Ik heb het zelf maar even uitgezochtquote:woensdag 4 januari 2012 23:46 schreef Vincent17 het volgende:
Weet je dat jullie uurloon helemaal niet zo hoog is? 3.60 voor 16 jarige. Ik werk bij de Jan Linders ( ook 16 ) en verdien 4,23
Dus ik krijg met m'n max. 12 uur contract geen winstuitkering meer?quote:Op donderdag 5 januari 2012 08:48 schreef ikbenschipper het volgende:
[..]
Ik heb het zelf maar even uitgezocht
Van de vacaturesite van Jan Linders voor hulpkracht.
Wij bieden:
Een leuke functie binnen een organisatie met een open, collegiale no-nonsense cultuur.
In het nettosalaris ontvang je direct je vakantiegeld, vakantiedagen en ATV. Bovendien krijg je
wekelijks 10% korting op je boodschappen.
ALs jij 4,23 verdiend en iemand bij ons all-inn 4,70 wie verdient er dan meer????? Wel de goede vergelijking maken:).
En hoe komt dat? Omdat bij ons ook nog het vaste deel winstuitkering erin zit
Jawel. Alleen de extra winstuitkering. Diegene die in Maart wordt uitbetaald. De winstuitkering aan het einde van December, die krijg je als <12uur-werknemer niet in 1 keer uitbetaald maar die zit al bij je uurloon.quote:Op donderdag 5 januari 2012 19:58 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Dus ik krijg met m'n max. 12 uur contract geen winstuitkering meer?
Hoe wordt de extra winstuitkering berekend?quote:Op donderdag 5 januari 2012 20:20 schreef einschtein het volgende:
[..]
Jawel. Alleen de extra winstuitkering. Diegene die in Maart wordt uitbetaald. De winstuitkering aan het einde van December, die krijg je als <12uur-werknemer niet in 1 keer uitbetaald maar die zit al bij je uurloon.
Heel vaagjes, heeft te maken met in hoeverre AH zijn doelstellingen heeft gehaald over 2011. Dus een stukje omzet, maar er komen ook andere dingen bij kijken.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 10:50 schreef Etsu het volgende:
[..]
Hoe wordt de extra winstuitkering berekend?
Euh, daar zit heel wat denkwerk achter wat ik niet weet. Maar in de laatste jaren kwam de totale winstuitkering uit op rond de 93% dacht ik zo. Maar een deel daar van (ik dacht 45%) zit al in je all-in-uurloon. Dus de rest krijg je in periode 3, maart.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 10:50 schreef Etsu het volgende:
[..]
Hoe wordt de extra winstuitkering berekend?
Als je kassa doet heb je een speciaal nummer dat je mag gebruiken, niet je eigen bonusnummer. Daar krijg je namelijk meteen een melding van, als een bonuskaart vaak gebruikt wordt. Volgens mij wordt het ook gezien als een vorm van fraude, dus niet erg verstandig...quote:Op vrijdag 6 januari 2012 16:42 schreef Paxcon het volgende:
Best lekker om hier als jongere te werken. Prima all-in loon, extra winstuitkering, 10% van wat iemand koopt bij je loon opAlleen word je bij ons genaaid met de uren, maargoed. Als je kassa doet kun je gewoon je eigen bonusnummer invullen, dan heb je sowieso die 75¤ per kwartaal wel. Helaas ben ik vakkenvuller
.
Dat heet fraude.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 16:42 schreef Paxcon het volgende:
Best lekker om hier als jongere te werken. Prima all-in loon, extra winstuitkering, 10% van wat iemand koopt bij je loon opAlleen word je bij ons genaaid met de uren, maargoed. Als je kassa doet kun je gewoon je eigen bonusnummer invullen, dan heb je sowieso die 75¤ per kwartaal wel. Helaas ben ik vakkenvuller
.
5 euro zoiets.quote:Op vrijdag 6 januari 2012 21:45 schreef Dhaha het volgende:
Hallo! Vanaf maandag ga ik ook bij de AH werken
Alleen weet iemand wat er netto overblijft voor een 17-jarige?
Ik ga maar 6 uur per week werken en heb geen andere baantjes. Op http://werk.ah.nl/allinloon/ staat 5,37 bruto.
Ik vind het vooral irritant dat je die bingo kaarten zo moeilijk kunt aftellen. Normaal lik je daarvoor even aan je vingers, maar na 100 bonuskaarten en ik weet niet hoeveel munt/papiergeld pas ik daar even voorquote:Op vrijdag 6 januari 2012 21:48 schreef Sooph het volgende:
Ik word gestoord van die hamsterbingo kaarten, helemaal op de zelfscan. Rij van 3 meter voor die kaarten, pinstoring, printpapier op, producten die niet willen scannen, aaaaah
Ja inderdaad, heel vaak plakken ze zo heerlijk aan elkaar vastquote:Op vrijdag 6 januari 2012 22:12 schreef Purdey het volgende:
[..]
Ik vind het vooral irritant dat je die bingo kaarten zo moeilijk kunt aftellen. Normaal lik je daarvoor even aan je vingers, maar na 100 bonuskaarten en ik weet niet hoeveel munt/papiergeld pas ik daar even voor
AH Plaza > Organisatie > Albert Heijn > Contactgegevens > Regios.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 00:07 schreef Dipstaart het volgende:
Weet iemand waar ik de adressen van de regiokantoren van AH kan vinden?
Ik ben op zoek naar het adres van het kantoor voor het gebied Eindhoven.
Thx! Nu alleen even wachten tot plaza weer werktquote:Op zaterdag 7 januari 2012 01:15 schreef einschtein het volgende:
[..]
AH Plaza > Organisatie > Albert Heijn > Contactgegevens > Regios.
Check de DM.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 01:48 schreef Dipstaart het volgende:
[..]
Thx! Nu alleen even wachten tot plaza weer werkt
Mijn oude AHquote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:29 schreef coastguard_1557 het volgende:
Magazijn van de AH op de Raaphorst in Kwintsheul staat in de fik.. Brandweer opgeschaald naar zeer grote brand.![]()
Zie meer info + aantal foto's: http://hulpverlening.nl/forum/index.php/topic,6016.0.html
quote:Op zaterdag 7 januari 2012 18:29 schreef coastguard_1557 het volgende:
Magazijn van de AH op de Raaphorst in Kwintsheul staat in de fik.. Brandweer opgeschaald naar zeer grote brand.![]()
Zie meer info + aantal foto's: http://hulpverlening.nl/forum/index.php/topic,6016.0.html
Shiiiiiiiiiiiiiiiiit.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 19:59 schreef GotC het volgende:
[..]
Mijn oude AH. Heb er een tijd gewerkt.
http://yfrog.com/obuq5nej
Was nog open toen de brand uitbrak (schijnbaar in het magazijn). Nu is het magazijn (en de winkel) echt mini..mja! Brandweer gaat het gebouw gecontroleerd laten uitbranden..quote:
Daar blijft dus heulemaal niets van over.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 20:08 schreef GotC het volgende:
[..]
Was nog open toen de brand uitbrak (schijnbaar in het magazijn). Nu is het magazijn (en de winkel) echt mini..mja! Brandweer gaat het gebouw gecontroleerd laten uitbranden..
Nope!quote:Op zaterdag 7 januari 2012 20:14 schreef einschtein het volgende:
[..]
Daar blijft dus heulemaal niets van over.
http://www.regio15.nl/act(...)erwoest-albert-heijnquote:Kwintsheul - Een enorme brand heeft de Albert Heijn aan de Raaphorst volledig verwoest.
Op het moment dat de brand uitbrak was de supermarkt net gesloten. Er was dus alleen personeel in het pand aanwezig. Volgens zeggen is de brand ontstaan in het schap in de winkel waar de lucifers en de openhaard blokken waren opgeslagen.
Het personeel heeft nog een bluspoging ondernomen, maar moesten deze snel staken; zij zijn naar buiten gevlucht. Uiteindelijk zijn een paar medewerkers gecontroleerd op de nadelige gevolgen van rook inhalatie maar zij bleken niet gewond.
Bij aankomst van de brandweer perste dikke grijze rook uit alle openingen daar buiten; wat een teken is dat de brand veel energie aan het ontwikkelen is.. De eerst aangekomen autospuit heeft daarom gelijk het nader bericht "grote brand" gegeven; iets wat zeldzaam is in de brandweer wereld. Na korte tijd werd de brand inderdaad uitslaand.
Toen de brand zich verder ontwikkelde werd een naastgelegen woning door de vlammen bedreigd. De brandweer zette met man en macht in om dit pand te behouden. Een nabijgelegen flat is ontruimd (rond de 18 woningen) en het nabijgelegen woonhuis eveneens.
Een politie helikopter riep omwonenden uit voorzorg op om ramen en deuren gesloten te houden.
Rond 19:00 kwam het bericht dat het supermarktpand deels begint in te storten. Het is dus niet meer te redden; de brandweer laat het gecontroleerd uitbranden.
De dienst Forensische Opsporing van de politie zal een onderzoek instellen naar de oorzaak van de brand.
Lijkt me inderdaad vreemd om te zien als je er gewerkt hebt.quote:Op zaterdag 7 januari 2012 20:14 schreef GotC het volgende:
[..]
Nope!
[..]
http://www.regio15.nl/act(...)erwoest-albert-heijn
Onderste foto was vd kantine..weird om te zien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |