Xbox 360 Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:Kies een goedkope speler die populair is op zijn positie, bijvoorbeeld Kompany of De Rossi (geen idee of hij atm goed trademateriaal is, maar eerder was dat wel zo). Vanwege de lage prijs kan je er veel verhandelen zonder veel coins nodig te hebben en omdat hij populair is hoef je niet te lang te wachten op een verkoop als je prijs niet te hoog is. Focus je op die speler, zorg dat je zijn prijzen leert kennen (let er op dat prijzen voor de 3 duurste formaties de speler beduidend meer waard maken doorgaans) en traden maar...bouw wel een redelijke marge in, zeker omdat die bid tokens geld kosten (100 voor 5K, oftewel 10 biedingen kosten je 500 coins..niet te vaak bieden dus want dat gaat allemaal van je marge af) en je hebt ook de 5% nog. Ik zet hem vaak op 1K.
Maak voor jezelf een schema als dit en hou je hier aan (prijzen zijn voorbeelden)
Speler A
Goedkope formaties: Kopen tot 1K, verkopen voor 2K BIN
4-1-2-1-2: Kopen tot 4K, verkopen voor 5K BIN
4-4-2: Kopen tot 3K, verkopen voor 4K BIN
4-3-3: Kopen tot 2K, verkopen voor 3K BIN
PS3 Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:Mister Sm1th (StijnDa)
KevinNL (Dudeweiser )
TIMMAH1986 (Tim86)
Guidoble (psychedelicate)
Santello (Santelllo)
tonymacerony (Johnbon)
DutchStoner (Tobi-wan)
Saint Pierre NL (jpg97)
Rijstbal (Rijstbal)
Harregarre(SuperHarregarre)
Luuk0rious (Lux0rious)
PlukvdP. (PLUKVDP)
Jappy B (jappy-b)
cr00kk (n0ir)
DANNYDEKO (DannyDeko)
vandermar89 (vandermar)
Struukie (rekkie)
JulienTheBoss13 (Heskeysucks)
iwaninho ( BDIL)
Ultimate Team Noobs Lees Dit:quote:KentdeBruin (detennismaster)
OmniRocket (OmniRocket)
hermanpyro (brainbird)
DutchSith (DutchSL)
Mash-nl (mash_)
bnoankaas (laucas)
FmR_NL(GuRBuH)
psvunited (zerokil)
Jesserdt (Lindgren.)
Klaas_Toefjes (Toefjes)
EliteXXL (Fenomeno)
Dopekoe (Dopekoe)
fersann (Ferdii)
KevinAFCA (w00h00)
Smookz (jepperdeprep)
Rjacobs72 (MeneerBob)
brouwer-n (Afhaalchinees)
Historik (Sodeju)
Rhahyrion (Fuszy)
Maikdeboer (Der_Rudi)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 08:55 schreef OmniRocket het volgende:
Voortgang van het PS3 Fok! Toernooi numero uno:
https://docs.google.com/s(...)ue&gid=0&output=html
[ Bericht 0% gewijzigd door detennismaster op 06-12-2011 17:00:44 ]Hier schreef Toefjes het volgende:
Superieur, maar wel met je eigen stijl _O_
20 seconden voordat de auction afliep kreeg ik hem toch te pakken. Net iets onder het gemiddelde volgens database, uiteraard in formatie. Ga Llorente trouwens inwisselen, ik kan echt niets met hem. Hij mist echt de pace voor een lone striker. Ga denk maar voor Benzema...quote:
Op de fiets een topic kapen!quote:
quote:Op dinsdag 6 december 2011 16:06 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Op de fiets een topic kapen!
Beter volgt er snel een chick anders heb je ruzie, dat weet jequote:Op dinsdag 6 december 2011 16:06 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Op de fiets een topic kapen!
Als ik thuis ben.quote:Op dinsdag 6 december 2011 16:08 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Beter volgt er snel een chick anders heb je ruzie, dat weet je
ga fietsen dan.quote:
Ik ben voor.quote:Op dinsdag 6 december 2011 16:10 schreef StijnDa het volgende:
Overigens ben ik voor om in de laatste week van December een "OP chick van het jaar" stemming te houden
Goed idee! Ik weet al op wie ik stem!quote:Op dinsdag 6 december 2011 16:10 schreef StijnDa het volgende:
Overigens ben ik voor om in de laatste week van December een "OP chick van het jaar" stemming te houden
Verboden om op je eigen OP chicks te stemmen om het eerlijk te houdenquote:Op dinsdag 6 december 2011 16:11 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Goed idee! Ik weet al op wie ik stem!
Die van mij ligt helaas in het ziekenhuis en die andere kan alleen maar monchou en sneeuwsterquote:Op dinsdag 6 december 2011 16:14 schreef laucas het volgende:
En wiens oma bakt een fijne appeltaart bij topic #100
Goed idee!quote:Op dinsdag 6 december 2011 16:14 schreef laucas het volgende:
En wiens oma bakt een fijne appeltaart bij topic #100
de lapohunt is al begonnen.quote:Op dinsdag 6 december 2011 16:27 schreef detennismaster het volgende:
voor Topic #100 komt een lapohunt van 3 pagina's
Zelfspot +1quote:Op dinsdag 6 december 2011 16:30 schreef GuRBuH het volgende:
Nee mofo'sIk moet zo weg... Geen lapo zonder Gerben
het was nog 277 na die van jou.quote:Op dinsdag 6 december 2011 16:29 schreef vandermar het volgende:
Nog 277 te gaan bitches. 276 na deze
Ik had dit net zo goed in 2 losse posts kunnen posten.quote:Op dinsdag 6 december 2011 16:31 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Zelfspot +1
[..]
het was nog 277 na die van jou.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Door mij jaquote:Op dinsdag 6 december 2011 16:35 schreef laucas het volgende:
Wie de lapo ook maakt, bij het volgend nummertje wordt ie toch (weer) gejat
Ja maar het is maar 1x #100quote:Op dinsdag 6 december 2011 16:35 schreef laucas het volgende:
Wie de lapo ook maakt, bij het volgend nummertje wordt ie toch (weer) gejat
Je loopt een dag achter?quote:Op dinsdag 6 december 2011 16:38 schreef GuRBuH het volgende:
Ik kan er niet meer tegen, ik loop hier in de regen. Stel mijn TT voor #100 is prut, me leven is dan kut...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |