Precies, we zijn alweer bijna in de fifties met het de huidige bemoeizucht. De seventies waren duivels en niets goeds kwam uit die periode.quote:Op woensdag 30 november 2011 13:51 schreef Ringo het volgende:
Haha, fossiele roeptoeters, op welke middelbare school is jijen en jouen tegen een docent nog gewoonte dan?. 'U' is vrijwel overal de norm. De seventies zijn al eventjes voorbij.
.
Hier is zo'n beetje alles mee gezegd.quote:Op woensdag 30 november 2011 13:47 schreef kovenant het volgende:
ik denk dat het benoemen van mensen op de lagere school toch al een soort van basis legt voor een vorm van respect.
een leiding gevend / docent(e) met u aanspreken legt gewoon een goede basis zodat je leert hoe in het dagelijks leven om te gaan met ouderen/agenten en onbekende mensen in algemeen die ouder zijn als je zelf bent. ( kijk maar eens hoe tegenwoordig gesproken word tegen meneer agent ) ik was vroeger bang voor meneer agent en sprak netjes met u .
heeft ook niks met vrijheid te maken ofzo , het is een doodnormaal gebaar naar een persoon dat toch erg normaal is .
je zegt toch ook niet tegen je grootouders : he ouwe
maar : hoe gaat het met u oma
ah gevondenquote:Op woensdag 30 november 2011 14:59 schreef Bosbeetle het volgende:
Dit idee hebben ze toch ook al eerder geponeerd.
quote:Op woensdag 30 november 2011 14:03 schreef Elfletterig het volgende:
.....................
Die huichelachtige dubbele moraal kom je bij de PVV voortdurend tegen.
quote:Op woensdag 30 november 2011 15:12 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
ah gevonden
PvdA: "zeg weer U tegen onderwijzer"
quote:Op woensdag 30 november 2011 15:12 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
ah gevonden
PvdA: "zeg weer U tegen onderwijzer"
Net zo kansloos natuurlijk. De politieke stroming of partij maakt niet zoveel uit, maar de voorstellen wel.quote:
De PVV heeft niet het exclusieve recht op domme ideeën.quote:
Maar voor jou wel prettiger als het van de PVV komt natuurlijk.quote:Op woensdag 30 november 2011 15:25 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
De PVV heeft niet het exclusieve recht op domme ideeën.
Maar van de PVV is het veel kutter natuurlijkquote:Op woensdag 30 november 2011 15:24 schreef Jarno het volgende:
Ook van de PvdA is het een kut idee natuurlijk.
Maar vind jij het een dom plan van de PVV of had de PVDA een punt???quote:Op woensdag 30 november 2011 15:35 schreef 3-voud het volgende:
Ik lig serieus in een deuk dat het plots verdacht stil is na die backfire van bosbeetle.
Nee niet echt, hoezo? Wat ik al eerder zei, ik geloof niet zo in de maakbaarheid van de samenleving. Iets wat linkse partijen als de PvdA en verkapt-socialistische partijen als de PVV wél doen. Beide kut, beide prut.quote:Op woensdag 30 november 2011 15:37 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar van de PVV is het veel kutter natuurlijk
Ik sta erachter. Lees de eerste paar paginas maar.quote:Op woensdag 30 november 2011 15:38 schreef attila_de_hun het volgende:
[..]
Maar vind jij het een dom plan van de PVV of had de PVDA een punt???
Als de PvdA het zegt is het minstens zo stupide. De PvdA is ook ruk, maar nog net een slagje minder dan de PVV.quote:
quote:Op woensdag 30 november 2011 15:12 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
ah gevonden
PvdA: "zeg weer U tegen onderwijzer"
Enkele van mijn meest afstandelijke docenten behoorden ook tot de besten. Ik had er ook die alle leerlingen bij naam, leeftijd, geboorteplaats etc. kenden, maar daar werd je niet enthousiaster vanquote:Op woensdag 30 november 2011 14:22 schreef Bolkesteijn het volgende:
Meer afstand tussen leraar en leerling is juist een slechte zaak denk ik. Juist een meer informeel contact kan enthousiasmerend werken voor leerlingen om verder te gaan dat de lesstof en ook uit eigen interesse met het vak aan de slag te gaan. Zo heb ik in mijn middelbareschooltijd wel eens in mijn vrije tijd wat onderzoekjes mogen doen in het scheikundelab, iets wat juist voort kwam uit een informeel contact tussen leerling en docent.
De PVV verwart het zeggen van u met het houden van orde in een klas. Dat laatste bereik je door duidelijk regels af te spreken met de leerlingen en de leerlingen die zich daar niet aan houden stelselmatig te corrigeren. Een ander punt wat natuurlijk kan helpen is een interessante les geven.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |