Oh leukquote:Op woensdag 14 december 2011 16:13 schreef bork het volgende:
[..]
warm worden op de tram? http://www.mvg-mobil.de/christkindltram.html
Zelfs als ik Bentheim - Oldenzaal plan krijg ik alleen maar diequote:Op woensdag 14 december 2011 16:23 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Oh ja dus als ik Bad bentheim - hengelo plan krijg ik alleen maar de Pimpel, maar hij kent de grensland wel?
Hmm. Bahn.de kent 'm wel, ns.nl nietquote:Op woensdag 14 december 2011 16:23 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Oh ja dus als ik Bad bentheim - hengelo plan krijg ik alleen maar de Pimpel, maar hij kent de grensland wel?
Wat is het treinnummer van dat visluchtding? Stond er niet bij in de planning van Dennisquote:Op woensdag 14 december 2011 16:28 schreef greavy het volgende:
[..]
Hmm. Bahn.de kent 'm wel, ns.nl niet
(BE/Syntus)20020.quote:Op woensdag 14 december 2011 16:34 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Wat is het treinnummer van dat visluchtding? Stond er niet bij in de planning van Dennis
quote:Bahnhof/Haltestelle Datum Zeit Gleis Produkte
Bad Bentheim Sa, 07.01.12 ab 16:10 3 BE 20020 Bentheimer Eisenbahn
Hengelo Sa, 07.01.12 an 16:30 11
Ja, maar 7 Januari, met het PTA TT Rondjequote:Op woensdag 14 december 2011 16:33 schreef Zug-Chef het volgende:
Wat is het probleem bij jullie? Want hier krijg ik m gewoon te zien...
[ afbeelding ]
De datum. Hij is tot EN METquote:Op woensdag 14 december 2011 16:33 schreef Zug-Chef het volgende:
Wat is het probleem bij jullie? Want hier krijg ik m gewoon te zien...
Laat me raden: de sneltrein van 15:53 uur had +8 en dat zorgde voor kleine vertragingen. Deze waren niet noemenswaardig, want ik had de stopper die er op volgde en ben met slechts +1 in Leeuwarden aangekomen en ook de rest van de treinen reed nagenoeg op tijd.quote:Op woensdag 14 december 2011 16:24 schreef brandsrus het volgende:
Heb het idee dat Arriva nog moet wennen aan de dienstregeling hier tussen Leeuwarden - Groningen. Nu alweer vertragingen op de borden..
En een kapper, een zwembad en een winkelcentrum zeker. Lekker boeiend.quote:Op woensdag 14 december 2011 17:55 schreef James1988 het volgende:
Dat ding heeft zelfs een bioscoop aan boord.
Koop een taart en vier het.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:37 schreef twiFight het volgende:
Hoera, de 7:08 trein vanuit amersfoort richting zwolle en groningen/leeuwarden reed toch weer (deels) door naar leeuwardenDat betekent voor mij een overstap minder én een verwarmde trein. Die misleiding van de vorige twee dagen beviel mij allerminst.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |