Maar jij was al niet zo van de dode metalen toch?quote:Op donderdag 22 december 2011 08:57 schreef RoW_0 het volgende:
Krisiun. Paar keer live gezien. Méh, doet mij niet zo veel.
Ik ga begin februari eens een poging wagen.quote:Op donderdag 22 december 2011 08:57 schreef RoW_0 het volgende:
Krisiun. Paar keer live gezien. Méh, doet mij niet zo veel.
Dit klinkt ook heel lekkerquote:
En Same Difference en To Ride, Shoot Straight and Speak The Thruth en die coverplaat Sons ofquote:Op donderdag 22 december 2011 14:11 schreef Mark het volgende:
En ook Wolverine blues. Niet voor de death metal, maar wel omdat het een geweldige plaat is
Staan leuke dingen tussenquote:Op woensdag 21 december 2011 22:47 schreef Jigzoz het volgende:
Een Volkskrant-jaarlijstje. Bijzondere keuzes...
Zeker wel, dat nummer van Burzum is echt heel goed, misschien wel een van de beste metalnummers van de afgelopen jaren wat originaliteit en puurheid betreft en dat nummer van Shining is echt wel een doorbraak in de grens tussen metal en popmuziek. Prima keuzes, wat mij betreft. Maar de rest... Taake is best leuk, maar echt grensverleggend of buitengewoon goed? Nee, bepaald niet.quote:
Matig metaljaar geen idee. Ik heb genoeg goeie platen gehoordquote:Op donderdag 22 december 2011 20:37 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Zeker wel, dat nummer van Burzum is echt heel goed, misschien wel een van de beste metalnummers van de afgelopen jaren wat originaliteit en puurheid betreft en dat nummer van Shining is echt wel een doorbraak in de grens tussen metal en popmuziek. Prima keuzes, wat mij betreft. Maar de rest... Taake is best leuk, maar echt grensverleggend of buitengewoon goed? Nee, bepaald niet.
Maar misschien ligt het wel gewoon aan het matige metaljaar. Wat dat betreft was 2010 echt zo verschrikkelijk veel beter. Aan de andere kant geeft dat dan wel weer ruimte aan nieuwe platen van de bands die het afgelopen jaar of al langer dan dat niets hebben uitgebracht.
Ik wacht op een nieuwe Marduk, Katharsis, Aosoth, Shining, Deathspell Omega en Watain. Gelukkig is het grootste deel daarvan ook daadwerkelijk aangekondigd voor 2012.
Het wordt een mooi jaar...
quote:Op donderdag 22 december 2011 19:36 schreef Specularium het volgende:
Entombed is van die trage ellende voor de barhangers (vaak korte kant).
Muzak.
Je bedoelt Suicidal Angelsquote:Op vrijdag 23 december 2011 10:30 schreef GimmeGore het volgende:
Ik wist het! Stiekem ben je een Suicide Silence fan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |