Dat krijg je op deze manier wel een beetje.quote:Op maandag 12 december 2011 22:03 schreef MakkieR het volgende:
Wat ik eigelijk niet begrijp in dit zogenaamde "crisis" verhaal is waarom Cruijff uberhaupt een samenwerking is aangegaan met welke RVC dan ook. Als ik me goed herrinner had hij een carte blanche toen hij het gehele bestuur tot ontslag heeft weten te forceren. had hij niet veel beter kunnen eisen, dat hij alleen in het RVC zou zitten zonder andere lastige collega's.
Nu krijg ik elke keer het nare bijsmaak dat Cruijff nog steeds niet de volledige verantwoordelijkheid neemt over het welzijn van Ajax. Als het dan goed gaat met Ajax, kan Cruijff terecht zijn overwinning claimen. Als het slecht gaat met Ajax met opnieuw ellende, slechte organisatie en continuiteit dan treft Cruijff alle blaam.
http://www.parool.nl/paro(...)definitief-uit.dhtmlquote:Cruijff sluit verzoening met Van Gaal definitief uit
Ajax-icoon Johan Cruijff ziet geen enkele kans meer op verzoening met Louis van Gaal, de beoogde algemeen directeur van Ajax.
'Daar is het te laat voor', zegt Johan Cruijff in een groot interview met Voetbal International. 'Los nog van het feit dat Van Gaal heeft ingestemd met de achterbakse manier waarop Ajax met hem in gesprek is gegaan.'
http://www.parool.nl/paro(...)deelhouders-op.dhtmlquote:Ajax roept aandeelhouders op
De aandeelhouders van Ajax kunnen op vrijdag 10 februari laten weten of ze nog vertrouwen hebben in de raad van commissarissen van de Amsterdamse club. De kampioen heeft voor die dag een buitengewone aandeelhoudersvergadering uitgeschreven.
http://www.parool.nl/paro(...)n-bestuursraad.dhtmlquote:Ajax-leden stemmen vijf personen in bestuursraad
Hein Blocks treedt niet toe tot de bestuursraad van Ajax. Hij kreeg donderdagavond tijdens een vergadering van ruim 4 uur onvoldoende steun van de aanwezige leden van de Amsterdamse club.
Hennie Henrichs, Jan Buskermolen, Cees Vervoorn, Tonnie Bruins Slot en Dick Schoenaker maken wel hun opwachting in de bestuursraad, die de ledenraad en het bestuur van Ajax vervangt.
Henrichs schijnt een beetje in het midden te staan heb ik begrepen, dus het is 2,5-2,5 maar dat kan in bepaalde situaties wel 3-2 zijnquote:
Heinrichs heeft zijn vorige functie bij ajax te danken aan Coronel, dus lijkt me neit dat die zomaar voor Cruijff kiestquote:Op vrijdag 23 december 2011 08:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
Henrichs schijnt een beetje in het midden te staan heb ik begrepen, dus het is 2,5-2,5 maar dat kan in bepaalde situaties wel 3-2 zijn
Ik heb het ook maar van horen zeggen dat hij "neutraal" erin staat, het is natuurlijk wel zo dat de meerderheid van ledenraad vindt dat de lijn Cruijff voortgezet moet worden en het dus op z'n minst vreemd zou zijn als de bestuursraad niet de wens van de meerderheid zou opvolgen, verder begrepen dat Vervoorn ondanks dat hij Ten Have kent niet anti Cruijff isquote:Op vrijdag 23 december 2011 09:24 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Heinrichs heeft zijn vorige functie bij ajax te danken aan Coronel, dus lijkt me neit dat die zomaar voor Cruijff kiest.
http://www.parool.nl/paro(...)-uitgeknikkerd.dhtmlquote:Cruijff: Waarom is Ten Have niet direct Ajax uitgeknikkerd
Johan Cruijff heeft in zijn wekelijkse column weer eens flink uitgehaald naar de raad van commissarissen. In het bijzonder voorzitter Steven ten Have van de RvC moet het ontgelden. Cruijff vraagt zich onder meer af waarom 'hij niet direct Ajax uitgeknikkerd is'.
http://www.parool.nl/paro(...)r-steunen-Ling.dhtmlquote:Cruijff, Swart, Molenaar en Schoenaker steunen Ling
Steven ten Have mag zich vanochtend voor de rechtbank in Utrecht verweren tijdens een kort geding dat Tscheu La Ling tegen hem heeft aangespannen. De oud-voetballer beweert dat de voorzitter van de raad van commissarissen van Ajax hem ten onrechte met omkoping in verband heeft gebracht.
http://www.parool.nl/paro(...)oetbal-Wilders.dhtmlquote:'Cruijff is een soort voetbal-Wilders'
Johan Cruijff is 'bijna een soort Geert Wilders van het voetbal'. Dat zegt Klaas Vos vandaag in Het Parool. Vos zat sinds 2005 in de ledenraad van Ajax.
Vos doet de uitspraak in een terugblik op het sportjaar 2011. De predikant verwijt Cruijff dat hij zijn pogingen om Ajax te veranderen altijd speelt via de media, met name via De Telegraaf, en niet in een open gesprek met direct betrokkenen.
Met het oog op de huidige samenstelling van de bestuursraad is dat niet persé negatief.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 22:46 schreef ajacied4lf het volgende:
RvC zal niet zelf opstappen![]()
Dus de nieuwe RvC zal niet gekozen worden door Ajax zelf
Die Ten Have zal ongetwijfeld tot de laatste snik door blijven vechten voor zijn positie, dus we zijn denk ik nog lang niet verlost van die soap.quote:Peter Wakkie, eveneens advocaat van de nv Ajax, vindt de uitspraak van de rechter voor meerdere uitleg vatbaar. "Het hof zegt ook: als je zou willen, zou je deze benoemingsprocedure opnieuw kunnen doen." Dan kunnen Van Gaal en Sturkenboom mogelijk alsnog aan de slag.
Zint me niets...quote:Het aftreden zal gefaseerd moeten geschieden, in verband met contractuele bepalingen en financiële belangen die de vennootschap van Ajax raken.
quote:Op donderdag 9 februari 2012 13:13 schreef The_Groove het volgende:
Persbericht: Blind en Sturkenboom hebben besloten hun functies bij Ajax neer te leggen.
(volgens Ajaxlife)
quote:“Ik heb een hele duidelijke visie op de toekomst van Ajax. Deze sluit aan op de mogelijke komst van Van Gaal”, aldus Blind.
“Nu zijn komst niet meer aan de orde is, kan en wil ik zelf ook niet verder. Ik heb een jarenlang verleden bij Ajax, wat het extra moeilijk maakt om deze beslissing te nemen. Maar ik loop niet weg voor mijn verantwoordelijkheid.”
quote:Sturkenboom noemt het verstandig om op te stappen. "De interim-aanstellingen van Danny en mij waren weliswaar door de rechter niet betwist, maar het wordt na de recente uitspraak van de rechter nog moeilijker ons werk voor Ajax goed te kunnen doen."
"De club heeft grote behoefte aan rust, dus Danny en ik nemen onze verantwoordelijkheid door ruimte te maken. Met deze stap hopen wij dat Ajax in rustiger vaarwater komt."
Wel fijn dat er eindelijk iemand opstapt die een conclusie verbind aan een uitslag en dus ook echt gaat.quote:
Ik vind die Zlatan een ongelooflijke mongool, maar dit hij heeft hij mooi gezegdquote:Op zaterdag 11 februari 2012 12:41 schreef Doublepain het volgende:
Ibrahimovic heeft dan ook geen goede herinneringen aan de twee en neemt in het Algemeen Dagblad geen blad voor zijn mond. “Johan Cruijff is een halve zool. En Van Gaal een dictator, zonder ook maar een beetje gevoel voor humor”, zegt hij onomwonden. Ibrahimovic had eigenlijk alleen met Van Gaal te maken, toen de Amsterdammer technisch directeur was bij Ajax.
“Toen Gaal op een dag zei dat ik meer aan het teambelang moest denken, reageerde ik geprikkeld. Van Basten had precies het tegenovergestelde tegen me gezegd op de trainingen. Ik moest veel meer gefocust zijn op de goal, vond hij, en niet te veel tegelijk willen doen. ‘Naar wie moet ik luisteren?’, zei ik tegen Van Gaal. Naar Louis van Gaal of naar een legende? Dat vond hij niet zo leuk, geloof ik.”
Hehe lol
quote:Cruijff naar Amsterdam voor overleg
Johan Cruijff komt eind deze week naar Amsterdam voor overleg met het technisch hart van Ajax en met Hennie Henrichs, de voorzitter van de bestuursraad.
Met het technische hart, bestaande uit Frank de Boer, Dennis Bergkamp en Wim Jonk, zal hij over de technische zaken bij de club praten. In het geplande gesprek met Henrichs staat onder meer de zoektocht naar een nieuwe raad van commissarissen op de agenda. Dit meldt VI.
De bestuursraad van Ajax, grootaandeelhouder van de club, heeft een belangrijke stem in de samenstelling van de nieuwe RvC. Er zijn nog twee zetels te verdelen in de bestuursraad. Op 20 maart vindt een algemene ledenvergadering plaats waarin gestemd zal worden over twee nieuwe bestuursleden. De bestuursraad bestaat momenteel uit vijf personen: voorzitter Henrichs, Dick Schoenaker, Tonny Bruins Slot, Cees Vervoorn en Jan Buskermolen.
Kandidaten voor de laatste twee zetels konden zich tot afgelopen maandag aanmelden. De kans is groot dat één plek zal worden ingeruimd door een vertegenwoordiger van de Ajax Supporters Delegatie (ASD). Als afgevaardigde van de ASD werd dinsdag Ronald Pieloor genoemd.
Voor de laatste plek in de bestuursraad is Ajax op zoek naar een financieel specialist. Op advies van Cruijff werd Ruud Suurendonk benaderd maar de oud-ajacied bedankte vanwege de inhoud van de functie. Nu is Maarten Oldenhof in beeld, de man die eerder bij Ajax in dienst was als algemeen directeur.
Afgelopen maandag keerde Cruijff terug uit Mexico waar hij zich als adviseur aan de club Chivas Guadalajara verbond.
Zijn we het vergeten?quote:Cruijff zet Ajax weer op scherp: "Onacceptabel"
De hoofdmacht van Ajax timmert aan het fundament van een nieuwe landstitel, maar achter de schermen gaat er nog altijd meer mis dan goed. Dat zegt Johan Cruijff maandag in De Telegraaf.
"Nu het eerste elftal weer op de goede weg zit, is het vervelend te constateren dat twee maanden na de uitspraak van de rechter iedereen binnen Ajax nog op z'n stoel zit", aldus Cruijff. "Voor de toekomst van de club is dit onacceptabel."
Haast is immers geboden. "Het technisch hart heeft nog een kleine week om te beslissen wat er met alle jeugd- en trainerscontracten moet gebeuren, maar kan in de huidige situatie niet doorpakken."
"Tenslotte gaat de rvc over de directie en de directie over de club", vervolgt De Verlosser. "De nieuw benoemde bestuursraad kan zonder de medewerking van die twee partijen formeel weinig tot niets doen."
Dinsdag komt de nieuwe bestuursraad voor het eerst bijeen. "En nu maar hopen dat zowel de rvc als de directie meewerkt om een interim-directeur aan te stellen. Iemand met een voetbalachtergrond die de mensen begrijpt die het werk uit moeten voeren. Iemand die ook begrijpt wat er moet gebeuren", aldus Cruijff.
So far zit iedereen nog mooi op zijn eigenlijk plek..quote:Op maandag 26 maart 2012 10:52 schreef Mangoworks2002 het volgende:
dacht er toevallig gister nog aan... Cruijff en Olfers zouden toch blijven en de rest aftreden?
quote:Steven ten Have en Paul Römer hebben hun functie als lid van de Raad van Commissarissen (RvC) bij AFC Ajax NV per heden neergelegd. Zij doen dit in het kader van het gefaseerd aftreden van de RvC, zoals aangekondigd op 9 februari 2012.
Gezamenlijk laten beiden weten dat zij voornemens waren eerder af te treden, maar dit vertrek hebben uitgesteld in afwachting van het voordragen van kandidaat-commissarissen door de Bestuursraad van de vereniging AFC Ajax. Tot op heden heeft de Bestuursraad echter geen kandidaat-commissarissen voorgedragen.
De RvC, inclusief Ten Have en Römer, werd op 25 juli 2011 benoemd en bestaat vanaf heden uit Johan Cruijff, Edgar Davids en Marjan Olfers.
Net zoals van der Boog vorig jaar nadrukkelijk de camera's opzocht na Twentequote:Op maandag 26 maart 2012 16:55 schreef Komakie het volgende:
Ik weet gewoon nu al dat mocht Ajax kampioen worden ze nog lopen te schreeuwen "Dit is mede door het goede werk dat de RvC heeft verricht"
Henrichs is er nog..quote:Op maandag 26 maart 2012 16:42 schreef FireFox1 het volgende:
Zijn die sukkels eindelijk opgetieft?
Zal tijd worden.
quote:Op dinsdag 27 maart 2012 18:37 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Volgens mij is het meer zo dat iedereen al lang overtuigd is van die individuele approach van Cruijff, maar dat Cruijff op de overige gebieden wordt tegengewerkt. La Ling als algemeen directeur () om het bekendste voorbeeld maar even te noemen.
Zo zou ik het iig doen als ik het voor het zeggen had bij Ajax: die plannen in de jeugdopleiding doorvoeren, maar niet al Cruijffs poppen op de belangrijkste plekken zetten (ik heb twijfels bij een Jonk, een Bergkamp, een La Ling). En over het algemeen komen de beslissingen die genomen zijn ook zo op mij over.
Ze niets bewezen hebben op het gebied waar ze nu een functie hebben / krijgen. Behalve Jonk bij Volendam natuurlijk...quote:Op woensdag 28 maart 2012 10:06 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Twijfels over Jonk en Bergkamp omdat?
dat was niet al te best in Volendamquote:Op woensdag 28 maart 2012 12:54 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ze niets bewezen hebben op het gebied waar ze nu een functie hebben / krijgen. Behalve Jonk bij Volendam natuurlijk...
De vraag is hoeveel er te winnen is in Volendam.quote:Op woensdag 28 maart 2012 16:01 schreef vincerusso het volgende:
[..]
dat was niet al te best in Volendam
Jonk was daar bestuurslid 'Technische zaken'quote:Op woensdag 28 maart 2012 16:43 schreef Komakie het volgende:
[..]
De vraag is hoeveel er te winnen is in Volendam.
Had hij daar trouwens niet een andere functie?
Je hoeft niet veel te kunnen voor zo'n functie. Zelfs Vincerusso zou het kunnen.quote:Op woensdag 28 maart 2012 12:54 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ze niets bewezen hebben op het gebied waar ze nu een functie hebben / krijgen. Behalve Jonk bij Volendam natuurlijk...
Zolang hij maar weg blijft bij de medische staf...quote:Op woensdag 28 maart 2012 16:52 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Je hoeft niet veel te kunnen voor zo'n functie. Zelfs Vincerusso zou het kunnen.
Naja, Boerrigter is al verlamd, dus nog erger kan het niet worden. Boilesen moet hem wel even ontwijken ja.quote:Op woensdag 28 maart 2012 16:53 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Zolang hij maar weg blijft bij de medische staf...
Voor je het weet praat hij Boerrigter en Boilesen allemaal ziektes aan
Welke crisis?quote:Op woensdag 23 mei 2012 17:05 schreef Self-Catering het volgende:
55 dagen niet gepost en eigenlijk nog steeds crisis.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |