of ik een Nederlands vriendje heb.
Zeg ik dat ik naar Korea ben geweest, vraagt ze me tien minuten later of het leuk was in Vietnam, of eh, China, of eh, waar was je ook alweer? Hou dan gewoon stil en doe mijn haar gewoon.
quote:Op woensdag 14 december 2011 15:39 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Naast mij zat een vrouw van tegen de 80 schat ik, en die kapster stelde haar ook van die zogenaamd geinteresseerde vragen.
"Hebt u broers en zusters?" "Nee, ik ben enig kind". "Oh, dat is niet zo leuk he, nu met de Kerstdagen" "Nee, mijn moeder kreeg een tweeling, zijn allebei overleden en mijn moeder ook toen" "Okeeeeee" ...op vrolijke toon
Geniaal!quote:Op woensdag 14 december 2011 15:39 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Naast mij zat een vrouw van tegen de 80 schat ik, en die kapster stelde haar ook van die zogenaamd geinteresseerde vragen.
"Hebt u broers en zusters?" "Nee, ik ben enig kind". "Oh, dat is niet zo leuk he, nu met de Kerstdagen" "Nee, mijn moeder kreeg een tweeling, zijn allebei overleden en mijn moeder ook toen" "Okeeeeee" ...op vrolijke toon
Lijkt me een tof boek om te lezenquote:Op woensdag 14 december 2011 16:02 schreef summer2bird het volgende:
http://www.bol.com/nl/p/n(...)099#product_overview
Het cadeau voor mijn vader voor kerst
Teveelquote:Op woensdag 14 december 2011 16:07 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Hoeveel dagen nog tot je pensioen?
Oh die lijkt me leuk!quote:Op woensdag 14 december 2011 16:02 schreef summer2bird het volgende:
http://www.bol.com/nl/p/n(...)099#product_overview
Het cadeau voor mijn vader voor kerst
Hij is helemaal verliefd op zijn mercedes vandaarquote:Op woensdag 14 december 2011 16:11 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Oh die lijkt me leuk!
Je vader houdt van auto's en van rondreizen?
Elke gek heeft zijn gebrek.quote:Op woensdag 14 december 2011 16:13 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Hij is helemaal verliefd op zijn mercedes vandaar
Hij rent al naar buiten met een poetsdoekje en schoonmaakmiddel als er een blaadje op die auto ligt![]()
Terecht!quote:Op woensdag 14 december 2011 16:13 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Hij is helemaal verliefd op zijn mercedes vandaar
Hij rent al naar buiten met een poetsdoekje en schoonmaakmiddel als er een blaadje op die auto ligt![]()
Mijn vader heeft deze:quote:Op woensdag 14 december 2011 16:17 schreef Bastard het volgende:
[..]
Was het maar waar! Maar als ik er 1 had
Oh wat een mooie!quote:Op woensdag 14 december 2011 16:20 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Mijn vader heeft deze:
[ afbeelding ]
Heeft 11 jaar in een showroom gestaan, en doet het heel erg goed.
Jaa.. erg mooi!quote:Op woensdag 14 december 2011 16:20 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Mijn vader heeft deze:
[ afbeelding ]
Heeft 11 jaar in een showroom gestaan, en doet het heel erg goed.
Wat een beauty Summerbirdiequote:Op woensdag 14 december 2011 16:20 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Mijn vader heeft deze:
[ afbeelding ]
Heeft 11 jaar in een showroom gestaan, en doet het heel erg goed.
Geen.quote:Op woensdag 14 december 2011 16:23 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Ja
Welke auto rijdt jij dan?
Die oude auto'squote:Op woensdag 14 december 2011 16:24 schreef Bastard het volgende:
[..]
Jaa.. erg mooi!
Vind zelf de oudere modellen het mooiste
[ afbeelding ]
Kleurtje ook
Maar dit is ook geen straf!
[ afbeelding ]
Die vind ik mooi.quote:Op woensdag 14 december 2011 16:27 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Die oude auto's
[ afbeelding ]
Oeter, oeter oeter oeter, Romana op de.....quote:Op woensdag 14 december 2011 16:28 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
yup!
En ik heb een scooter..
Dit is te erg!quote:Op woensdag 14 december 2011 16:29 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Oeter, oeter oeter oeter, Romana op de.....
Geintje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |