Doe je ding!quote:Op vrijdag 2 december 2011 12:49 schreef stevenmac26 het volgende:
Oke oke opnieuw beginnen, was halverwege en drukte iets verkeerds in
En ik heb over jou heengespoten like a bawsquote:Op vrijdag 2 december 2011 12:11 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Bakkes jij!
Ik heb jou vermoord like a baws dus ssssht
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 2 december 2011 13:18 schreef Prof_Hoax het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zat er over na te denken maar in onz wil ik er niet teveel mee roepen, klb is wat andersSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zaterdag 12 juli 2014 20:53 schreef Misstique het volgende:
Ik zou je nog niet uitnodigen voor m'n crematie.
Op maandag 22 juli 2013 21:18 schreef capuchon_jongen het volgende:
Sowieso je hebt me topic verneukt stevenmac :r
thanksquote:
Er zijn er meerquote:
Ik had ook nog een paar mooie, maar die staan op mijn andere computer zonder monitor.quote:
Oh help. Dat wordt dan het waargebeurde verhaal van de meetquote:Op vrijdag 2 december 2011 15:39 schreef stevenmac26 het volgende:
Ik zal er vanacht nog wel 1tje maken in dronken toestand, die zijn het leukst denk ik
met fictieve namenquote:Op vrijdag 2 december 2011 15:43 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Oh help. Dat wordt dan het waargebeurde verhaal van de meet
topquote:Op vrijdag 2 december 2011 15:42 schreef mc-Piel het volgende:
[..]
Ik had ook nog een paar mooie, maar die staan op mijn andere computer zonder monitor.
Misschien dat ik ze nog vind ergens in de radio reeks van begin dit jaar. Laat me even zoeken
postenquote:
quote:Snuf loopt door zijn geliefde Rotterdam en ziet in zijn ooghoeken een vatsig wijf aankomen zoals wel vaker het geval is Rotterdam. Het vatsige wijf duwt Snuf omver en slaat hem knock-out met een verrot stuk halal geslachte beenham. Als Snuf wakker wordt ziet hij Goudvisjen en mc-Piel naast zijn stoel zitten. Ze lachen allebei en laten hun prodent smiles zien. Als Snuf uit het bed wil stappen voelt hij dat hij vast zit. Goudvisjen zegt dat hij voorlopig nog niet weg komt. Ze zegt: mc-Piel kan geen stijfjes krijgen dus jij moet neuken in zijn plaats. Snuf schrikt zich rot en roept om hulp. Voordat hij het weet zit Goudvisjen op zijn gezicht. Ze trekt haar slip opzij en Snuf ziet het ergste wat hij ooit heeft gezien. Een verrot hol wat lijkt op een kut, alleen verschrikkelijk behaard en kruipen spinnen, maden en wormen uit. Goudvisjen zegt: LIKKEN! Snuf begint te likken en terwijl hij dat doet kruipen er allerlei maden zijn mond in en stikt hij bijna. Ondertussen is mc-Piel zijn hoofd gaan swaffelen met zijn slappe leuter. Dan komt Viro binnen en schiet met zijn grote negergun mc-Piel en Goudvisjen dood. Daarna bevrijdt hij Snuf en eten ze samen gezellig mc-Piel en Goudvisjen op maar natuurlijk hebben ze ze eerst gemarineed in gekookte schapenballen. En zo kwam er alsnog een mooi eind aan dit leuken verhaaltjen wat een beetje te lang is geworden.
quote:Op vrijdag 2 december 2011 16:10 schreef heloef het volgende:
Een klassieker uit den ouden doosch.
[..]
Ik merk hetquote:Op donderdag 1 december 2011 20:47 schreef stevenmac26 het volgende:
mijn fantasie is vrij groot en goor
gouden topicje huh. haal je nu mijn notes weg? dit moet je wat waard zijn toch, dit soort megatopics (met vriendelijke dank aan stevenquote:
Leuk tochquote:
Komt niet door je geniale verhaal hoorquote:Op zondag 4 december 2011 22:33 schreef Computerfluisteraar het volgende:
....hihihihi niemand die meer durft te reageren
Tja je kan ook zelf iets verzinnenquote:Op zondag 4 december 2011 22:36 schreef Oceanview het volgende:
Ctrl-F gedaan niks gevonden jammer dit.
pm de details ff danquote:Op maandag 5 december 2011 14:22 schreef Intronic het volgende:
Steven. Ik heb nog wel een leuke voor je, na gisteren.
quote:Op maandag 5 december 2011 15:34 schreef stevenmac26 het volgende:
Na een korte weekendonderbreking met heel veel drank en een wilde nacht in Amsterdam met wat hoofdrolspelers uit de voorgaande verhalen ben ik weer terug waar ik hoor.
In mijn rol als een ware Alberto Stegemans en opzoek naar de meest vuige verhalen die er maar rond gaan op fok.
Ik kreeg een anonieme tip van iemand over een geheime ontmoeting die plaats vond gisteren in de buurt van Groningen, ik besloot deze persoon maareens te bellen en als snel kwam ik erachter dat het Outronic was, 1 van de grootste hosselbazen ooit op fok.
Deze jongen heeft al meer foksters aan zijn paal gehad dan Berlusconi tijdens zijn befaamde bungabungafeesten.
Outronic heeft een reputatie in het wilde zuiden van Brabant dus daarom verplaatst hij zich telkens meer en meer naar de het noorden van ons op dit moment zeer koude gure vuige kikkerlandje.
Hij vertelde mij heel opgetogen dat hij gisteren een meeting had met een vrouwelijke en mannelijke user van ons geliefde forum namelijk Spermavangertje en Cameldaris.
Over Cameldaris is niet veel bekend alleen dat hij als enige weet wie er achter het befaamde monkyyy verhaal zit en hij houd dit angstvallig stil.
Spermavangertje daarintegen is redelijk bekend in het subforum van fok genaamd onz en heeft een reputatie van mannenverslindster te zijn.
1 van haar voorgaande veroveringen is niemand minder dan antropie, de man die nu achter chocolatbil zit.
Outronic heb ik zelf het afgelopen weekend leren kennen als een wolf in schaapskleren, deze jongen doet zich echt voor als rustige lieve jongen maar heeft maar 1 ding voor ogen, zijn zaad deponeren in zowat elke vrouwelijke fok user die er is, en hij is hardop weg dit te gaan halen.
Ik ging eens goed zitten wat hij mij te vertellen had en ik pakte een blikje fristi en pen en papier.
Hij vertrok al zeer vroeg richting Groningen met de trein en had zijn mooiste zondagskleren aangetrokken omdat hij echt indruk wilde maken op spermavangertje.
Na een lange reis kwam hij omstreeks 1 uur aan in het hoge vieze noorden en daar wachtte Cameldaris en Spermavangertje al op hem.
Hij zag er niet uit, zij zag eruit om onder te kwakken, iets wat outronic maar al te graag wou doen.
Na een korte gesprek over de hertjes,koetjes en kalvjes vertrok het trio richting het centrum want van beide hoge noorderlingen woonde niemand nog opzich zelf maar outronic trok zich hier niks van aan want dit is de man die omdatschaap ook gewoon gevingerd had op een volle teras in het veluwegebied.
Al snel vonden ze een teras waar ze hun wilde plannen konden gaan uitvoeren, en spermavangertje houd van aandacht en ging dan ook voor het drukste terras dat er was met een vrije tafeltje.
Spermavangertje had haar camera ook mee want ze wilde dit spectakel voor eeuwig gaan vastleggen en nog beroemder op sites als tubegalore worden dan dat ze al is.
Outronic had zijn ghb meegenomen en schonk al gauw wat in de glazen van van de 2 onwetende.
Al snel werd Spermavangertje geil en ontblote haar pronte borstjes en cameldaris wist niet wat hij zag, al snel zat hij met zijn grijpgrage chipsvingertjes eraan terwijl outronic zijn hosselhengel eruit haalde en deze zonder genade in het gewillige mondje van Spermavangertje duwde
Outronic genoot hier echt van en kwam al bijna klaar van de zaadvragende oogjes van Spermavangertje.
Opeens stond Cameldaris op en tufte vol in het gezicht van deze geile maar nog zeer jonge dames, de meeste mensen weten dat tuffen niet echt getuigt van respect maar deze boi heeft dan ook geen respect voor vrouwen.
Beide heren hadden nu wel zin in hete sex en gooide het sletje op tafel en gingen als ware Amerikanen op moslims op Guantánamo Bay los en er ontstond een waar spektakel op het terras in het hoge vuige Noorden.
Na enkele wilde minuten vol vuige sex besloten de heren de naam van Spermavangertje ere te doen en haar helemaal vol te kwakken.
zij genoot hier met volle tuigen van en vroeg nieteens om een servetje aan de geschrokken ober die klaar stond om hun bestelling voor het eten op te nemen, zij had namelijk al genoeg proteine binnen gehad.
Alle 3 gingen ze gewoon weer rustig zitten op een stoeltje en Cameldaris pakte al snel zijn telefoon om een stom topic te openen op fok om mensen om de tuin te leiden, want alleen de echte eckte mogen weten waar daar gebeurd is.
Dat dit kan in Nederland, wat een vuige fokkers zijn er toch
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |