Dat is wel heel veel slaapquote:Op maandag 5 december 2011 21:18 schreef z80 het volgende:
[..]
afhankelijk hoe laat ik de deur uit moet 07:00 of 07:30.
Nu komt het ook dat ik er tegenwoordig zelden voor 0:00 in ligquote:Op maandag 5 december 2011 21:19 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Sinds ik werk heb ik daar geen last meer van moet ik zeggen, beetje ritme doet wonderen bij mij.
Die had ik ook in gedachtenquote:Op maandag 5 december 2011 21:21 schreef golfer het volgende:
http://www.imdb.com/media/rm2754714624/tt0117665
bed zien is slapen. altijd ongeacht het tijdstip.quote:Op maandag 5 december 2011 21:17 schreef borisz het volgende:
Ik slaap pas na 0:00 ongeacht hoe laat ik in mijn nest lig.
Ik denk dat als mijn leven begint volgend jaar september het wel over is met 0:00. Zal dan 23:00 worden ofzoquote:Op maandag 5 december 2011 21:24 schreef z80 het volgende:
[..]
bed zien is slapen. altijd ongeacht het tijdstip.
in de schooltijd had ik deze slaap ook nodig. nu kan ik rustig langer door gaan en lig meestal tussen 23:00 en 23:30 in mijn nest.
Vind hem vooral 's winters wat overschat, die ochtendstondquote:
Ik ookquote:Op maandag 5 december 2011 22:08 schreef Stereotomy het volgende:
liev LieLie
Ik heb een leuke dansles gekregen vandaag.Maar nu vroeg naar bed, voel me blergsh.
quote:Op maandag 5 december 2011 22:12 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ik ookmaar ik blijf op
En Lie een beer, wat eh lief? Stond ie op je verlanglijstje? Is het alvast voor de babykamer... heb je ons iets te vertellen
Waar een bil is is een wegquote:Op maandag 5 december 2011 22:13 schreef Bluezz het volgende:
Nieuwjaarsduik gaat weer niet doorF moet werken om half 5
Haha, nou, nog even niet hoorquote:Op maandag 5 december 2011 22:24 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ja, voor andere mensen vind ik kinderen heel leuk![]()
Nu al terugkrabbelen!quote:Op maandag 5 december 2011 22:13 schreef Bluezz het volgende:
Nieuwjaarsduik gaat weer niet doorF moet werken om half 5
ja he? Slappe hap. Die jeugd van tegenweurdig.quote:
Vorige week begonnen ze er al meequote:Op maandag 5 december 2011 23:10 schreef borisz het volgende:
Zal P Saairadio al klaar hebben staan? Wham komt zo langs.
Al die training allemaal voor niks.quote:Op maandag 5 december 2011 23:10 schreef FutureFairytale het volgende:
Bluezz; ik hoor alleen maar blablabla
Is ook een voordeel. Maar F. moet dus 's middag al om 5 uur werken in Den Haag en dat haalt ie niet (openbaar vervoer) met een duik om 2 uur met daarna nog een afterparty met erwtensoep enzo.quote:Op maandag 5 december 2011 23:27 schreef FutureFairytale het volgende:
Als ik zou willen duiken zou ik 14u een voordeel vinden. Je kunt lekker feest vieren de nacht ervoor, nog even slapen en tis dan warmer dan om 10u 's ochtends.
Weet ik, ik zei alleen dat ík het een voordeel zou vindenquote:Op maandag 5 december 2011 23:37 schreef golfer het volgende:
[..]
Is ook een voordeel. Maar F. moet dus 's middag al om 5 uur werken in Den Haag en dat haalt ie niet (openbaar vervoer) met een duik om 2 uur met daarna nog een afterparty met erwtensoep enzo.
Ja, er is maanden voor niks in ijskoude badkuipen gelegen door haar.quote:Op maandag 5 december 2011 23:51 schreef FutureFairytale het volgende:
Jammer voor Bluezz dat er is afgezegd. Toch?
Dan heb je toch echt poep in je orenquote:Op maandag 5 december 2011 23:10 schreef FutureFairytale het volgende:
Bluezz; ik hoor alleen maar blablabla
anders ga jij dit jaar samen met Bluezz?quote:Op maandag 5 december 2011 23:53 schreef golfer het volgende:
[..]
Ja, er is maanden voor niks in ijskoude badkuipen gelegen door haar.
Alleen als jij ook met ons meedoet.quote:Op maandag 5 december 2011 23:56 schreef FutureFairytale het volgende:
anders ga jij dit jaar samen met Bluezz?
Ok deal.quote:Op dinsdag 6 december 2011 00:50 schreef golfer het volgende:
[..]
Alleen als jij ook met ons meedoet.
Uhm....ik ken er wel 25.quote:Op dinsdag 6 december 2011 00:52 schreef FutureFairytale het volgende:
Je hebt nog 25 dagen om een smoesje te verzinnen
Saairadio is voor mietjes. Ik heb mijn eigen set kerstcd's EN nog tig kerst radiostations op internet die allemaal betrr programmeren dan Skyquote:Op maandag 5 december 2011 23:10 schreef borisz het volgende:
Zal P Saairadio al klaar hebben staan? Wham komt zo langs.
Eerste paar afleveringen zijn de grote selectierondes. Die zijn niet interrssant. Daarna wordt het leuker.quote:Op dinsdag 6 december 2011 02:43 schreef golfer het volgende:
Marathon-nakijk DVD- en andere opnames achter de rug en zelfs ook nog de eerste van Masterchef Aussie bekeken.
Moet heel erg wennen aan al het effectbejag en geschreeuw van presentatoren daarbij. Hopelijk wordt dat minder en iets rustiger?
Ja. Zo'n nachtje van een uur of 8 is blijkbaar genoegquote:Op dinsdag 6 december 2011 07:22 schreef Den_Haag het volgende:
morgen
Das mooi op tijd P.
Ik ga zo eens aan het ontbijt hier.
Na de voorrondes wordt dat wel wat minder ja.quote:Op dinsdag 6 december 2011 02:43 schreef golfer het volgende:
Marathon-nakijk DVD- en andere opnames achter de rug en zelfs ook nog de eerste van Masterchef Aussie bekeken.
Moet heel erg wennen aan al het effectbejag en geschreeuw van presentatoren daarbij. Hopelijk wordt dat minder en iets rustiger?
Moet er niet aan denken.quote:Op dinsdag 6 december 2011 08:30 schreef TAV74 het volgende:
En de hele maand kerstmuziek luisteren, vreselijk
slaap je vannacht alleen maar beterquote:Op dinsdag 6 december 2011 09:43 schreef FutureFairytale het volgende:
Helaas gaat het nog een uur duren. Kan dan niet echt meer slapen, jammer van mn planning.
Nu maar 4,5 uur geslapen helaas.
wat ik on zo'n geval doe, is lijstje maken van die dingen en het weegstrepen motiveert om de hele lijst dan weer af te makenquote:Op dinsdag 6 december 2011 09:57 schreef Sunnythesun het volgende:
Ik heb geen motivatie vandaag.. Ik had me voorgenomen te gaan sporten maar zit nu al 3 kwartier op de bank te wachten op zin. En ondertussen van alles te bedenken wat ik nog moet doen.. Toch een klein herfstdipje lijkt het, energieloos.
En sinds Thijs moeder niet meer op maandag ochtend sport ben ik mijn ritme een beetje kwijt
Ja, nou maar dat is in dit geval niet zo nodig hoor. Het is wat leeswerk en wat typwerk en het hoeft niet per se vandaag af. Het is meer het probleem dat ik het als reden begin te gebruiken waarom ik niet kan gaan sportenquote:Op dinsdag 6 december 2011 09:57 schreef flying-dutchman het volgende:
[..]
wat ik on zo'n geval doe, is lijstje maken van die dingen en het weegstrepen motiveert om de hele lijst dan weer af te maken
uhm, ja, maar dat was 20 jaar geleden bij mijn ouders thuis, dus dat kan je niet wetenquote:Op dinsdag 6 december 2011 11:16 schreef Sunnythesun het volgende:
Lijkt het op een zekere boerenkoolpan??![]()
Het is hier pikkedonker btw..
Nou.. er loopt hier een leuk topic op Fok over een boerenkoolpanquote:Op dinsdag 6 december 2011 11:45 schreef freecell het volgende:
[..]
uhm, ja, maar dat was 20 jaar geleden bij mijn ouders thuis, dus dat kan je niet wetenmaar precies hetzelfde inderdaad
Groeigroeigroei.... PLOF! Lol
eet zequote:Op dinsdag 6 december 2011 12:03 schreef PdeHoog het volgende:
Tijd voor lunchBuiten de deur dit keer
Is goed gekomenquote:
Lekker, ik eet nu vast mijn avond eten heb ik tenminste rustig gegeten (op werk altijd drama met avond dienst)quote:Op dinsdag 6 december 2011 13:27 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Is goed gekomenStokbroodje met geitenkaas en honing
Slok whiskyquote:Op dinsdag 6 december 2011 14:11 schreef Sunnythesun het volgende:
Ik ga de dokter nog maar eens bellen geloof ik.. De hoest is weer terug, lijkt me niet de bedoeling
De antibiotica hielp ook niet, dus ik vrees dat whisky ook niet echt veel nut gaat hebbenquote:Op dinsdag 6 december 2011 14:14 schreef borisz het volgende:
[..]
Slok whisky. doodt een hoop bacteriën
.
Echt wel......je hebt er iig zelf nog lol vanquote:Op dinsdag 6 december 2011 14:15 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
De antibiotica hielp ook niet, dus ik vrees dat whisky ook niet echt veel nut gaat hebben
haha dat is waar.. ik moet alleen vanavond nog naar college, dus ik wacht er toch nog maar even meequote:Op dinsdag 6 december 2011 14:17 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Echt wel......je hebt er iig zelf nog lol vanEn drink genoeg, dan heb je ook geen last meer van het hoesten
quote:Op dinsdag 6 december 2011 14:15 schreef Sunnythesun het volgende:
Oh en jeey! Sams Sintekerstcadeautje is aan gekomen:
[ afbeelding ]
![]()
![]()
(het is een droogmachine waarmee ik gezonde snacks voor hem ga maken)
quote:Op dinsdag 6 december 2011 14:27 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Kun je er ook zelf van snoepen?
Ja!!! Met vruchtensap kan je fantastische snoepjes maken in zo'n dingquote:Op dinsdag 6 december 2011 14:27 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Kun je er ook zelf van snoepen?
Grappig dingquote:Op dinsdag 6 december 2011 14:15 schreef Sunnythesun het volgende:
Oh en jeey! Sams Sintekerstcadeautje is aan gekomen:
[ afbeelding ]
![]()
![]()
(het is een droogmachine waarmee ik gezonde snacks voor hem ga maken)
Ga je jouw baard laten trimmen?quote:
Leidseplein is om de hoek en daar stikt het van de (vr)eettentjes. Wij gaan zaterdag, denk ik, gewoon even naar de Burgerking daar.quote:Op dinsdag 6 december 2011 15:36 schreef borisz het volgende:
Jammer, Grand Cafe van De La Mar is al vol. Nou dan maar de binnenstad een hapje eten vrijdag.
pizzas bij piccolino zijn goed, de knoflook boter is wel erg sterk!quote:Op dinsdag 6 december 2011 15:36 schreef borisz het volgende:
Jammer, Grand Cafe van De La Mar is al vol. Nou dan maar vrijdag in de binnenstad van Amsterdam een hapje eten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |