Anders vallen ze in de orkestbak. Wat Hoogerland bijna gebeurde.quote:Op maandag 12 december 2011 21:51 schreef Karina het volgende:
Wat zit Mart nou nerveus te doen, met zijn niet stappen!
Daarom juist, aan de top blijven is meestal nog moeilijker dan er komen.quote:
Mart is ook grootquote:
Vind ik ook, vond het erg vlak allemaal. Te beginnen bij die prijs voor Sar, als hij een oorkonde kreeg voor de wandelvierdaagse.quote:
met Epke maar vooral met Ranomi (in mijn ogen) als verrassende winnaarsquote:
Ik ben in ieder geval blij dat ze het bijna elk jaar terugkerende zogenaamd grappige stukje 'cabaret' eruit hebben gelaten. Zeer pijnlijk is dat altijd.quote:
Dat was ook grotendeels te danken aan de reactie van Van der Sar zelf.quote:Op maandag 12 december 2011 21:55 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Vind ik ook, vond het erg vlak allemaal. Te beginnen bij die prijs voor Sar, als hij een oorkonde kreeg voor de wandelvierdaagse.
Vond de aankondiging ook niet echt spanning oproepen, gevolgd door beleefd applaus, maar niet bepaald een ovatie..quote:Op maandag 12 december 2011 21:56 schreef TheArt het volgende:
[..]
Dat was ook grotendeels te danken aan de reactie van Van der Sar zelf.
Dat was er vorig jaar ook al uit, maar toen was het een halve talkshow geworden met de gasten die bij Mart aan tafel kwamen.quote:Op maandag 12 december 2011 21:56 schreef TheArt het volgende:
[..]
Ik ben in ieder geval blij dat ze het bijna elk jaar terugkerende zogenaamd grappige stukje 'cabaret' eruit hebben gelaten. Zeer pijnlijk is dat altijd.
NOS valt mijn inziens niet zoveel te verwijten.
Volgend jaar met al (!!!!) die gouden Olympische plakken en als winnaar van het Europees kampioenschap voetbal wordt het natuurlijk veel interessanter.quote:
Volgend jaar wordt het voor de sportliefhebbers enorm smullenquote:Op maandag 12 december 2011 21:58 schreef TAV74 het volgende:
Uiteindelijk was dit natuurlijk ook vooral niet zo'n bijzonder sportjaar, volgend jaar met OS zou het een stuk beter moeten worden lijkt me.
Nederland staat in de peiling van Infostrada op 9x goud. Dat vind ik toch een zeer respectabel aantal als het ook echt gehaald gaat worden. Met 7 of 8 zou ik ook al blij zijn.quote:Op maandag 12 december 2011 22:00 schreef golfer het volgende:
[..]
Volgend jaar met al (!!!!) die gouden Olympische plakken en als winnaar van het Europees kampioenschap voetbal wordt het natuurlijk veel interessanter.
9x goud...lijkt me erg veel...quote:Op maandag 12 december 2011 22:02 schreef TheArt het volgende:
[..]
Nederland staat in de peiling van Infostrada op 9x goud. Dat vind ik toch een zeer respectabel aantal als het ook echt gehaald gaat worden. Met 7 of 8 zou ik ook al blij zijn.
Even jarenquote:Op maandag 12 december 2011 22:00 schreef TheArt het volgende:
[..]
Volgend jaar wordt het voor de sportliefhebbers enorm smullen
Valt wel mee hoor. Dat kan echt gehaald worden. Nederland staat er kwalitatief een stuk beter voor dan voor de Spelen van 2008.quote:Op maandag 12 december 2011 22:03 schreef David Letterman het volgende:
[..]
9x goud...lijkt me erg veel...
quote:Op maandag 12 december 2011 22:04 schreef TheArt het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor. Dat kan echt gehaald worden. Nederland staat er kwalitatief een stuk beter voor dan voor de Spelen van 2008.
Grol en Bosch niet...vrouwen 4x100 gaan het moeilijk krijgen...Vos en dressuurequipe misschien met mazzel...quote:Op maandag 12 december 2011 22:06 schreef franklop het volgende:
7 keer goud max denk ik.
- Hockeyvrouwen
- Vos op de weg (ja ze gaat winnen)
- 4x100 vrouwen
- Marrit Bouwmeester
- Henk Grol
- Dressuurequipe (met wat geluk)
- Edith Bosch
hebben ze toch ook al eens geprobeerd?quote:Op maandag 12 december 2011 22:08 schreef marcodej het volgende:
Ik snap niet waarom ze zo'n gala niet combineren met het sportjaaroverzicht.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |