Oh wacht, ik dacht dat het om de meet ging.quote:Op dinsdag 13 december 2011 20:08 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik kom ook niet. Misschien troost dat je een beetje.
Was ist los denn?quote:Op dinsdag 13 december 2011 20:11 schreef magnetronkoffie het volgende:
Ik denk dat ik voorlopig even niemand wil versieren trouwens
Naja, vond 't op zich geen slechte opmerking, op de meets komen ook altijd weinig vrouwen. Daar moet je het gewoon niet voor doenquote:Op dinsdag 13 december 2011 20:12 schreef Strani het volgende:
[..]
Oh wacht, ik dacht dat het om de meet ging.
Voor de gezelligheidquote:Op dinsdag 13 december 2011 20:12 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Naja, vond 't op zich geen slechte opmerking, op de meets komen ook altijd weinig vrouwen. Daar moet je het gewoon niet voor doen
Beter solo dan een doorgewinterd blowkonijn als 'sociaal' contact...quote:Op dinsdag 13 december 2011 20:10 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Ja hij komt nergens, alles is beter dan thuis als je vrienden wilt maken
Kijk, een recreatief gebruiker vind ik niet erg. Soms rook ik nog wel eens een stikkie met een vriend van me maar das meer om de 3 tot 6 maanden of zo. Meestal blowen we niet eens, alleen als we toevallig allebij trek er in hebbenquote:Op dinsdag 13 december 2011 20:13 schreef Hou-m-Nat het volgende:
[..]
Beter solo dan een doorgewinterd blowkonijn als 'sociaal' contact...
Eens. Maar de types die ik in een doorsnee shop zie zitten zijn niet om vrolijk van te worden...quote:Op dinsdag 13 december 2011 20:16 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Kijk, een recreatief gebruiker vind ik niet erg. Soms rook ik nog wel eens een stikkie met een vriend van me maar das meer om de 3 tot 6 maanden of zo. Meestal blowen we niet eens, alleen als we toevallig allebij trek er in hebben
Ik blow ook echt eens per 1/2 maanden ofso.quote:Op dinsdag 13 december 2011 20:16 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Kijk, een recreatief gebruiker vind ik niet erg. Soms rook ik nog wel eens een stikkie met een vriend van me maar das meer om de 3 tot 6 maanden of zo. Meestal blowen we niet eens, alleen als we toevallig allebij trek er in hebben
Ik doe met een zakje wiet ongeveer anderhalf jaar lolquote:Op dinsdag 13 december 2011 20:18 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Ik blow ook echt eens per 1/2 maanden ofso.
Ik blijf ook nooit langer dan een minuut in een shop. Net lang genoeg om 1 zakje wiet te halen en thats it!quote:Op dinsdag 13 december 2011 20:18 schreef Hou-m-Nat het volgende:
[..]
Eens. Maar de types die ik in een doorsnee shop zie zitten zijn niet om vrolijk van te worden...
Het is niet geschikt voor dating meestal.quote:Op dinsdag 13 december 2011 20:13 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Dit. Het is geen speeddating ofzo
Waar? Gewoon in je buurtcoffeeshop hoorquote:Op dinsdag 13 december 2011 20:22 schreef Strani het volgende:
Ik heb nog nooit geblowed..ik word er een beetje verdrietig van wanneer ik sommige mensen zie die de godganse tijd bezig zijn met waar ze hun volgende joint kunnen scoren.
Idem, maar mijn shop is nogal open en dus geef je je ogen even de kost om te zien hoe het niet moet.quote:Op dinsdag 13 december 2011 20:21 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik blijf ook nooit langer dan een minuut in een shop. Net lang genoeg om 1 zakje wiet te halen en thats it!
Ik kijk tegenwoordig niet eens meer wie er binnen zitten
Het ligt aan jou want je bent geen vrouwquote:Op dinsdag 13 december 2011 20:23 schreef heloef het volgende:
[..]
Het is niet geschikt voor dating meestal.
Kan ook aan mij liggen, maar dat terzijde.
Nee dat is waar, zeg ook niet dat dat niet zo is. Maar je weet, daar waar je mannen, vrouwen en gezelligheid hebt, ontstaat soms net een tikkeltje meerquote:Op dinsdag 13 december 2011 20:25 schreef Lokasenna het volgende:
Maar dat hoort niet je uitgangspunt te zijn om erheen te gaan.
Ligt er ook wel aan welke meets je gaat.quote:Op dinsdag 13 december 2011 20:24 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Het ligt aan jou want je bent geen vrouw
Er komen alleen maar mannen. Daar waar je mannen, vrouwen en gezelligheid hebt, kunnen altijd wel leuke dingen opbloeien
Heb je misschien wat linkjes of zo?quote:Op dinsdag 13 december 2011 20:27 schreef heloef het volgende:
[..]
Ligt er ook wel aan welke meets je gaat.
De meets waar ik meestal heen ga valt het man/vrouw verschil weer enorm mee.
[Radio 49] Meet op 20 januariquote:Op dinsdag 13 december 2011 20:28 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Heb je misschien wat linkjes of zo?
Bedankt. Ik denk dat het allemaal wat te jong en te ver weg en vermoeiend voor me is op moment.quote:
Meet komt van meeten, oftewel ontmoeten.quote:Op dinsdag 13 december 2011 20:41 schreef benzin het volgende:
[..]
Faye, Myr en Silk zijn hartstikke lief, maar de rest van die lijst ken ik helemaal niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |