Ja sorry daarvoor.quote:
Laat maar. Volgens mij heb je geen flauw benul waar ik het over heb.quote:
Blijkbaar....quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:49 schreef Samzz het volgende:
[..]
Laat maar. Volgens mij heb je geen flauw benul waar ik het over heb.
Zondagavond toch?quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:49 schreef Samzz het volgende:
[..]
Laat maar. Volgens mij heb je geen flauw benul waar ik het over heb.
Geeft niet. We zijn allemaal mens. Fouten maken we allemaal. Ik gelukkig ook.quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:48 schreef heloef het volgende:
[..]
Ja sorry daarvoor.
Ik was boos op ze.
Ik had het over het feit dat ik wel gewoon iedere keer zei dat jullie op moeten tiefen met dat gezeik en dat ik toch nog steeds lief benquote:
Zover ik weet is het volgende gebeurd.quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:51 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Geeft niet. We zijn allemaal mens. Fouten maken we allemaal. Ik gelukkig ook.
Ze?Ik snap Samzz niet. Help me eens...
Dit.quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:52 schreef naatje_1 het volgende:
Ik vind dancing pizza de enige leuke van wolfmother
Fixedquote:Op dinsdag 29 november 2011 22:52 schreef naatje_1 het volgende:
Mensen die het bekennen van de oerknal gelijk staat aan het ontkennen van het christendom en vice versa
Waarom zou de schepping minder waar zijn dan de rest van het boek?quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:52 schreef naatje_1 het volgende:
Mensen die het ontkennen van de oerknal gelijk zien aan het christendom en vice versa
Je mist mijn opmerkingen die ik zaterdag avond en zondag avond heb gemaakt.quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:53 schreef heloef het volgende:
[..]
Zover ik weet is het volgende gebeurd.
Ik voelde me kut, alleen enzovoort tijdens hun date.
Toen ben ik het hele weekend op ze gaan zitten kankeren.
Zondagavond zijn ze gaan kusjekroelen omdat ze boos waren.
Daar zei Samzz wat van.
Die heb ik dan even gemist.quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:54 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Je mist mijn opmerkingen die ik zaterdag avond en zondag avond heb gemaakt.
Mensen die de bijbel opvatten als een geschiedenisboekquote:Op dinsdag 29 november 2011 22:54 schreef -Datdus- het volgende:
[..]
Waarom zou de schepping minder waar zijn dan de rest van het boek?
De huidige versie is niet eens meer door Mozes geschreven, voor die versie moet je in de archieven zitten, waar je toestemming voor moet hebben.... Hoe vaak dat sprookje wel niet herschreven is...quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:56 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Mensen die de bijbel opvatten als een geschiedenisboekEr staan historische feiten in, dat is zeker, maar dat kan pas vanaf Mozes voor zeker worden vastgesteld. Mozes heeft (volgens de gangbare christelijke opvattingen) de eerste 5 boeken geschreven, dus ook genesis en is dus niet op ooggetuige gebaseerd o.i.d.
Sowieso kan de oerknal best hebben plaatsgevonden voor de schepping.quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:54 schreef -Datdus- het volgende:
[..]
Waarom zou de schepping minder waar zijn dan de rest van het boek?
Waarom hebben ze dat dan niet gewoon opgeschreven?quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:57 schreef ToT het volgende:
[..]
Sowieso kan de oerknal best hebben plaatsgevonden voor de schepping.
God zou de oerknal veroorzaakt kunnen hebben. Overigens kun je daar ook weer de snaartheorie op los laten, maar daar schijnen wetenschappers nooit zo blij mee te zijn!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |