Twee hattricks tegen Ajax in 1 seizoenquote:Op zondag 4 december 2011 03:29 schreef Doublepain het volgende:
[..]
This brings it back:
[ afbeelding ]
Baasquote:Op zondag 4 december 2011 03:29 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Twee hattricks tegen Ajax in 1 seizoen
1-0 tegen Arsenalquote:Op zondag 4 december 2011 03:30 schreef Doublepain het volgende:
Dit is een eckte eckte:
[ afbeelding ]
heimwee van de familie.quote:Op zondag 4 december 2011 03:28 schreef Dj_Day-V het volgende:
[ afbeelding ]
Dit was ook wel een held. Sprak na 3 weken al beter nederlands dan Isaksson op dit moment.
Waarom ging hij eigenlijk weg?
Dan is PSV binnen de kortste keren failliet door de loonkosten. Dus dat blijft inderdaad bij dromen.quote:Op zondag 4 december 2011 10:24 schreef 3M1N3M het volgende:
Dromen van volgend seizoen:
---Gomes---
--Alex-Derijck--
--v.bommel-Stroot--
--Wijnaldum--Toivonen--
-Labyad-Matavz-Locadia-Mertens
Ze komen gewoon net zoals bij VVV (?), als fanshopmedewerker, en dan voetballen ze gewoon voor het minimunloon!quote:Op zondag 4 december 2011 10:25 schreef Chase_Utley het volgende:
[..]
Dan is PSV binnen de kortste keren failliet door de loonkosten. Dus dat blijft inderdaad bij dromen.
Ach. Dat zou andersom hetzelfde zijn geweest.quote:
Wat te denken van de schromelijke overschatting van het spel dit hele seizoen. Groningen speelde zeer slecht. Daarom wist PSV te winnen van die top 10 club. Dat PSV verliest is feitelijk logica.quote:Op zondag 4 december 2011 13:42 schreef knep het volgende:
Iets met topwedstrijden, Fred Rutten en een baggerverdediging.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |