Lijkt mij ook. Budget ligt wat hoger dan in NL natuurlijk.quote:Op maandag 12 december 2011 20:03 schreef StijnDa het volgende:
Lijkt me onzin van Man Utd over Willems. Die kunnen net zo goed wachten tot hij 5 mln kost en dan tenminste weten dat het iets is.
Bovendien heeft Willems misschien wel potentie laten zien, maar ook wel heel duidelijk wat zijn zwaktes zijn.... Ik kan me niet voorstellen dat een topploeg al van hem onder de indruk is.quote:Op maandag 12 december 2011 20:03 schreef StijnDa het volgende:
Lijkt me onzin van Man Utd over Willems. Die kunnen net zo goed wachten tot hij 5 mln kost en dan tenminste weten dat het iets is.
quote:Jetro Willems speelde nog maar een handvol wedstrijden voor PSV, maar kan nu al naar de absolute top. Namens Manchester United zat topscout Martin Ferguson, de broer van trainer Sir Alex, zaterdag tijdens het duel met NAC Breda namelijk op de tribune in Eindhoven en hij was daar speciaal om de zeventienjarige linksback te bekijken. Willems moet in Manchester de opvolger van Patrice Evra worden. (Daily Mirror)
Het zou te gek voor woorden zijn.quote:
Bron?quote:Op dinsdag 13 december 2011 09:52 schreef jpg97 het volgende:
Nou als PSV verliest van Heerenveen ( wat ik wel verwacht ) zijn we dus ook van Rutten af....
Mijn duim.quote:
stond al in het vorige topic. prima 15 miljoen graagquote:
Jammer, ik vond het wel positief nieuws. Niet dat ik McLaren een goede opvolger vind trouwens (volgens mij zo'n beetje de enige beschikbare trainer naast Maaskant). Maar Cocu kan vast het seizoen prima afmaken.quote:
Liever dan meteen McLarenquote:Op dinsdag 13 december 2011 13:19 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Jammer, ik vond het wel positief nieuws. Niet dat ik McLaren een goede opvolger vind trouwens (volgens mij zo'n beetje de enige beschikbare trainer naast Maaskant). Maar Cocu kan vast het seizoen prima afmaken.
/care, eigenlijk. Word liever kampioenquote:Op dinsdag 13 december 2011 14:52 schreef Dj_Day-V het volgende:
Wat willen jullie eigenlijk? Doorgaan in beker of /care?
tis toch geen vraag van of? Liever en. De dubbel, dat klinkt goedquote:Op dinsdag 13 december 2011 14:54 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
/care, eigenlijk. Word liever kampioen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |