abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_105335972
Van harte gefeliciteerd met Tyler! *O*

Eetproblemen hebben we hier ook, hoewel ik tegenwoordig haast vergeet dat het zo slecht gaat. Het is al ruim een jaar zo, dat hij weigert ook maar een hap te nemen 's avonds.. héél soms heeft hij een periode van een paar dagen dat hij wel een hapje neemt. En pannenkoeken, patat en pizza zijn altijd uitgezonderd. Ook toetjes blieft hij al een goed jaar niet meer, af en toe een avond uitgezonderd. Hij heeft eigenlijk sinds hij warm eten aangeboden krijgt 's avonds er hooguit een maandje van gegeten, en dan ook maar een paar hapjes, vooral geen groenten.
Nu hebben we weer wat nieuws, hij mag zelf opscheppen en ook zelf bepalen wat hij wel en niet op wil scheppen. Het komt erop neer dat hij altijd alles op wil scheppen, want opscheppen is leuk. En sindsdien eet hij ook weer een klein beetje, maar nog steeds 0 happen groente..
Maar nu ik dit typ bedenk ik me ineens dat er één uitzondering is. Ik eet altijd spinazie op mijn pannenkoek en Timo wil dat erbij als sausje. En daar doopt hij dan zijn pannenkoeken in (ook die met poedersuiker..)
  donderdag 8 december 2011 @ 13:57:13 #152
35189 Troel
scherp en bot
pi_105336422
quote:
0s.gif Op donderdag 8 december 2011 12:51 schreef mignonne het volgende:

[..]

In dat geval is een dietist best een verstandige keuze (dit jaar worden ze nog vergoed, volgend jaar niet.)

Maar ik kan je ook vertellen dat als zijn eetpatroon eruit ziet als wat je nu omschrijft en je zegt dat ook bij de dietist, dat je dan weinig nieuws gaat horen. Onze dietist verwees ons naar een allergoloog omdat zij vond dat het niet aan de voeding kon liggen als zij het zo beoordeelde. En wat jij omschrijft komt goed overeen met hoe het hier was.
Succes ermee :*
Allergoloog staat voor maart gepland. Dank voor het meedenken :)
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_105340985
mijn mopsie kan grote meisjes puzzels :Y
ze maakte zonet die bibaboerderijpuzzel helemaal zelf *O*
heb er expres niks mee geholpen, want ze is er zo fijn zelf mee bezig. tis geloof ik eentje van 24 stukjes
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
pi_105345487
Spannend, Ingrid! En gefeliciteerd met je beide kinderen!

Knap zeg, meisje van Simmu!
And if I could choose the world around me, the world I'd choose would all revolve 'round you
12/07/2009 om 12:07 kwam de zon op, om nooit meer onder te gaan....
En sinds 23/06/2015 staan er 2 zonnen aan onze hemel!
pi_105350822
Dat wordt dus overal een spinaziesausje bij, Chan! :D

Nicole, gefeliciteerd!

Knap van je meisje, Simmu! Leuk ook, hè , om dr zo zelfstandig en geconcentreerd bezig te zien?

Ik heb zo met Lente te doen. Dr griepje is al bijna een week voorbij maar nu heeft ze oorontsteking én er staan vier kiezen op klappen. Ze kan werkelijk alleen maar huilen. Thuis, weliswaar, want op de opvang bij oma is er schijnbaar niets aan het handje.

Maar thuis... 's ochtends huilen, 's avonds huilen, huilend wakker worden. Iets willen tót ze het krijgt want dan wordt het boos en gillend weggesmeten.

En soms (bijv. 's ochtends in de spits) heb ik soms best even moeite om het te handelen. Pff. En heb vorige week nog aan Nils gevraagd of het niet aan mij lag allemaal. Dat was nadat ik r bij zijn moeder had opgehaald die lyrisch zat te verkondigen dat ze zó lief en makkelijk was geweest. Ze had geen kík gegeven de hele dag!

Tot ze mij zag... Huilen, niet nee naar huis willen, de hele weg in de auto gehuild, aan tafel gehuild...

Maar goed, ze is echt weer niet lekker dus. Op de opvang heeft ze vanmiddag weer niet geslapen dus ik had wederom een huilend meisje in de auto. En thuis viel ze zomaar pardoes bij me op schoot in slaap. Dat gebeurt echt nooit. Dus lekker laten liggen en net, zonder eten dus in bed gelegd.
pi_105351860
Ingrid gefeliciteerd met Tyler!

Ik vind die puzzelende kindjes zo knap! 24 stukjes is veel, slimme!

Ssserpente dat ligt dan echt niet aan jou, hoor. In zulke tijden, en zeker als ze zo lang duren als nu bij Lente, is het gewoon zwaar. En dan is het vreemd en ook niet lei om te horen dat ze op een ander zo lief en gezellig was. Ik hoop dat ze snel helemaal opknapt :*
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_105352305
ssserpente, tis juist een compliment dat ze zich bij jou dan wel laat gaan! blijkbaar voelt ze zich dan veilig genoeg :Y

maar leuk is anders :(
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
pi_105353071
Ssserpente helaas heel bekend. Hier zijn het bij oma altijd engeltjes totdat wij thuiskomen :') Dan is de neiging om het om niks gillen en ruziemaken blijkbaar ineens niet meer te onderdrukken...

Oh Wickie als je de oplossing hebt gevonden, laat je het mij dan svp ook weten? Vanavond aten we burrito's. Dat ging er tot 2 weken geleden nog een beetje in. Maar nu was het al toen ze wist wat we gingen eten: "emmee pannekoeken nie lekkeh" en dan weten we eigenlijk al vooraf dat je 't kunt schudden. Je kunt het leuk brengen, haar mee laten helpen met maken, dreigen, dwingen, wel of geen toetje geven: het maakt echt geen drol uit. En als ik het dan weghaal en zeg dat ze dan vannacht honger krijgt zegt ze: ""nee emmee niette honger" en daar kun je het mee doen helaas -O-

[ Bericht 0% gewijzigd door Stiemie op 08-12-2011 22:21:12 ]
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL donderdag 8 december 2011 @ 21:08:59 #159
147316 crew  DJMO
#trut
pi_105353792
Ingrid (nog) Gefelicieerd met beide kids!

Ik was gisterenavond zo ten einde raad qua tafelproblemen ('t gillen en krijsen van Jan dan, niet dattie zo weinig eet) en op een gegeven moment hoorde ik (ná het eten ergens al hoor) dattie op 'n grote-mensen-stoel wilde eten :') Enfin, ik heb vanmorgen dus zijn kinderstoel maar in de bijkeuken gezet (ver genoeg om niet te zien voor Jan, dichtbij genoeg om te kunnen dreigen dat hij alsnog in die stoel moet gaan zitten als hij kliert. (en dan doel ik op bestek door de kamer smijten, eten express op de grond gooien etc etc). Ik moet zeggen, hij bleef vanavond redelijk goed op z'n plek zitten tijdens het eten (ik heb alleen geen idee hoevaak ik 'm van de tafel gehaald heb vóór het eten :X ) én hij heeft zelfs nog wat vlees gegeten.

Beterschap voor Lente!! (en nee, Ssserpente, het ligt niet aan jou; het ligt eraan dat ze jou het liefste heeft, en bij jou dus ook 't vervelendste is .. denk maar aan 't spreekwoord ;) )
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_105354406
Ik kom ook ff felicitaties uitdelen; Ingrid; gefeliciteerd met je decemberkindjes!!! w/

Ssserpente, idd niet leuk dat je meisje zich dan helemaal laat gaan, maar ik denk dat het wel is wat de rest ook zegt; bij jou voelt zich zich veilig en kan ze haar ware emoties laten zien...en ik herken dat ook enorm. Ik haal Evie ook wel eens bij de kinderopvang; en soms heeft ze dan niet geslapen, dat houdt ze daar dan best goed vol, maar zodra ze tot rust komt bij mama (meestal in de auto al), dan is het jengelen en piepen..heel sneu. En als ze heeeel moe is, dan is NIETS meer goed. Herkenbaar dus, en moeilijk... maar ook een goed teken denk ik. :*

en lastig al die eetproblemen... hier is het soms ook wel eens een paar dagen balen, maar meestal komt dat vanzelf weer goed. Rare is, dat ze thuis niet meer als 1 boterham eet, en op de opvang soms wel 3! gelukkig gaat fruit hier altijd goed.

Wauwww Simmu; knap van dat puzzelen hoor! :Y

Wij zijn vandaag maar ff een dagje binnen gebleven, ff rust voor mijn meisje.. en had het gevoel dat dat wel goed voor dr was...
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_105354852
Stiem, je meisje is echt zo koppig als pokhout, hè? :D Ergens mss ook juist wel geruststellend om te weten dat niets helpt. Kan me voorstellen dat je je er dan makkelijker bij neerlegt. Of blijf je toch proberen?

En ja, ik weet het rationeel gezien ook allemaal wel natuurlijk, maar van twee weken gehuil ben ik een beetje simpel geworden. Zodra ik op mn werk wegrij om r op te gaan halen, voel ik al op mn klompen aan dat het ellende gaat worden. En dat lyrische gekweel van oma is dan helemaal om van uit je vel te springen. :')
pi_105356089
Ssserpente, hoe herkenbaar. Van die momenten dat niets goed is, dan er alleen maar gemiemeld kan worden (dreinen, huilen, huilen, dikke tranen, dreinen....zucht). En dat je dan denkt: eet wat, dan voel je je beter. En dan wil ie een koekje, maar je mag de verpakking niet open maken, zelluf doen. En dan gaat het niet en wil ie geen koekje meer....

Vraagje: ons buurjongetje kan fietsen op een echte fiets. Dus nu wil Driekus ook. Wiel dus van de wishbonebike gehaald zodat ie een loopfiets heeft. Maar hoe krijg ik em nu zo ver dat ook gaat zitten? Hij blijft staan en loopt dan met de fiets tussen zijn benen (wat en niet werkt en er niet uitziet).

Eten. Breek me de bek niet open. Hij eet niets. Of juist alles. En bij oma veel beter dan hier. Vandaag was de score rijst met een beetje sla, een beetje saus van de sla, een paar kaasblokjes (van die mini dingen van 4 bij 4 milimeter) en wat mandarijn. Oja, en toetje. Dat wel. Nou ja, hij groeit er wel op, zal dus wel goed zijn.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_105356189
quote:
0s.gif Op donderdag 8 december 2011 21:54 schreef mefke79 het volgende:
Vraagje: ons buurjongetje kan fietsen op een echte fiets. Dus nu wil Driekus ook. Wiel dus van de wishbonebike gehaald zodat ie een loopfiets heeft. Maar hoe krijg ik em nu zo ver dat ook gaat zitten? Hij blijft staan en loopt dan met de fiets tussen zijn benen (wat en niet werkt en er niet uitziet).

Jaël heeft een loopfiets en deed hetzelfde, ik denk dat ze het gevoel een beetje moeten krijgen en dat ze dan vanzelf meer gaan zitten. Jaël gaat nu sommige stukjes zitten dan komt ze tenminste een beetje vooruit, maar veelal staat ze nog zo en dan gaat ze nauwelijks vooruit.
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_105356375
Zie Facebook een filmpje van Senna op haar loopjes. En die is ook begonnen met lopen met een fiets tussen de benen :D
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_105356470
Ik zag hem Miss, geweldig ze is echt een supersnellle!! Dan moet ik Jaël een riempje omdoen denk ik ;) want dat hou ik echt niet bij als zij eenmaal zo snel word :P
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_105357278
quote:
0s.gif Op donderdag 8 december 2011 21:30 schreef Ssserpente het volgende:
Stiem, je meisje is echt zo koppig als pokhout, hè? :D Ergens mss ook juist wel geruststellend om te weten dat niets helpt. Kan me voorstellen dat je je er dan makkelijker bij neerlegt. Of blijf je toch proberen?
We noemen haar regelmatig Es-nee ;) en dat is niet voor niks...

Het ligt een beetje aan mijn bui hoor hoe goed ik het naast me neer kan leggen. Feit is wel dat het vaak juist erger wordt als ik er veel aandacht aan besteed...

Donderdag moeten we naar het cb. Ben benieuwd wat ze van mijn meiske vinden :)

Hmm geen fietstips helaas... Esmee past nog steeds niet op de loopfiets. Heb je met van die kleine opdondertjes O+
pi_105357293
Lente en Ssserpente :*
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_105359471
Ssserpente en Lente :* En heel herkenbaar. Vooral op de dagen als ze naar de opvang is geweest. Dan haal ik haar op en wil ze niet mee. Lekker praktisch als ik Wies in de Beco op mn buik heb hangen en dan een tegenstribbelende peuter een jas aan moet trekken en hopen dat ze niet wegrent en zich gaat verstoppen in de klimtoestellen op de gang.
En dan begint het gekrijs, want ze wil niet naar huis en al helemaal niet langs Wies in de bakfiets. Dan de weg naar huis ook gekrijs. Als ze zo is dan geef ik haar toch maar heel even de speen als we thuiskomen. Dan kan ze weer even rustig worden, meestal geeft ze hem dan zelf weer af aan mij na 20 minuten. Als ik de speen niet geef blijft ze doorgaan totdat ze op bed ligt.
Dit gedrag vertoond ze bij mij en R. het meest.

Het is heel fijn ieders eetproblemen met de peuters te lezen. Ze heeft vandaag bij mijn schoonouders een bunkerdag gehad, 2 boterhammen, wat tussendoortjes en een grote bak courgettesoep.

Stiemie, ik moest stiekem toch even lachen toen ik las Es-nee. Maar als ik de magische toverspreuk weet om het te laten veranderen dan zal ik die aan je doorspelen :*
Hoe gaat het eigenlijk met haar slapen? Dat ging eerst toch heel slecht?
En wordt ze ook weleens van de honger wakker 's nachts? Want dat heeft Mette eigenlijk nooit.

Over fietsen gesproken. Mette is een beetje te groot aan het worden voor haar pukylino. Je ziet dat haar benen te lang zijn geworden om nog lekker vlot rond te bewegen. maar ik denk dat echte loopfietsen nog te groot voor haar zijn. Nog tips wat andere leuke fietsjes zijn?
Tijd voor wat anders.. maar wat dan..
pi_105367554
Lars heeft een 12inch fietsje met zijwieltjes... En hij gaat er supersnel mee
En op zijn driewieler zit hij ook graag.

Esnee...! Haha...maar ook wel moeilijk hoor...altijd die strijd
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
pi_105367798
Dank jullie wel! Rond 11.00 ga ik naar de psz, dan mag hij trakteren. Ben benieuwd wat hij ervan vind. Zal foto's maken!
Nu weer snel weg, bezig met de voorbereidingen voor Kims feestje!
  Moderator vrijdag 9 december 2011 @ 10:04:20 #171
5428 crew  miss_sly
pi_105368622
Ik ben zo blij met onze gemakkelijke eter. Niet altijd, maar ze heeft ook voldoende reserves, dus daar maak ik me dan ook echt geen zorgen over. Als ze eens niet of nauwelijks eet, nemen we dat maar gewoon als feit aan. Ik zal niet eens vragen of ze niet toch wat wil eten. Proeven doet ze eigenlijk altijd, dus dat hoef ik ook niet te vragen.

Sterkte in ieder geval, want het lijkt me erg naar als je kind het niet kan hebben om een maaltijd te missen, laat staan iedere maaltijd!

Ik ben gisteren even met onze dame naar Intratuin gewandeld om de kerstmarkt te bekijken. "De versieringen" noemde ze het. Het was heerlijk rustig, dus ze had alle kans om alles op haar gemakje te bekijken. Ze vond het geweldig O+ Alleen het concept Kerstman zo kort op Sinterklaas ging niet helemaal goed: overal waren Sinterklazen, vond ze. Toen we een heel rondje hadden gedaan en weer buiten stonden, wilde ze nog een rondje :D Dus dat hebben we maar gedaan :)
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_105369331
ehm, mijn 3 jarige komt dus de pindatest (handje over hoofd aan oorlel) door :o
en nu? ik vind haar eigenlijk toch echt nog te jong voor pinda's :') ik zei tegen sangdrax die er naar vroeg "nee, dat mag pas als ze die test kan" waarop ik voordeed en selene me moeiteloos nadeed }:|
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  vrijdag 9 december 2011 @ 10:33:51 #173
35189 Troel
scherp en bot
pi_105369447
Ik kan me voorstellen dat je dat wat vroeg vindt. Maar wat voor lange armen of klein hoofd heeft ze dan :o Ruben kan er wel bijkomen, maar dan wel met zijn arm voor zijn ogen langs zeg maar :D
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_105369756
uhm, selene is een dusdanige reus dat iedereen die haar ziet en niet kent denkt dat ze allang op de basisschool zit. ik ben as we speak in onderhandeling over gym, wat bij ons pas start vanaf 4 jaar, maar waar ze echt allang aan toe is
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
  vrijdag 9 december 2011 @ 10:53:48 #175
35189 Troel
scherp en bot
pi_105369965
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 december 2011 10:45 schreef simmu het volgende:
uhm, selene is een dusdanige reus dat iedereen die haar ziet en niet kent denkt dat ze allang op de basisschool zit. ik ben as we speak in onderhandeling over gym, wat bij ons pas start vanaf 4 jaar, maar waar ze echt allang aan toe is
Dat heeft Ruben ook (die zit trouwens al op gym, hier kan dat vanaf 2 jaar), maar desondanks kan hij dat nog echt niet :P

Persoonlijk vond ik naar groep 3 gaan en je arm zo kunnen doen wel een goede combinatie, maar geen idee of dat een reëel iets is :P
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_105370163
Nog gefeliciteerd met Tyler, Ingrid!

Ik heb vanmiddag vrijgenomen voor wat gekneuter in huis en ga zometeen Ivans nieuwe bed in elkaar zetten. Ik ben benieuwd wat hij ervan gaat vinden vanavond!
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  vrijdag 9 december 2011 @ 11:06:38 #177
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_105370293
Hier ook altijd een engeltje volgens opa en oma, maar dan krijg ik echt een monstertje thuis :X
Vraag me soms af of hij echt wel zo'n engeltje is, of dat ze heel veel door de vingers zien.
pi_105370347
quote:
0s.gif Op donderdag 8 december 2011 20:14 schreef Ssserpente het volgende:
Ze kan werkelijk alleen maar huilen. Thuis, weliswaar, want op de opvang bij oma is er schijnbaar niets aan het handje.
Het is heel herkenbaar! Ik zie het bij Lena nu ookal, trouwens. Mijn idee is dat naar het kinderdagverblijf of naar opa en oma gaan spannend en leuk is en veel afleiding biedt. Thuis storten ze steevast in, en als ze zich niet helemaal fit voelen lijken ze thuis veel minder veerkrachtig en weerbaar te zijn.

Ik heb dat zelf ook, trouwens. Als ik me slecht voel kan ik op mijn werk nog best functioneren en een feestje of bezoek gaat me ook wel aardig af. Maar als ik dan thuis ben wil ik het liefst op de bank liggen en kost het me zelfs moeite om aardig te doen tegen mijn lief. Thuis kan ik gewoon mezelf zijn, in al mijn onredelijkheid, en volgens mij is dat voor de kindjes net zo.

Mijn schoonmoeder is heel lyrisch over Ivan, maar ze beseft ook wel dat zij de hele tijd met hem bezig is en dat hij thuis meer zichzelf moet vermaken waardoor hij vaker driftig is. Mijn moeder zei vroeger trouwens altijd tegen anderen die me zo'n lief meisje vonden dat ik thuis heel anders was. Dat vond ik altijd zo naar om te horen dat ik me plechtig heb voorgenomen om het nooit over mijn kinderen te zeggen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_105370392
quote:
2s.gif Op vrijdag 9 december 2011 11:06 schreef Asyniur het volgende:
Vraag me soms af of hij echt wel zo'n engeltje is, of dat ze heel veel door de vingers zien.
Ook dat, ja! En ach, daar zijn opa's en oma's voor. O+

En op het kinderdagverblijf hebben ze veel afleiding door de andere kinderen. Bepaalde sociale processen maken ook dat sommige dingen daar makkelijker gaan, bijvoorbeeld samen eten.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_105370452
Oh spannend Claudia! Leuk een groot bed. O+

Tyler, alweer 3 jaar! Gefeliciteerd Ingrid en fam.

Buuf, wat ik me afvroeg he? Je zegt dat je kinderen altijd moeten proeven en ik hoor dat wel vaker, maar toch vraag ik me af hoe je dat aanpakt bij een 2 jarige.
Ik wil niet Ko zijn mond open houden en er iets tegen zijn zin in duwen. En dat zou dan wel het geval zijn.
Wat ik nu doe is vragen of aangeven of hij wil proeven en als hij dan proeft in elk geval zeggen dat ik het goed vind dat hij het probeert. Al spuugt hij het dus vaak uit. :')

Ko komt elke ochtend uit zijn bed naar ons bed toe gelopen, nog slaperig met zijn speen en knuffelshirt en kruipt dan lekker tegen mij en mijn dikke buik aan. Dat is zo gezellig. O+
Dat laat me elke peuterbui weer even vergeten. ;)
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
pi_105370710
Ik ben ook benieuwd, buuf!

Oeke, ik heb de onderhandelingsstrategie uit The happiest toddler die ik een tijdje geleden omschreven heb wel eens succesvol geprobeerd, maar ik doe het niet zo vaak. Ik vind het nu prettiger om het te laten gaan en er geen big deal van te maken.

Tot mijn grote verbazing heeft Ivan gister zelfs erwtensoep (groen, groener, groenst!) geprobeerd. Eerst keek hij me aan met een blik die "hell, no!" zei toen ik hem zijn kom gaf. Nadat hij van wat brood had zitten eten ging hij langzaamaan een paar hapjes soep proberen. Hij schepte telkens heel weinig op en haalde de heel groene stukjes uit de soep. :') Het was tamelijk lachwekkend, maar hij probeerde het wel! Dat komt misschien ook wel een beetje doordat hij Lena nu alles zonder problemen ziet eten.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_105370944
Ja, ik denk dat dat ook wel kan helpen hier, een kleiner broertje of zusje dat wel van alles in de mond stopt.
Lekker erwtensoep. Goed dat Ivan het zo probeert.
Laatst waren mijn moeder en zusje hier en ik had een soep gemaakt. Aarperensoep, nog nooit gemaakt dus voor iedereen heel spannend. En wat schetst mijn verbazing, Ko neemt een grote hap en roept 'lekker!'
Het was ook lekker maar daarna heeft hij er niet meer van gegeten.
Hij wilde even indruk op oma en tante maken denk ik. :P

Ik ben ook niet zo goed in onderhandelen enzo. Zolang het gezellig is aan tafel vind ik het al fijn. Geen druk. Als hij wat groter is zal ik vast meer gaan aandringen op proeven en aan tafel blijven zitten tot het eind. Maar voor nu vind ik het meestal wel goed gaan.
Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
  Moderator vrijdag 9 december 2011 @ 11:27:12 #183
5428 crew  miss_sly
pi_105370966
Senna heeft ook wel eens dagen dat het allemaal niet lekker loopt. Ik probeer op die dagen/momenten wat minder van haar te verwachten, zie wat meer door de vingers en we knuffelen gewoon heel erg veel. Vaak is ze dan even dwars, moet daar zelf heel hard om huilen en met een dikke knuffel gaat het dan alweer O+

Spannend Claudia, een groot bed! Ben benieuwd wat hij er van vindt.

Dwingen om te proeven zou hier ook niet lukken, maar vaak doet ze dat uit zichzelf. Ik vraag het dan ook wel en zeg ook dat ik het goed vind dat ze geproefd heeft. Daarmee is de kous af, wat ons betreft.

Klinkt heel gezellig, oeke O+

Wij hebben over 2 weken het oudergesprek op het kdv. Ben benieuwd wat ze te vertellen hebben.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  Moderator vrijdag 9 december 2011 @ 11:29:49 #184
5428 crew  miss_sly
pi_105371052
Ow ja, vanmorgen bracht ik haar naar het kdv en toen ik wegging, was er een meisje nog erg aan het huilen om haar papa. Toen ik buiten langs het raam liep waarbij je nog naar binnen kunt kijken, zag ik Senna weer bij het meisje staan om haar te troosten O+ Wel handig voor de juffies, zo'n extra juffie erbij :P
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 9 december 2011 @ 11:42:37 #185
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_105371525
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 december 2011 11:09 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Ook dat, ja! En ach, daar zijn opa's en oma's voor. O+

Dat is ook hoor :Y
Maar het verbaast me soms wat hij daar allemaal mag. Mijn man zegt wel eens: dat mocht ik vroeger écht niet, maar hij mag het allemaal! :D

En het helpt inderdaad heel erg als andere kinderen een 'voorbeeld' geven.
pi_105371981
ahh mn kleine is al sinds zondag erg koortsig en aan het hoesten. blijkt vandaag dat hij een longontsteking heeft :( arm kind
Worrying won't keep the bad stuff from happening, it just prevents you from enjoying the good.
  vrijdag 9 december 2011 @ 13:21:46 #187
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_105374758
Mag ik hier ook even trots doen? :@
papa heeft het 1x voorgedaan

Jaleesa, beterschap voor je kleine propje
pi_105374824
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 december 2011 11:11 schreef oeke het volgende:
Buuf, wat ik me afvroeg he? Je zegt dat je kinderen altijd moeten proeven en ik hoor dat wel vaker, maar toch vraag ik me af hoe je dat aanpakt bij een 2 jarige.
Ik wil niet Ko zijn mond open houden en er iets tegen zijn zin in duwen. En dat zou dan wel het geval zijn.
Bij mijn middelste heeft dat ook nooit gewerkt.
Hij proefde gewoon niet, punt uit. Ik kon moeilijk doen, boos worden, blij worden, schouderklopjes, naar bed sturen, dwingen, belonen....niets heeft ooit geholpen.

Hij is nu bijna 7 en pas sinds korte tijd kan ik, met behulp van rede, hem zover krijgen dat hij proeft, maar nog steeds met moeite helaas.

Bij Leah ga ik uiteraard niet meer opnieuw het wiel uitvinden (m.a.w. in dezelfde val lopen) dus ik bied het aan en haal het weg als we klaar zijn met eten zonder er een woord over vuil te maken (vaak heeft ze het nog niet eens aangeraakt).
pi_105374932
(zoals jullie hieronder kunnen lezen, over 3 maanden hoor ik pas hier, maar wellicht dat hier meer ervaringsdeskundige zitten).

Ik ben heel langzaam aan het nadenken over een cadeau voor zijn 2de verjaardag (over 3 maanden pas hoor).

Ik zat eerst te denken aan een loopfiets (zn wishone nogwattus) of wellicht een fiets met zijwieltjes. Maar met beide geen ervaring. Ik wil natuurlijk wel dat hij er lang genoeg mee kan doen. Vorig jaar met zijn verjaardag heeft hij zn houten loopkoe gekregen en die bleek na 4/5 maanden alweer te klein voor hem te zijn. Gelukkig hadden we met de geboorte een raceauto loopgeval gekregen die redelijk aan de grote kant is, en daarmee vermaakt hij zich prima. Maar het is toch zonde.
pi_105374989
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 december 2011 11:29 schreef miss_sly het volgende:
... zag ik Senna weer bij het meisje staan om haar te troosten O+ Wel handig voor de juffies, zo'n extra juffie erbij :P
wat schattig (en lief)

quote:
0s.gif Op vrijdag 9 december 2011 11:11 schreef oeke het volgende:
Ko komt elke ochtend uit zijn bed naar ons bed toe gelopen, nog slaperig met zijn speen en knuffelshirt en kruipt dan lekker tegen mij en mijn dikke buik aan. Dat is zo gezellig. O+
en deze ook ...lief hoor
pi_105375274
quote:
2s.gif Op vrijdag 9 december 2011 13:21 schreef Asyniur het volgende:
Mag ik hier ook even trots doen? :@
papa heeft het 1x voorgedaan

Jaleesa, beterschap voor je kleine propje
wat knap!!
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_105378911
Hmm, ik kan hier eigenlijk ook weleens mee gaan babbelen. Voor de achtergrond: ik heb een dochter B. (geboren 09-09-09, dus nu ruim 2), en ben 34 weken zwanger van de tweede ;) En ik lees hier veel herkenbaars over het avondeten. B eet heel wisselend, de ene avond prima, en de andere dag helemaal niet. Er is ook niet echt lijn in wat ze lekker vindt, alleen pasta (liefst zonder saus) vindt ze altijd wel lekker. Gelukkig eet ze overdag heel behoorlijk, en ze eet heel veel fruit, dus echt zorgen maak ik met niet.

Ymme: hoe lang is je zoontje? Wij hebben mijn dochter (toen ca. 83 cm) een 12-inchfietsje met zijwieltjes cadeau gedaan voor haar tweede verjaardag. Ze kan er maar net op, maar vindt het wel geweldig, en het kan inderdaad een tijd meegaan.
pi_105379085
Hij is nu 92 cm
pi_105379126
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 december 2011 15:12 schreef ymme het volgende:
Hij is nu 92 cm
Dan past hij zeker wel op een 12-inchfietsje. Zou ik liever dat doen dan een loopfiets, daar is hij denk ik toch vrij snel op uitgekeken...
pi_105379151
Ik heb trouwens gewoon een keer in de winkel geprobeerd of ze erop paste, dat kan met zo'n kleintje nog best, die snapt toch nog niet dat het om een verjaardagscadeautje gaat...
  vrijdag 9 december 2011 @ 15:47:24 #196
164686 _Bar_
Carpe Diem
pi_105380239
Tyler van harte gefeliciteerd *O*
Herinnering is een vorm van ontmoeting.
pi_105380413
Nou, hier is de loopfiets nog steeds een groot succes hoor! Hij kan prima fietsen, maar met de loopfiets kun je veel harder! O-)

Wat een lieve knuffelkontjes Oeke en Miss!
En ik ben benieuwd hoe Ivan zijn nieuwe bed vindt.
Welkom hier Bleie! :W

We zijn net terug van het CB. M. (net 3) is nu 98 cm en 13 kg. Middenlijn wb lengte, -1 lijn qua gewicht. Wvk begon over Fantomalt en wat vetter eten, en hem vooral alles geven wat ie lekker vindt. Dus vanavond eten we patatjes :Y) .

Ogentest ging goed, viel me mee, aangezien hij bij het oefenen met opzet alles de verkeerde naam gaf. Vlag bij auto, hond bij poes etc. Wel alleen woorden die bij de plaatjes hoorden, erg grappig. Vond hij. :s)
  vrijdag 9 december 2011 @ 18:39:49 #198
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_105386099
Pffff Ssserpente ik heb net ook een draakje van de kinderopvang gehaald. Dreint, huilt, moppert en heeft al wel 100 keer neeeeeee geroepen en niet doen!!! Wil ook niet eten en zo... vanacht maar even bijslapen.
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
  vrijdag 9 december 2011 @ 19:34:54 #199
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_105388284
bodpa, wat ellker bijdehand zeg! :D

Ik ben ook benieuwd hoe Ivan zijn nieuwe bed vindt slapen :Y

Och jee, beterschap voor je meisje BJ
pi_105391456
Oek, wat klinkt dat lief! Wij slapen helaas beneden en Lente boven, dus dat zal hier voorlopig niet gebeuren. Ik moet 's ochtends ook echt even heel goed wakker worden voordat ik het met mn gammele, instabiele ochtendlijf aandurf om Lente naar beneden te sjouwen.

Ik heb met jullie te doen, Bj! Heeft of slecht geslapen op de opvang?

Lente heeft vanmiddag bij opa en oma 4,5 uur geslapen! Toen ik r ophaalde was het weer even huilen (oma: "Nou zeg, heeft ze de héle dag nog geen secónde gehuild!" Ze dóet het erom! :( ) maar eenmaal thuis was ze manisch vrolijk! :o

Ze heeft de clown weer uitgehangen, is ondeugend geweest, heeft goed gegeten. Zo had ik r al twee weken niet gezien!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')