Wat een sterallures heeft dat mens zegquote:AMSTERDAM - De wensenlijst van Adele is uitgelekt op internet. Veel eisen heeft de Britse zangeres niet, maar wel één opmerkelijke: Amerikaans bier is niet toegestaan!
Adele vindt bier gebrouwen in de VS 'niet aanvaardbaar'. De zangeres eist voor zichzelf en haar medewerkers twaalf flesjes Europees bier. In de kleedkamer wil ze een fles 'van de beste rode wijn', een pakje Marlboro Light en een wegwerpaansteker. Ook een schaal sandwiches met kip - maar zonder tomaat, azijn of chili - wil de Britse in de buurt hebben. Citrusvruchten zijn overigens uit den boze.
Bovendien eist Adele dat iedereen die op de gastenlijst staat twintig dollar doneert aan Sands, een Britse goedendoelorganisatie voor ouders die een baby hebben verloren.
Sterallures omdat zij geen Amerikaans bier wilt?quote:Op donderdag 8 december 2011 07:34 schreef DonJoris het volgende:
[..]
Wat een sterallures heeft dat mens zeg
Ik weet dat lezen moeilijk is en veel tijd in beslag neemt maar als je even een klein beetje moeite had gedaan en meer dan alleen de titel leest had je:quote:Op donderdag 8 december 2011 07:40 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Sterallures omdat zij geen Amerikaans bier wilt?
Ik noem dat gewoon gezond verstand.
Dat stukje eruit kunnen halen.quote:In de kleedkamer wil ze een fles 'van de beste rode wijn', een pakje Marlboro Light en een wegwerpaansteker. Ook een schaal sandwiches met kip - maar zonder tomaat, azijn of chili - wil de Britse in de buurt hebben. Citrusvruchten zijn overigens uit den boze.
Troll.quote:Op donderdag 8 december 2011 07:34 schreef DonJoris het volgende:
[..]
Wat een sterallures heeft dat mens zeg
dit valt nog wel mee. Veel Nederlandse 'artiesten' hebben veel meer eisen.quote:Op donderdag 8 december 2011 07:34 schreef DonJoris het volgende:
[..]
Wat een sterallures heeft dat mens zeg
Als jij nou gewoon volgende keer de moeite neemt om niet op het nieuwe topic knopje te drukken om dit onzin telegraaf nieuws te posten dan zijn we er ook.quote:Op donderdag 8 december 2011 07:43 schreef DonJoris het volgende:
[..]
Ik weet dat lezen moeilijk is en veel tijd in beslag neemt maar als je even een klein beetje moeite had gedaan en meer dan alleen de titel leest had je:
[..]
Dat stukje eruit kunnen halen.
quote:Op donderdag 8 december 2011 07:43 schreef DonJoris het volgende:
[..]
Ik weet dat lezen moeilijk is en veel tijd in beslag neemt maar als je even een klein beetje moeite had gedaan en meer dan alleen de titel leest had je:
[..]
Dat stukje eruit kunnen halen.
quote:Op donderdag 8 december 2011 08:15 schreef Schunckelstar het volgende:
[..]
Dit veeleisend noemen
Als ik voor mijn baas een hotel in moet heb ik nog bijna meer eisen
Jij bent niet veel gewend he?quote:
Misschien moet je nog eens op je link klikken en het verhaal goed doorlezen.quote:Op donderdag 8 december 2011 07:51 schreef Pikkebaas het volgende:
Trouwens. Van Halen wilde M&M's op de kleedkamer maar alle bruine moesten er uit.
http://www.snopes.com/music/artists/vanhalen.asp
Zat er toch een bruine in dan stopte ze het concert.
quote:Op donderdag 8 december 2011 08:38 schreef 314 het volgende:
sowieso dingen eisen als artiestwees blij dat je geboekt wordt met je nepbaan!
niet dan? 10.000 euro voor een uurtje liedjes zingen, en dan nog allerlei vreemde eisen.. drink gewoon een biertje en eet een broodje en doe je ding.. wat maakt het nou uit dat er citrusvruchten liggen? als je die niet lekker vindt eet je ze niet op.. zo moeilijk is het nietquote:
+1quote:Op donderdag 8 december 2011 08:42 schreef 314 het volgende:
[..]
niet dan? 10.000 euro voor een uurtje liedjes zingen, en dan nog allerlei vreemde eisen.. drink gewoon een biertje en eet een broodje en doe je ding.. wat maakt het nou uit dat er citrusvruchten liggen? als je die niet lekker vindt eet je ze niet op.. zo moeilijk is het niet
Artiesten die er blij mee moeten zijn dat ze geboekt worden, hebben dan ook niet zulke eisen. Maar als er van alle kanten aan je wordt getrokken en je 200 optredens per jaar doet, vind je het wat belangrijker dat je backstage een beetje kunt bijkomen met dingen die je relaxed vindt.quote:Op donderdag 8 december 2011 08:38 schreef 314 het volgende:
sowieso dingen eisen als artiestwees blij dat je geboekt wordt met je nepbaan!
Nou nou wat een sterallures. Een paar flesjes bier, een fles rode wijn, wat peuken en broodjes kip.quote:Op donderdag 8 december 2011 07:34 schreef DonJoris het volgende:
[..]
Wat een sterallures heeft dat mens zeg
net als de belgische experts dusquote:Op donderdag 8 december 2011 07:36 schreef MisterSqueaky het volgende:
... Adele vindt Heineken dus wel te drinken ?
Smakeloos mens.
Doe eens normaal. Ten eerste is dit geen nieuws en ten tweede zie ik niet in wat er zo "ster-allurerig" is aan Europees bier en kip-sandwiches zonder tomaat.quote:Op donderdag 8 december 2011 07:34 schreef DonJoris het volgende:
[..]
Wat een sterallures heeft dat mens zeg
Ze heeft die stem te danken aan het rokenquote:Op donderdag 8 december 2011 10:17 schreef Mylene het volgende:
Adele kan beter stoppen met roken, hoeft ze ook niet iedere keer concerten te annuleren omdat ze het weer in de strot heeft.
Grolsch, heerlijk! Ik vind Amstel echt niet te zuipen. Weeïg smerig pils. Aldi pils smaakt nog beter dan dat.quote:Op donderdag 8 december 2011 10:52 schreef Quisho het volgende:
Budweiser en Coors zijn nog wel te pruimen. Maar elk land met brouwerijen heeft wel lekker bier en bier dat niet te pruimen valt, heb je ooit wel eens Grolsch proberen te drinken?
Dat is zonde.quote:Op donderdag 8 december 2011 08:42 schreef 314 het volgende:
[..]
niet dan? 10.000 euro voor een uurtje liedjes zingen, en dan nog allerlei vreemde eisen.. drink gewoon een biertje en eet een broodje en doe je ding.. wat maakt het nou uit dat er citrusvruchten liggen? als je die niet lekker vindt eet je ze niet op.. zo moeilijk is het niet
Goed, weten we ook dat jij van smakeloos waterig bier houdtquote:Op donderdag 8 december 2011 10:52 schreef Quisho het volgende:
Budweiser en Coors zijn nog wel te pruimen. Maar elk land met brouwerijen heeft wel lekker bier en bier dat niet te pruimen valt, heb je ooit wel eens Grolsch proberen te drinken?
Beter Adele dan Lana del Rayquote:Op donderdag 8 december 2011 11:21 schreef Zorro het volgende:
Mijn eisenlijst: Ik wil geen Adele
Zo. Klaar.
Ja iedereen kan dromenquote:Op donderdag 8 december 2011 11:28 schreef Taurus het volgende:
Ik zou echt nog veel meer eisen stellen dan dit simpele lijstje.
- allerlei soorten fruit
- dekbed gewassen met mijn vertrouwde wasmiddel (robijn)
- een mannelijke of vrouwelijke escort tot mijn beschikking
- een ontbijtbuffet op mijn kamer in de ochtend
- mijn eigen haar- en badproducten in de badkamer
En dan nog die dingen die zij al heeft inderdaad. Maar dan twee flessen wijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |