Nee, tuurlijk kun je dat (helaas) niet uit zetten. Maar wat mij in dit topic opvalt, is dat je je al snel mee kunt laten slepen.quote:Op zaterdag 3 december 2011 22:35 schreef Kwisted het volgende:
Coco, wat je zegt over meiden die er veel mee bezig zijn. Ik val helaas wel in die categorie. Ik denk er heel veel aan, en als ik ongesteld word is het echt een teleurstelling. Helaas is dat niet iets wat je kunt uitschakelen.. Daarom probeer ik zoveel mogelijk afleiding te zoeken. En de voordelen inzien van het ongesteld zijn (wijn/sushi/kazen)
Ben het met je eens, dat kan idd snel... Denk dat je daar idd zelf ook een beetje voor moet waken en weten hoe je zelf in elkaar zit. Op internet komen dingen idd anders over dan irlquote:Op zondag 4 december 2011 00:51 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Nee, tuurlijk kun je dat (helaas) niet uit zetten. Maar wat mij in dit topic opvalt, is dat je je al snel mee kunt laten slepen.
Als je dan een vaag symptoom hebt, en je post er hier over, dan krijg je bijna alleen maar reacties van 'ooohhhh, spannend!' of 'oehhh, dat is echt wel een zwangerschapssymptoom!'. Weinig mensen reageren nuchter (waaronder ikzelf ook hoor, ik heb net zo goed de neiging om mee te jubelen en mee te hopen).
Maar ik denk wel dat je je daardoor meer mee kunt laten slepen dan normaal. Zeker als je sowieso al de neiging hebt om er erg veel mee bezig te zijn.
Of ben ik de enige die dat idee heeft?
das idd 1 ding dat ik niet aankondig: wanneer ik ga testenquote:Op zondag 4 december 2011 09:17 schreef Mangostine het volgende:
Maar het geeft mij idd wel iets meer rust, dat ik niet direct hier hoef te komen melden dat de test weer negatief was.
zelfde moment getempt? niet uit bed geweest? ziek geweest?quote:
Nou, ik stap uit bed, loop naar de badkamer en dan temp ik. Tja, ziek.. ik heb een chronische darmziekte waarvan ik een opvlamming heb gehad maar dat was voor het tempen. Gebruik nu medicijnen waarmee het onder controle is. Oh, en ik gebruik een kruik 's avonds in bed, lekker warm XD Maar dat zal toch geen invloed hebben??quote:Op zondag 4 december 2011 09:32 schreef Cooki het volgende:
[..]
das idd 1 ding dat ik niet aankondig: wanneer ik ga testen
[..]
zelfde moment getempt? niet uit bed geweest? ziek geweest?
en is t nog niet te vroeg voor ovu? dag 10-14 toch?t lijkt mij dat ie nog moet komen? vandaag of morgen
![]()
omg.. sorry, ik heb mn bril soms niet op... over je ovu schrijf je zelf al...
t kan btw toch ook dat je basistemp 36.8 is en dat ie later gaat doorstijgen![]()
en anders: idd de W van weetikookniet![]()
![]()
Haha ja idd..quote:Op zondag 4 december 2011 09:40 schreef twentemeisje het volgende:
Thanks Kwisted, ik vind het ook zo'n geweldige naam. Nog suggesties voor een tweede naam in die categorie?
Enfermera, voor mij ook een gevalletje weetikveel! Wat Cooki zegt, zat er variatie in je tempmomenten?
Ik ben het ook wel een beetje met Coco eens. Merk dat ik zelf ook snel mee te slepen ben, en natuurlijk voel je dan ineens van alles. Ik moet wel zeggen dat het voor mijn gevoel echt heel veel scheelt dat we al een minimensje hebben. De grote druk is daarmee wel van de ketel, we blijven niet kinderloos. Ik kan me voorstellen dat het voor een ieder van jullie die voor een eerste kindje gaat toch wel een klein beetje anders is. Waarbij ik uiteraard niet wil zeggen dat de wens voor een tweede, derde, etc. kindje niet net zo sterk kan zijn! En ik weet nu natuurlijk ook niet wat het met mijn gevoel gaat doen als een tweede zwangerschap heel lang uit gaat blijven.
Ik ben me toch een potje vreselijk ongesteld. Na de zwangerschap is dat echt way erger geworden, ik moet echt voor de dubbel gaan (super+-tampon en maandverband tegelijk). Ik had trouwens de 'perfecte' cyclus deze keer en daar werd ik zo blij van! Voordat Saar kwam was ik vreselijk onregelmatig, soms wel 60/70 dagen ertussen. Zo irritant. En nu, na het stoppen met de pil, zomaar ineens precies 28 dagen
.
Zelf ga ik ook niet mijn NOD en testmomenten aankondigen geloof ik. Ergens tussen kerst en oudjaar zou mijn volgende menstruatie uit moeten blijven
![]()
.
Ja idd... Thanksquote:Op zondag 4 december 2011 09:56 schreef Labelloo het volgende:
Enfermera, ik zou het zo ook niet weten. Wellicht nog even volhouden en kijken wat je temp verder doet.
Coco, het er teveel mee bezig zijn is inderdaad heel lastig uit te zetten. Ik heb er met vlagen last van. Ik heb altijd een bepaald beeld in mijn hoofd gehad over het leeftijdsverschil tussen 2 kinderen. Dit ga ik bij lange na niet meer redden (is zelfs al voorbij en ik ben nog niet eens zwanger), maar als ik daar te lang bij stil sta wordt ik gek!
Twentemeisje, ik merk dat mijn wens voor een 2e misschien nog wel groter is dan voor een 1e!
hoofdletter post:quote:Op zondag 4 december 2011 09:53 schreef Enfermera het volgende:
Nou, ik stap uit bed, loop naar de badkamer en dan temp ik.
Die 1 minuut maakt toch geen fuck uit..? XDquote:Op zondag 4 december 2011 10:05 schreef Cooki het volgende:
[..]
hoofdletter post:
tempen moet je in bed doen voordat je iets anders doet![]()
dan zijn de waarden die je opschrijft relevant, anders niet (heb ik gehoord/gelezen/begrepen etc)
echt!
heuj..quote:Op zondag 4 december 2011 10:07 schreef Enfermera het volgende:
Die 1 minuut maakt toch geen fuck uit..? XDAlsof ie dan ineens tweetiende daalt/stijgt?? Ik temp rectaal dus vrij accuraat, beter dan in je oor ofzo.
Cooki heeft wel gelijk, zodra je opstaat stijgt je lichaamstemperatuur. Dat komt omdat je lijf dan op gang komt Enfermera.quote:Op zondag 4 december 2011 10:07 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Die 1 minuut maakt toch geen fuck uit..? XDAlsof ie dan ineens tweetiende daalt/stijgt?? Ik temp rectaal dus vrij accuraat, beter dan in je oor ofzo.
Wat heuj? XD Whaha.quote:Op zondag 4 december 2011 10:09 schreef Cooki het volgende:
[..]
heuj..![]()
of t geen fuck uitmaakt weet ik niett gaat om je beweging etc... en of ie dan daalt/stijgt? dat weet jij ook niet
![]()
![]()
Maar zó snel?quote:Op zondag 4 december 2011 10:18 schreef twentemeisje het volgende:
[..]
Cooki heeft wel gelijk, zodra je opstaat stijgt je lichaamstemperatuur. Dat komt omdat je lijf dan op gang komt Enfermera.
Ja idd, snap dat het even duurt voordat je daar een patroon in ziet iddquote:Op zondag 4 december 2011 10:25 schreef happyme28 het volgende:
Enfermera, het kan serieus wel uitmaken. Ontstekingen in je lijf kunnen ook invloed hebben. Overigens kun je pas na 2 of 3 cyclussen een patroon zien als je niet de 'standaard' cyclus van 28 dagen met een eisprong op dag 14. Mijn temp blijft na menstruatie ook wat hoog, zakt vanaf dag10 en eisprong pas rond dag 20. Duurde overigens een half jaar voor eisprong weer op gang kwam.
Sure! Weet niet of ik antwoord kan geven XD maar mag altijdquote:Op zondag 4 december 2011 10:27 schreef Cooki het volgende:
mag ik iemand ff pm-en met een vraag over cyclus/ovu?
Eerste keer dat het me echt opviel.quote:Op zondag 4 december 2011 11:03 schreef Mangostine het volgende:
Heb ik ook wel es Coco, ik hou mezelf voor dat ik op dat moment extreem vruchtbaar ben
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dus toen bedacht ik me dat je daar misschien je eisprong/vruchtbaardere dagen aan kunt herkennenExtreem vruchtbaar zijn klinkt goed
Gelukkig hebben we daar al gebruik van gemaakt
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |