Maar als SPM weinig met skill te maken (cheaters/ boosters daargelaten) en K/D daar ook niet van invloed voor is. Hoe meet je het dan? Dat skill level wat er op Battlelog bij staat is nu ook niet echt verhelderend. Dus dan wordt het vrij lastig om nu te bepalen wanneer iemand nu goed is.quote:Op
dinsdag 6 december 2011 11:01 schreef Rauw. het volgende:
[..]
SPM is eigenlijk ook onzin om aan skills te linken, begon zelf op 0,0 skills met FPS op de Xbox,
en zit nu op een SPM van 302. SPM van de laatste 10 dagen ben ik zelf bijvoorbeeld veel benieuwder naar, verwacht dat ik nu wel rond de 400/450 zit namelijk.
K/D en W/L zijn evengoed flink gestegen sinds de laatste 2 weken.
Zit nu ongeveer op mijn max niveau denk ik, grootste uitdaging is nu vooral de ribbons en medals scoren.
Ik wordt echt gek als het niet lukt om kills te maken. Ik ben altijd wel voor het capturen van vlaggen, maar ook van het kills maken. Ben nu Colonel 2 stars, maar om nu te zeggen dat het tering lang duurt voordat je level up gaat, nee. Sowieso zie ik mijzelf geen 100 stars worden, maar ik ben wel plan ongeveer gelijkwaardige uren erin te steken als BC2. Daar kan natuurlijk wel een aantal maanden tussen zit dat ik wat anders speelquote:Op dinsdag 6 december 2011 11:08 schreef Sant. het volgende:
Ik zit nog ver van mijn max niveau, maar bij SPM is wel stijgende.
K/D let ik niet op, al is het wel frustrerend als je amper kills maakt, maar wel veel doodgaat natuurlijk.
Verder heb ik vooral de kerstvakantie om flink te levelen. Op dit moment heb ik niet de tijd om uren achter de PS3 te zitten. Helaas
Wat is de max rang die je eigenlijk kunt halen of hoe zit dat?
of werkt ook dit met prestigen e.d.
Is inderdaad moeilijk, maar denk dat die SPM van 300 niet echt representatief is voor mijn huidige niveau van skill, zit bijna elke pot in de top 5 met een mooi aantal punten, en als ik dan zie dat gasten die vaak tussen plek 6 en 12 van de server spelen ook met die SPM van 300 zitten dan moet ik toch ergens daarboven zitten qua skill met dezelfde SPM.quote:Op dinsdag 6 december 2011 11:46 schreef 67Impala het volgende:
[..]
Maar als SPM weinig met skill te maken (cheaters/ boosters daargelaten) en K/D daar ook niet van invloed voor is. Hoe meet je het dan? Dat skill level wat er op Battlelog bij staat is nu ook niet echt verhelderend. Dus dan wordt het vrij lastig om nu te bepalen wanneer iemand nu goed is.
Maar ik lees net dat je ook 320 uur BC2 gespeeld hebt, dat is al 320 uur voorsprong qua FPS op de 360quote:Op dinsdag 6 december 2011 12:13 schreef 67Impala het volgende:
Dat is inderdaad waar. Maar heel kort door de bocht is SPM gewoon je totaal score gedeeld door het totale aantal gespeelde uur. Dat zit bij mij dan op 527. Maar het is heel afwisselend hoe ik speel, soms kom ik niet in de buurt van de mvp en eindig ik 8e ofzo, en de andere keer een aantal keer achter elkaar 1e of 2e.
(Overigens is het echt kut om MVP 3 medal te krijgen)
BC2 320 uur ja, BF3 60 uur. Overigens speelt BF3 totaal anders dan BC2 (vind ik dan).quote:Op dinsdag 6 december 2011 12:17 schreef Rauw. het volgende:
[..]
Maar ik lees net dat je ook 320 uur BC2 gespeeld hebt, dat is al 320 uur voorsprong qua FPS op de 360
Daarom zou het voor mijn statslibido gunstiger zijn, en denk in het geheel boeiender als er ook een SPM van "een bepaalde laatste tijd" zou zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 6 december 2011 12:30 schreef 67Impala het volgende:
Ik bedoelde trouwens dat jij al 320 uur had leren mikken met een xboxcontroller en dat ik dat ook nog moest lerenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ieder zijn eigen plezier in het spel toch! vind stats een leuke toevoeging maar speel puur voor om plezierig mijn vrije tijd te doden."Wie niet voelen wil, moet maar luisteren"
Wees blij dat je m vandaag iig kunt binnen halenquote:Op dinsdag 6 december 2011 14:33 schreef Quantic het volgende:
Dat is wel prijzig voor slechts 4 maps.. Vooral voor een game die nog niet af is..nja waarschijnlijk koop ik hem vanavond toch wel
Tenzij je een TDM variant speelt natuurlijk. TDM is best leuk in dit spel. Misschien zelfs nog leuker als de spawns beter uitpakken na de komende patch.quote:
Ik speel zelf vaak SQDM, dan is een goede K/D ook vrij belangrijk. Bij rush of CQ staat meer de team prestatie voor op.quote:Op dinsdag 6 december 2011 14:40 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Tenzij je een TDM variant speelt natuurlijk. TDM is best leuk in dit spel. Misschien zelfs nog leuker als de spawns beter uitpakken na de komende patch.
ik heb een 80GB PS3, dus kon laatst DC Online niet downloaden. Dit soort idioot grote patches helpen dan niet bepaald mee, en al helemaal niet als straks wellicht Modnation racers nog voorbij komt als Christmas Deal met alle DLC, want dan kom ik denk ik toch al wel in de problemen qua schijfruimte, terwijl er niet eens zoveel op staat...quote:Op dinsdag 6 december 2011 15:27 schreef Pumatje het volgende:
ik krijg die 250 gig echt niet vol hoor..
en die patch is zo groot, omdat er gigantisch veel mis is met het spel.
Nee. Die patch bevat content, daarom is 'ie zo groot.quote:Op dinsdag 6 december 2011 15:27 schreef Pumatje het volgende:
ik krijg die 250 gig echt niet vol hoor..
en die patch is zo groot, omdat er gigantisch veel mis is met het spel.
Wat voor content dan?quote:Op dinsdag 6 december 2011 15:34 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Nee. Die patch bevat content, daarom is 'ie zo groot.
hoeveel procent is content van die patch dan?quote:Op dinsdag 6 december 2011 15:34 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Nee. Die patch bevat content, daarom is 'ie zo groot.
Ik kan me nog een patch herinneren van BC2 van 1767 mb. Die duurde lang.. dus dit is echt geklaag om niets.quote:Op dinsdag 6 december 2011 15:26 schreef Yi-Long het volgende:
WTF man.... eerst een fucking patch van iets van 700 MB groot(!!!!), en dan die DLC die ook nog eens 1300 MB groot is ofzo...
...en het downloaden gaat fucking langzaam, dus op die manier staat je PS3 al snel 2 uur aan puur en alleen om die meuk binnen te trekken
Maar sowieso die patch, hoe halen ze het in hun hoofd om een patch 700MB groot te maken!?!? Wat is dat voor onzin? En hoeveel van dat soort patches kun je nog verwachten? Zo hou je geen HDD-ruimte meer over
Ik begrijp ook niet goed waarom ie zo snel al vol zit, afgezien van wat games die ik kon downloaden met die actie van een half jaar geleden dat je gratis games had vanwege de security-breach op PSN... (Dus heb er nu Infamous, Dead Nation, WipeoutHD, Rachet and Clank QfB, en The Last Guy op staan, en nog 2 kleine games (Flow en Ragdoll Kung Fu).quote:Op dinsdag 6 december 2011 15:49 schreef 67Impala het volgende:
[..]
Ik kan me nog een patch herinneren van BC2 van 1767 mb. Die duurde lang.. dus dit is echt geklaag om niets.
Het downloaden heeft meer te maken met je internet verbinding.. Ik heb overigens een 40 gig fatboy en heb nog nooit last gehad dat mijn HD vol zat
Voertuigen / wapens die niet perse voor iedereen beschikbaar hoeven te zijn. Dat denk ik, ten minste, omdat het uitvoerbare bestand vaak niet groter is dan 10 mb. Als ze 700 mb nodig hebben om een "paar" bugs te patchen dan is dat wel erg inefficiënt.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |