Dit dus...quote:Op zaterdag 10 december 2011 12:23 schreef Monidique het volgende:
Het zijn ook echt een stel meelijwekkende clowns, hè? Nee, dat niet eens, het zijn psychopaten die een grote kans hebben met atoomwapens te mogen spelen.
Wie heeft het over genocide?quote:Op zaterdag 10 december 2011 12:22 schreef Monidique het volgende:
[..]
Natuurlijk, taalkundige genocide is altijd een puntje bij de Republikeinen.
Het is me niet helemaal duidelijk wat er zo verbazend aan deze uitspraken is.quote:Op zaterdag 10 december 2011 12:01 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Bron: Elsevier
Ik kijk niet meer verbaasd op van zulke uitspraken.
Ach, daar hebben we er al zoveel van. Eentje meer of minder zal de overlevingskans van de wereld niet beïnvloeden.quote:Op zaterdag 10 december 2011 12:23 schreef Monidique het volgende:
Het zijn ook echt een stel meelijwekkende clowns, hè? Nee, dat niet eens, het zijn psychopaten die een grote kans hebben met atoomwapens te mogen spelen.
O, je bent je er niet van bewust dat "Palestijnen zijn geen volk" vrij klassiek historisch-revisionisme is, om taalkundig het bestaan van een volk te ontkennen, met als doel het Arabisch Palestina te kunnen zuiveren van mensen-die-eigenlijk-toch-niet-bestaan uit en in naam van een extremistisch zionisme? Of wist je dat wel en ben je het eigenlijk eens met deze rechts-extremistische ideologie?quote:
http://www.guardian.co.uk(...)people-newt-gingrichquote:Gingrich said he would be willing to consider granting clemency to Jonathan Jay Pollard, who has been serving life since 1987 for passing US secrets to Israel. Successive US presidents have refused Israel's requests to free him.
"If we can get to a point where I'm satisfied that there's no national security threat, and if he's in fact served within the range of people who've had a similar problem, then I'd be inclined to consider clemency," Gingrich said.
Het gehalte van de domheid van de uitspraken die worden gedaan. Vergeleken met deze uitspraken is Dion Graus Albert Einstein.quote:Op zaterdag 10 december 2011 13:30 schreef Lyrebird het volgende:
Het is me niet helemaal duidelijk wat er zo verbazend aan deze uitspraken is.
Inderdaad, wat denken die Palestijnen wel niet om met elkaar verbonden te voelen. We pakken gewoon weer de lineaal uit de kast om volkeren te definieren.quote:Op zaterdag 10 december 2011 13:30 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Het is me niet helemaal duidelijk wat er zo verbazend aan deze uitspraken is.
Zo, zo, Palestijnen maken historisch gezien deel uit van de Arabische gemeenschap? Wat een openbaring! Ik zie waarom deze man, deze historicus, zoals hij zichzelf noemt, gezien wordt als De Denker van de Republikeinse partij.quote:'Ik denk dat we te maken hebben met een verzonnen Palestijns volk, dat eigenlijk uit Arabieren bestaat en historisch gezien deel uitmaakt van de Arabische gemeenschap.'
quote:Op zondag 11 december 2011 10:54 schreef Montov het volgende:
Zei Ron Paul bij het debat dat Gingrisch 'technical correct' was met zijn statement over de Palestijnen als 'invented people'?
De titel van je youtube filmpje dekt de lading niet.quote:
Hm, nee, het feit dat hij Palestijnen terroristen noemt, is niet de kern. Ik postte het omdat Montov vroeg naar wat Paul gezegd heeft.quote:Op zondag 11 december 2011 15:35 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
De titel van je youtube filmpje dekt de lading niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |