Vannacht ook toen ik hondje uit ging latenquote:Op woensdag 30 november 2011 05:48 schreef fotostarter het volgende:
Wat een sterrenhemel vanochtend zeg
Dus die onzin online waar jullie het over hebben heeft het dan toch goed gezien?quote:Op woensdag 30 november 2011 08:28 schreef Narasan het volgende:
Gewoon prachtige kaarten toch!?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Van mij mag dit geheel zeker uitkomen! Heb er wel weer zin in.
Ze doen daar gewoon goed werk, kom er graag. Vind het mooi om die discussies altijd te volgen, ongeacht of het uitkomt of niet. Deze teksten worden altijd geschreven om het in de gaten te houden, dat de media er gelijk wat anders van maakt kunnen hun niets aan doen. Zegt meer over het niveau van de Nederlandse mediaquote:Op woensdag 30 november 2011 09:12 schreef SpeedyGJ het volgende:
Hahaha![]()
Tot het zover is en er maar een 8bft komt te staan.
Onweer-Online krijgt de volle lading over zich heen van het Kabinet
Ja dat is ook wel weer waarquote:Op woensdag 30 november 2011 09:18 schreef Weatherman het volgende:
[..]
Ze doen daar gewoon goed werk, kom er graag. Vind het mooi om die discussies altijd te volgen, ongeacht of het uitkomt of niet. Deze teksten worden altijd geschreven om het in de gaten te houden, dat de media er gelijk wat anders van maakt kunnen hun niets aan doen. Zegt meer over het niveau van de Nederlandse media
Kabinet?quote:Op woensdag 30 november 2011 09:12 schreef SpeedyGJ het volgende:
Hahaha![]()
Tot het zover is en er maar een 8bft komt te staan.
Onweer-Online krijgt de volle lading over zich heen van het Kabinet
Nou, de media neemt alles natuurlijk weer overquote:Op woensdag 30 november 2011 09:23 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Kabinet?
Mis duidelijk wat... moet maar eens gaan lezen bij o-o dan![]()
Als dit uitkomt dan zou de jan storm van 2007 er niks bij zijnquote:Op woensdag 30 november 2011 09:23 schreef INViCTuS het volgende:
dat laatste plaatje ziet er qua stoten wel wat beter uit :p. Krijgen we tenminste in het binnenland ( achterhoek ) ook wat mee. Is het vergelijkbaar met die januari storm van een jaar of 4 terug?
Klopt, wordt aan gewerkt. Later deze ochtend staan ze eropquote:Op woensdag 30 november 2011 09:34 schreef aloa het volgende:
Blijven de kaartjes van ecmwf op weer.nl hangen bij zaterdag...
Zondagavond gaat het beginnen, maandagnacht en ochtend is het op z'n ergst en in de middag kan men de schade opnemen. (volgens deze run van gfs).quote:Op woensdag 30 november 2011 09:35 schreef opinionr het volgende:
De storm komt dus zondag al? (Als hij komt)
Toch nog maar even wat takken snoeien dit weekend
Bronquote:Wij staan voor een complete weersomslag. Zo gaan wij vanaf donderdag tot en met maandag een periode tegemoet met veel regen en regelmatig storm of stormachtig weer. Rond Sinterklaas blijft het ruig, dus storm(achtig). Dat is niet het enige, van 5 op 6 december verwacht ik ook de eerste sneeuw. We krijgen dan te maken met een noordwest tot noordelijke stroming waarin flink koude lucht zal toestromen. Tegelijkertijd komen actieve storingen met deze koude stroming mee. Mogelijk een zogenaamd “Polar low” op dinsdag of van dinsdag op woensdag (“Polar low” = depressie die voor de aanvoer van koude lucht vanaf de Noordpool zorgt, sneeuw en storm(achtig) weer). Dus kan het ook na dinsdag ruig en koud blijven met kans op sneeuw. Een periode met overlast voor het verkeer.
Ja en op 538 zegt hij weer wat ander :squote:Op woensdag 30 november 2011 09:49 schreef opinionr het volgende:
Piet zegt het, dus het is zo
[..]
Bron
't was geen typetje van Evers?quote:Op woensdag 30 november 2011 09:51 schreef Weatherman het volgende:
[..]
Ja en op 538 zegt hij weer wat ander :s
Ja en? Proef hier van jou kant uit een vies na smaakje. Over overdrijven gesproken.. Jij schreef ook alleen maar over 80% witte kerst om de media te halen. Ga eerst eens na wat voor onzin je zelf allemaal uitkraamt en ga dan naar andere wijzen.quote:Op woensdag 30 november 2011 10:33 schreef Narasan het volgende:
Dat de media het weer eens overtreft is nu wel duidelijk.
Ik las gisteren op Geenstijl het volgende: 'Superstorm des Doods'.
Komop, het kan inderdaad een heftig weertje gaan worden begin volgende week, maar maak nou alsjeblieft niet zo'n achterlijke titels..
Nieuwe run loopt binnen en zometeen weten we dus ook meer.
Oh, dus wat jij zegt is dat ik eigenlijk alleen maar onzin zit uit te kramen? Welke website had nou gezegd dat van half november de 'horrorwinter' zal beginnen? Wat klopt daarvan... Niets! Dus dat ik alleen maar onzin zit uit te kramen klopt ook nietquote:Op woensdag 30 november 2011 10:48 schreef Weatherman het volgende:
[..]
Ja en? Proef hier van jou kant uit een vies na smaakje. Over overdrijven gesproken.. Jij schreef ook alleen maar over 80% witte kerst om de media te halen. Ga eerst eens na wat voor onzin je zelf allemaal uitkraamt en ga dan naar andere wijzen.
Begrijpend lezen is ook een vak apart, zoals meteo-online hier reeds heeft aangegeven.... Als iemand iets schrijft wat hij vind op het internet dan is het ook gelijk je verwachting. In hun verachting staat netjes beschreven dat er een koude winter verwacht wordt. Ik meen dat het geschreven is in september. Dat is hun verwachting en niet zoals jij en andere peeps zeggen over de horrorwinter. Het verdraai van sommige websites en hun misselijkmakend gedrag zegt wel wat voor niveau we te pakken hebbenquote:Op woensdag 30 november 2011 10:55 schreef Narasan het volgende:
[..]
Oh, dus wat jij zegt is dat ik eigenlijk alleen maar onzin zit uit te kramen? Welke website had nou gezegd dat van half november de 'horrorwinter' zal beginnen? Wat klopt daarvan... Niets! Dus dat ik alleen maar onzin zit uit te kramen klopt ook niet!.
Ik geef wel toe dat die website vaak gelijk heeft. Maar over de 'horrorwinter' niet.
Je hebt wel een punt.quote:Op woensdag 30 november 2011 11:03 schreef Weatherman het volgende:
[..]
Begrijpend lezen is ook een vak apart, zoals meteo-online hier reeds heeft aangegeven.... Als iemand iets schrijft wat hij vind op het internet dan is het ook gelijk je verwachting. In hun verachting staat netjes beschreven dat er een koude winter verwacht wordt. Ik meen dat het geschreven is in september. Dat is hun verwachting en niet zoals jij en andere peeps zeggen over de horrorwinter
Doe maar via persoonlijk bericht, niemand is hier gebaad bijquote:Op woensdag 30 november 2011 11:04 schreef Narasan het volgende:
[..]
Je hebt wel een punt.
We discussiëren straks verder hierover. Moet er even een uurtje tussenuit! Tot zo.
GS en "Des Doods" in een topictitel serieus nemenquote:Op woensdag 30 november 2011 10:33 schreef Narasan het volgende:
Dat de media het weer eens overtreft is nu wel duidelijk.
Ik las gisteren op Geenstijl het volgende: 'Superstorm des Doods'.
Komop, het kan inderdaad een heftig weertje gaan worden begin volgende week, maar maak nou alsjeblieft niet zo'n achterlijke titels..
Nieuwe run loopt binnen en zometeen weten we dus ook meer.
Welkom Geenstijl Weermanquote:Op woensdag 30 november 2011 10:48 schreef Weatherman het volgende:
[..]
Ja en? Proef hier van jou kant uit een vies na smaakje. Over overdrijven gesproken.. Jij schreef ook alleen maar over 80% witte kerst om de media te halen. Ga eerst eens na wat voor onzin je zelf allemaal uitkraamt en ga dan naar andere wijzen.
Het bashen gaat nog net.. vergeleken met andere forumonderdelen en als ik zie wat er op andere weersites over elkaar wordt gesproken... dan valt dit nog reuze mee. Maar je hebt gelijk, probeer elkaar een beetje in waarde te laten en laten we niet persoonlijk wordenquote:Op woensdag 30 november 2011 11:26 schreef minthy het volgende:
Sjongejonge, wat een gezanik op weerfora... Laat de mensen die dat (vaak vrijwillig!) draaiende houden lekker in hun waarde ook al denk je er zelf niet zo over!
En media (zoals kranten/gs ed) overdrijven dit soort zaken graag. Logisch, commercieel belang. Hoe meer drama, hoe meer omzet![]()
Ik vind het prima dat er hier af en toe zo'n stormachtige discussie naar boven komt drijven maar ik vind het bashen niet nodig
Timing/positie en kracht van de storm is nog niet geheel duidelijk. Op weerplaza een mooi stukje en die zeggen ook dat je het in de gaten moet houden en dat de potentie er degelijk is. Ook hier op Fok staat een goed stukjequote:Op woensdag 30 november 2011 12:18 schreef aloa het volgende:
Lijkt erop dat het nu wat vroeger gaat beginnen. Het is iets minder nu, maar nog steeds duidelijk aanwezig.
[ afbeelding ]
Heb je geen mooi gif-je van de uren daarna?quote:Op woensdag 30 november 2011 12:18 schreef aloa het volgende:
Lijkt erop dat het nu wat vroeger gaat beginnen. Het is iets minder nu, maar nog steeds duidelijk aanwezig.
[ afbeelding ]
natuurlijkquote:Op woensdag 30 november 2011 12:25 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Heb je geen mooi gif-je van de uren daarna?
Gisteren met de 06u run was er helemaal niets te zienquote:Op woensdag 30 november 2011 12:31 schreef Frutsel het volgende:
Hij zag er gister idd mooier uit,maar ik dacht ook noordelijker.
Ben benieuwd wat er straks daadwerkelijk komt, ik zit die dagen ook nog eens aan de kust
Ik zit altijd aan de kust. Als het echt hard gaat stormen, dan sta ik op de dijk (als het nog verantwoord is dan).quote:Op woensdag 30 november 2011 12:31 schreef Frutsel het volgende:
Hij zag er gister idd mooier uit,maar ik dacht ook noordelijker.
Ben benieuwd wat er straks daadwerkelijk komt, ik zit die dagen ook nog eens aan de kust
en is je huis leegquote:Op woensdag 30 november 2011 12:36 schreef Stephan1237 het volgende:
Als het echt zo gaat waaien even al je ramen openzetten, lucht het lekker door
Ja maar gister zag ik een plaatje, vermoedelijk van eergister danquote:Op woensdag 30 november 2011 12:33 schreef Weatherman het volgende:
[..]
Gisteren met de 06u run was er helemaal niets te zien
Ah..das vlakbij mijn dijk misschien...als ik er dan langskom en iemand zie staan roep ik: HEY ALOA!quote:Op woensdag 30 november 2011 12:33 schreef aloa het volgende:
[..]
Ik zit altijd aan de kust. Als het echt hard gaat stormen, dan sta ik op de dijk (als het nog verantwoord is dan).
Okee, helaas ben ik dan niet de enige die daar rondlooptquote:Op woensdag 30 november 2011 13:17 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Ja maar gister zag ik een plaatje, vermoedelijk van eergister dan
[..]
Ah..das vlakbij mijn dijk misschien...als ik er dan langskom en iemand zie staan roep ik: HEY ALOA!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |