Wel erg oppassen met belangenverstrengeling, weet niet of AR zoiets leuk vindt...quote:Op donderdag 8 december 2011 15:19 schreef Pizzabodem het volgende:
[..]
Weet niet of hier iets over staat in het contract met AR, maar mij lijkt dat ze hier misschien moeilijk om kunnen gaan doen als ze er achter komen...
De vrijheid kwijtraken is jammer, daar kiezen veel mensen dit bijbaantje om, maar aan de andere kant is een 'vast' inkomen ook wel een leuke zekerheid. En je gaat natuurlijk meer verdienen, want als AR er tussenuit is, dan kunnen ze nog steeds minder kwijt zijn door jou iets beter te betalen lijkt mij (Gewoon meer eisen![]()
Ik heb al meerdere keren gehad dat ik daar pas bij het eindadres achter kwamquote:Op donderdag 8 december 2011 15:01 schreef Pizzabodem het volgende:
Uit de route die je moet rijden (Ams-Almere) lijkt het mij dat het een auto is die uit de lease gaat, en dus niet voor morgen nog even snel APK gekeurd zal worden. (Andersom gebeurt het wel vaak: APK op de dag van transport naar nieuwe berijder). Zal ze zoiezo ff bellen, en even zwart op wit hebben dat alle boetes/problemen met verzekering etc in geval van ongeval niet voor jou zijn. Volgens mij is het ook een eis van AR/Easyway/etc dat elke auto die ze transporteren verzekerd en APK gekeurd moet zijn. Als ze dit zouden weten dan lieten ze je niet rijden denk ik.
Ik zelf zou het ook niet zomaar doen. Aan de andere kant gebeurt het bij uitzendwerk wel vaker, maar volgens mij betaalt het bedrijf dat de persoon in vaste dienst neemt dan een bedrag aan het uitzendbureau om hun af/uit te kopen.quote:Op donderdag 8 december 2011 15:37 schreef Panthera. het volgende:
[..]
Wel erg oppassen met belangenverstrengeling, weet niet of AR zoiets leuk vindt...
[..]
Dat jij het niet erg vind betekend niet dat EW het leuk vindtquote:Op donderdag 8 december 2011 18:56 schreef -tape- het volgende:
Er bij vermelden dat je het niet erg vindt om eerst een stuk in de trein af te leggen, helpt bij mij altijd. Desnoods bel je morgen rond 9/10 uur.
Ik kijk morgen wel even of ik ze nog bel ja. Ik krijg eigenlijk altijd alleen maar ritten waar ik eerst aan het reizen ben met het ov, minstens een half uur, maar soms ook bijna anderhalf uur. Ze konden alleen voor morgen niks vinden.quote:Op donderdag 8 december 2011 18:56 schreef -tape- het volgende:
Er bij vermelden dat je het niet erg vindt om eerst een stuk in de trein af te leggen, helpt bij mij altijd. Desnoods bel je morgen rond 9/10 uur.
Helaas is de verbinding naar Utrecht Centraal niet zo heel goed, en de verbinding naar andere plaatsen in de regio is soms ook wat teleurstellend.quote:Op donderdag 8 december 2011 19:25 schreef Jorian29 het volgende:
Dan kun je ver komen als je vanuit Utrecht anderhalf uur mag reizen naar je beginadres. Maar fijn is anders, ik heb liever max een half uurtje reistijd, anders moet ik zo vroeg m'n bed uit
Thuisbrengservice?quote:Op donderdag 8 december 2011 19:51 schreef BetweenTheRays het volgende:
Ik zit op bus 2 van 3 te wachten. Nog 2 uur 15 te gaan waarvan 2 uur in de bus. Ben dan 55 minuten te vroeg op mijn startadres omdat het anders 5 minuten te laat zou zijn. Gelukkig ben ik daar al eerder geweest en krijg je koffie tijdens het wachtenLekker uurtjes maken zo.
Dan is waarschijnlijk je bijlage groter dan 1.5MBquote:Op donderdag 8 december 2011 21:43 schreef Zuunigerd het volgende:
Met het invullen van de ritbonnen krijg ik na 'verstuur' een wit scherm te zien. Zowel in Firefox als in IE. Ben ik de enige met dit probleem?
Dat kan al sinds 4 januari.quote:Op donderdag 8 december 2011 22:21 schreef invine het volgende:
Huh gaat dat tegenwoordig online? Moet zeker iets gemist hebben..
Dan heb ik zeker wat gemist, geldt zeker ook alleen voor de hikers?quote:Op donderdag 8 december 2011 22:23 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Dat kan al sinds 4 januari.
Klopt. Dom van me.quote:Op donderdag 8 december 2011 22:03 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Dan is waarschijnlijk je bijlage groter dan 1.5MB
Jep alleen hikers.quote:Op donderdag 8 december 2011 22:28 schreef invine het volgende:
[..]
Dan heb ik zeker wat gemist, geldt zeker ook alleen voor de hikers?
Ahh vandaar, zou ook gek zijn.. pc's hebben handtekening nodig van de klant op hun ritbonquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |