In navolging van Occupy Wall street die op 17 september begon in Amerika en op 15 oktober wereldwijd ging word ook het beursplein bezet in Amsterdam en in Den Haag het malieveld .quote:Om een voorproefje te geven, wat videobeelden van Occupy Wall Street in de US.
Los Angeles, meer rustig verlopende protests:
San Francisco:
Minder rustig, New York:
Boston:
Chicago:
Denver:
Seattle:
Bekijk deze YouTube-video
Extra:
http://www.livestream.com/globalrevolution
http://nymag.com/news/int(...)wall-street-2011-10/
http://wearethe99percent.tumblr.com/
Jij bent tegen principes, stoere bink?quote:Op woensdag 30 november 2011 20:45 schreef fruityloop het volgende:
Wij hebben winterbanden, dus kom maar op met die vorst en sneeuw, es kijken wat ze voor die misplaatste principes over hebben daar in hun tentjes.
Jij weet wat het kapitalisme inhoud, ouwe hippie? Keurig en ga nu maar lekker weer 's avonds je tentje alleen laten, kunnen we die tering bende gelijk wegflikkeren.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:47 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Jij bent tegen principes, stoere bink?
Ik begrijp niet wat je probeert te zeggen, wijsneus.quote:Op woensdag 30 november 2011 21:07 schreef vandermar het volgende:
[..]
Jij weet wat het kapitalisme inhoud, ouwe hippie? Keurig en ga nu maar lekker weer 's avonds je tentje alleen laten, kunnen we die tering bende gelijk wegflikkeren.
Het kapitalisme is een systeem wat ons lange tijd een toename in welvaart heeft verschaft, maar sinds de technologische revolutie achterhaald is. Bovendien heeft de hedendaagse situatie weinig, nee niets meer met kapitalisme te maken. In een kapitalistisch systeem gaan bedrijven (en banken) failliet wanneer ze falen. Wat er vandaag de dag gebeurd heeft meer met een socialistische plutocratie te maken.quote:Op woensdag 30 november 2011 21:07 schreef vandermar het volgende:
[..]
Jij weet wat het kapitalisme inhoud, ouwe hippie? Keurig en ga nu maar lekker weer 's avonds je tentje alleen laten, kunnen we die tering bende gelijk wegflikkeren.
Minder wiet roken......quote:Op woensdag 30 november 2011 21:34 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Ik begrijp niet wat je probeert te zeggen, wijsneus.
Ik ben helemaal vóór principes, en dit geneuzel gaat tegen een flink aantal van de mijne in. Gezien het feit dat er weinig werkenden zijn met zoveel vrije dagen, doe ik de aanname dat ze een vorm van uitkering ontvangen, en dan is een van mijn principes dat je beter kan gaan werken dan op je luie reet belasting geld op te zitten souperen.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:47 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Jij bent tegen principes, stoere bink?
Ik heb hier morgen een betoog/presentatie over op de NHL en ik ben niet te mildquote:Op woensdag 30 november 2011 21:50 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Ik ben helemaal vóór principes, en dit geneuzel gaat tegen een flink aantal van de mijne in. Gezien het feit dat er weinig werkenden zijn met zoveel vrije dagen, doe ik de aanname dat ze een vorm van uitkering ontvangen, en dan is een van mijn principes dat je beter kan gaan werken dan op je luie reet belasting geld op te zitten souperen.
En ik weet zeker dat ze hun "principes" vrij vlot aan de kant schuiven als ze ziek worden, en een beroep moeten doen zeg de zorg en zorgverzekeraars. Sterker nog, bij de occupy figuren in Leeuwarden zit er sowieso 1 vrouw van wie een dochter aan jeugdzorg is toevertrouwd, lekker veilig in die sociale hangmat hier in Nederland. Dat is natuurlijk op moreel vlak een even grote hypocrisie waar ze van alles en iedereen van beschuldigen. Wel de lusten, maar niet de lasten..
Zonder me over die occupy-lui uit te spreken is het wel prettig als sommige mensen willen opkomen voor een beter maatschappij.quote:Op woensdag 30 november 2011 21:50 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Gezien het feit dat er weinig werkenden zijn met zoveel vrije dagen, doe ik de aanname dat ze een vorm van uitkering ontvangen, en dan is een van mijn principes dat je beter kan gaan werken dan op je luie reet belasting geld op te zitten souperen.
Daar ben ik het wel mee eens, maar met presentaties tegen #occupy op een gratis-diploma-hogeschool geven of andersoortige stoere praat over werken (om maar eens wat willekeurige opties te noemen) gaat er weinig aan dat huidige systeem (plutocratie) veranderen, denk je niet?quote:Op woensdag 30 november 2011 21:40 schreef Dhalsim het volgende:
Wat er vandaag de dag gebeurd heeft meer met een socialistische plutocratie te maken.
Ik heb dus gelijkquote:
quote:
Het zijn niet allemaal zonder meer mijn helden, maar ik ben niet zo'n binaire denker als jij.quote:Vind je niet dat er vooral tuig rondloopt? Ik bedoel de helft zit te teren op een uitkering en de andere helft komt vakantie vieren op een goedkope manier of ziet het als een goedkoop tentenkamp. Ik vind het vrij belachelijk.
Denk je nou niet dat je je beter hard zou maken dat bankiers de geroofde centjes terug komen geven?quote:Ik vind dat iedereen die daar overdag wat uit zijn neus staat te vreten zijn geld moet inleveren.
Werken en uitkeringtrekken zijn een wereld van verschil. Ik heb liever dat die uitkeringtrekkers alles inleveren aangezien zij het veelal vertikken zich in te zetten. Ik ben zeker tegen het kapitalisme maar ik ben ook tegen die uitkeringtrekkers die halve liters achterover tikken en jointjes roken en ik ben meer tegen het laatste.quote:Op woensdag 30 november 2011 22:04 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Je mag nog wel aan je logica werken.
[..]
Het zijn niet allemaal zonder meer mijn helden, maar ik ben niet zo'n binaire denker als jij.
[..]
Denk je nou niet dat je je beter hard zou maken dat bankiers de geroofde centjes terug komen geven?
Die paar hippies kosten je echt helemaal niets namelijk, rekenwonder. Die bankiers daarentegen...
Van mij mogen die uitkeringstrekkers best aan het werk, maar datzelfde geldt voor stelende bankiers.quote:Op woensdag 30 november 2011 22:07 schreef vandermar het volgende:
[..]
Werken en uitkeringtrekken zijn een wereld van verschil. Ik heb liever dat die uitkeringtrekkers alles inleveren aangezien zij het veelal vertikken zich in te zetten. Ik ben zeker tegen het kapitalisme maar ik ben ook tegen die uitkeringtrekkers die halve liters achterover tikken en jointjes roken en ik ben meer tegen het laatste.
Ik denk dat we nog lang kunnen gaan wachten totdat de uitkeringstrekkers aan het werk gaan. En tot die tijd houd je alleen maar gezeur.quote:Op woensdag 30 november 2011 22:16 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Van mij mogen die uitkeringstrekkers best aan het werk, maar datzelfde geldt voor stelende bankiers.
Als we kapitalisme hadden zou 'de markt' ze (stelende bankiers) misschien nog straffen, maar met de huidige plutocratie is dat ondenkbaar.
En dat lijkt me een groter probleem dan al de rest. Kwestie van prioriteiten.
Je hebt een beetje een beperkte focus denk ik. Pak eens een rekenmachientje, vergelijk eens wat zaken.quote:Op woensdag 30 november 2011 22:18 schreef vandermar het volgende:
[..]
Ik denk dat we nog lang kunnen gaan wachten totdat de uitkeringstrekkers aan het werk gaan. En tot die tijd houd je alleen maar gezeur.
Met daarop 'I'm the 99%' als je een echte bent, en als je alleen voor het bier komt dan krijg je een '100% pauper' badge.quote:Op woensdag 30 november 2011 22:34 schreef Ronnie_bravo het volgende:
Zijn er al badges uitgedeeld om het verschil in demonstranten aan te duiden?
Vergis je maar niet in hoe pauperaal bankiers en politici zijn. Enige moraal is veel van die gasten vreemd.quote:Op woensdag 30 november 2011 22:49 schreef Hoppahoppa het volgende:
Hoe noemen we ons nieuwe staatssysteem als Occupy de macht grijpt na een alles verscheurende burgeroorlog? Een paupercratie?
Het systeem staat op instorten. Binnen nu en afzienbare tijd stort het hele monetaire stelsel in. De gevolgen daarvan zullen niet te overzien zijn. Daar valt zowiezo niks meer aan te doen...the point of no return zijn we al heel lang gepasseerd.quote:Op woensdag 30 november 2011 22:00 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Daar ben ik het wel mee eens, maar met presentaties tegen #occupy op een gratis-diploma-hogeschool geven of andersoortige stoere praat over werken (om maar eens wat willekeurige opties te noemen) gaat er weinig aan dat huidige systeem (plutocratie) veranderen, denk je niet?
Dat zou ik je niet kunnen vertellen, aangezien ik vrij intelligent mijn werk doe volgens mijn werkgever en de corresponderende beoordelingen die ik ontvang, en ik heb van mijn leven nog nooit 1 GTST aflevering gekeken, dus hoever dáár naar kijken je zakelijk en/of maatschappelijk vooruitgang kan bieden als persoon, kan ik ook niet beoordelen.quote:Op woensdag 30 november 2011 21:59 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Zonder me over die occupy-lui uit te spreken is het wel prettig als sommige mensen willen opkomen voor een beter maatschappij.
Met alleen maar dom je werk doen en GTST kijken kom je er niet altijd, of wel?
Daar kan ik me wel in vinden. Ik heb ook niet zoveel vertrouwen in ze, maar dat er al een tijd dingen niet goed gaan in het Westen begint inmiddels duidelijk te worden.quote:Op donderdag 1 december 2011 09:34 schreef fruityloop het volgende:
Als ik zie en lees wat er bij de occupy bewegingen gebeurd, heb ik er geen enkele gram fiducie in dat vanaf die kant ook maar één oplossing zal komen, als je het vraagt weten ze het zelf niet eens. En no offence, maar als ik de notulen van die club in Leeuwarden lees, en zie staat dat persoon X mededeelt dat hij contact heeft met buitenaardse wezens, en persoon Y alleen maar bezig is om in het slipje van Spaanse demonstrante Z te komen, zie ik veel parallellen met de flower power generatie, die nu grotendeels verantwoordelijk is voor de huidige puinzooi, en daar zitten we volgens mij ook niet op te wachten.
Op BNW valt het wel mee, maar fok! zit er vol mee.quote:Op woensdag 30 november 2011 23:19 schreef Dhalsim het volgende:
Natuurlijk blijf je altijd een grote groep die-hard zombies houden wiens geestelijk vermogen het niet toelaat verder te kijken dan hun eigen bekrompen wereldje. Ze zijn het product van dit systeem.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |