Haha daar moest ik ook gelijk aan denken. Ik geloof al jaren niet meer in Sinterklaas, ik kan me ook niet meer druk maken over welke cadeaus ik ga krijgen, dus over iets als een groen haasje kan ik me zeker niet opwinden.quote:Wat een B-film jargon zeg, niet normaal meer... Zo sprak ik vroeger door m'n walkie-talkie met m'n buurjongetje. Vonden we ook heel spannend.
Welnee man. Ik begin deze halfgare inteelt wannabe-hype zo langzamerhand irritant te vinden, maar ik scroll wel over het sherlock-geneuzel heen.quote:Op dinsdag 13 december 2011 10:53 schreef Happel het volgende:
[..]
Zelf zou je maar al te graag willen weten wat er te gebeuren staat.
Hoe oud is hij dan?quote:Op dinsdag 13 december 2011 11:10 schreef Peak het volgende:
Die Elvis Manu:
[ afbeelding ]
Daar kan de snor van Schaken niet tegen op
De baard van een wijze koningquote:Op dinsdag 13 december 2011 11:13 schreef Peak het volgende:
18 jaar dus hij heeft nog een leven lang baardgroei voor zich. Terwijl Schaken toch al over zijn piek heen is.
Hij doet mij aan een zwarte Abraham Lincoln denken.quote:
Ik moest aan Kimbo denken!quote:Op dinsdag 13 december 2011 11:41 schreef BB-King het volgende:
[..]
Hij doet mij aan een zwarte Abraham Lincoln denken.
Dat is gewoon Balotelli met een baardquote:Op dinsdag 13 december 2011 11:10 schreef Peak het volgende:
Die Elvis Manu:
[ afbeelding ]
Daar kan de snor van Schaken niet tegen op
Als hij ook zo goed voetbaltquote:Op dinsdag 13 december 2011 11:55 schreef Cara het volgende:
[..]
Dat is gewoon Balotelli met een baard
Goed om te horen. Zolang ze de boel maar niet slopen, de club heeft al genoeg schade geleden.quote:Op dinsdag 13 december 2011 07:03 schreef Happel het volgende:
Het heeft i.i.g. niks met geweld te maken, dat kan ik wel garanderen.
Prima reactie van van Haaren.quote:
Inderdaad. Geeft aan dat hij echt niet perse weg wilt, maar gewoon wilt vechten voor zijn plaats.quote:Op dinsdag 13 december 2011 12:28 schreef eight het volgende:
[..]
Goed om te horen. Zolang ze de boel maar niet slopen, de club heeft al genoeg schade geleden.
[..]
Prima reactie van van Haaren.
Van Haaren, de Iniesta van de Kuip!quote:Op dinsdag 13 december 2011 12:37 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Inderdaad. Geeft aan dat hij echt niet perse weg wilt, maar gewoon wilt vechten voor zijn plaats.
Zie hem namelijk liever gewoon blijven ook al heeft hij mij (nog) niet overtuigd.
Ik heb echt vaaaaaak de jeugd bekeken. In de tijd dat Van Haaren in de media geroemd werd voor zijn voetbaltalent viel Clasie mij juist op.quote:Op dinsdag 13 december 2011 13:11 schreef Paul-89 het volgende:
Vooral talenten al afschrijven als ze amper de kans hebben gehad.
Ik ben ook nog niet onder de indruk maar je ziet wel dat hij iets in zijn mars heeft, goede gevoel voor de steekpass en een uitstekende trap. Samen met Clasie in de jeugd een geweldig duo.
En wat versta jij onder 'er niet komen' ?quote:Op dinsdag 13 december 2011 13:15 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ik heb echt vaaaaaak de jeugd bekeken. In de tijd dat Van Haaren in de media geroemd werd voor zijn voetbaltalent viel Clasie mij juist op.
Dat deze twee jongens elkaar in de jeugd goed konden vinden hebben ze altijd gezegd: 'de xavi en iniesta van Feijenoord'. Je ziet nu echter hoe goed Clasie nu Ahmadi kan vinden. Deze 'klik' met Ricky is dus compleet te wijten geweest aan Clasie.
Echt, geloof me: die jongen gaat 'er niet komen'. Als dat wel gebeurt maak ik een filmpje van mezelf die een verse tomaat eet (ik haat tomaten, enige vreten waar ik van over mijn nek ga).
Toegevoegde waarde zijn voor Feyenoord denk ik.quote:Op dinsdag 13 december 2011 13:17 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
En wat versta jij onder 'er niet komen' ?
• Zal nooit een versterking zijn in vergelijking met het huidige middenveld.quote:Op dinsdag 13 december 2011 13:17 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
En wat versta jij onder 'er niet komen' ?
Zo zo.quote:Op dinsdag 13 december 2011 13:22 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
• Zal nooit een versterking zijn in vergelijking met het huidige middenveld.
• Zal nooit een (top)transfer opleveren.
• Zal nooit bij internationale (sub)top aan de bak komen.
• Is niets, was niets, zal nooit iets worden.
Daar durf ik echt een tomaat op in te zetten.
Dan eet jij deze neuzentomaat op, deal?quote:Op dinsdag 13 december 2011 13:22 schreef Helpmefok het volgende:
Daar durf ik echt een tomaat op in te zetten.
Zo af en toe wat invalbeurten en misschien een enkele basisplaats zie ik niet echt als een kans.quote:Op dinsdag 13 december 2011 13:25 schreef Stokstaart het volgende:
Heeft V Haaren niet allang zijn kans gehad dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |