Halloquote:
Hmzzzz heel erg jammer..quote:Op zaterdag 26 november 2011 21:16 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
ToT is hier voorgoed weg, na wat nooit opgeloste incidenten.
Goh wat een wijsheid.quote:Weet ik, maar nogmaals: een SC leeft, er blijven niet voor altijd dezelfde mensen posten. Sommigen gaan weg en daarvoor in de plaats komen anderen, zo gaat dat.
Iddquote:
Je snapt he-le-maal niet wat ik bedoel en ik merk dat je dat ook niet gaat doen. Heb geen zin om het 10x uit te leggen dus deze discussie is beeïndigd voor het een discussie kon wordenquote:[..]
Goh wat een wijsheid.De oude "crew" was redelijk close dus dat de 1 na de andere hier weg gaat zegt meer over het topic dan over die mensen moppie.
Jaquote:Op zaterdag 26 november 2011 21:21 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Stok was dus de laatste druppel?
Snap ik ook wel hoorquote:
?????? Wat is er met ToT?quote:Op zaterdag 26 november 2011 21:23 schreef the-brother-of-uzunumaki het volgende:
ToT is echt een toffe DJ
zou kut zijn als we hem altijd zouden moeten missen
Ergens verwacht ik dat ie toch wel weer terugkomt...quote:Op zaterdag 26 november 2011 21:23 schreef the-brother-of-uzunumaki het volgende:
ToT is echt een toffe DJ
zou kut zijn als we hem altijd zouden moeten missen
Hij is weg bij de radioquote:
Ik hoop hetquote:Op zaterdag 26 november 2011 21:23 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Ergens verwacht ik dat ie toch wel weer terugkomt...
Het is moeilijk om een SC waar je een tijd gepost hebt te verlaten...
Weg? Er zijn geen leden?quote:Op zaterdag 26 november 2011 21:23 schreef the-brother-of-uzunumaki het volgende:
[..]
Hij is weg bij de radio
quote:
De ruzies alles etcquote:Op zaterdag 26 november 2011 21:24 schreef -Datdus- het volgende:
[..]
Weg? Er zijn geen leden?Maar hoezo?
"de radio" houdt gewoon deze SC in hoor en je kunt weggaan uit een SCquote:Op zaterdag 26 november 2011 21:24 schreef -Datdus- het volgende:
[..]
Weg? Er zijn geen leden?Maar hoezo?
Ja, laat maar dan.quote:Op zaterdag 26 november 2011 21:24 schreef RockNijntje het volgende:
[..], lees gewoon terug als je ziet dat we het erover hebben
.
De volgende in de vele die m voor gingen.quote:
quote:Je snapt he-le-maal niet wat ik bedoel en ik merk dat je dat ook niet gaat doen. Heb geen zin om het 10x uit te leggen dus deze discussie is beeïndigd voor het een discussie kon worden. Amen.
Je kunt erom lachen, maar je mag ook wel eens iemand serieus nemen (ha-ha, grappuuuug), zelfs stomme pubermeisjes kunnen wel eens gelijk hebben.quote:Op zaterdag 26 november 2011 21:25 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
De volgende in de vele die m voor gingen.
[..]![]()
![]()
Ja al die ruzies etcquote:Op zaterdag 26 november 2011 21:26 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Dat moet ie t topic niet kwalijk nemen maar Stok en Fok!
Tot zoquote:Op zaterdag 26 november 2011 21:26 schreef the-brother-of-uzunumaki het volgende:
Hond uitlaten tot zo
quote:Op zaterdag 26 november 2011 21:26 schreef the-brother-of-uzunumaki het volgende:
Hond uitlaten tot zo
Er was meer, dit was de druppelquote:Op zaterdag 26 november 2011 21:26 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Dat moet ie t topic niet kwalijk nemen maar Stok en Fok!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |