![69h3D.jpg]()
Heb m'n
Sonun SN-161 van
Focal binnen.

Is voor VOIP-bellers en muziekluisters een betere optie dan de Kanen KM-780 zou ik zeggen.

Erg stylish en sleek ook. Zwarte faceplates (met 'Sonun' erop) kun je veranderen in de meegeleverde zilvergrijze, wist niet eens dat die erbij zaten, was ook niet echt nodig geweest, want ik vind die zwarte wel vet, maar misschien die extra zelf bewerken met een leuk printje of iets.
Zijn erg lichtgewicht en dragen erg comfortabel. On-ears met erg aangename kussentjes. Aan te raden is om de SN-161 aan te drijven met een FiiO E5 amp-je (of soortgelijk), daar de drivers van headphones (in het algemeen) meestal wat meer geprikkeld dienen te worden om tot hun recht te komen (een headphones kan z'n werk dan beter doen, gaat niet per se om hoe luid 'ie is, dus overdrijf het niet qua volume boost), niet per se nodig als je 'em op je computer aansluit, maar m'n telefoon en Sansa Clip+ zijn mobiele apparaten die niet in staat zijn op een ideale manier output te leveren voor een headphone.
Staat verder op de verpakking 'Super bass', nu is de bass heel goed vertegenwoordigd (again, moet je ze goed op je oren zetten en een amp gebruiken voor volle effect), maar haalt het uiteraard niet bij m'n dure en originele Beats Solo. Verder is de soundstage en de 'ruimtelijkheid' geweldig, klinkt niet 'plat' en biedt voldoende nuances en detail. Erg verrassend fijne headset voor $8,20 (met korting, is dus net iets meer dan 6 euro) mag je wel stellen. Comfort, soundstage, looks, control-to-talk-pushbutton-mic-unit (om gesprekken aan te nemen/op te hangen, werkt niet met amp ertussen uiteraard). De Kanen KM-780 vond ik redelijk geschikt voor VOIP en Gaming. Deze is erg geschikt voor VOIP en muziek luisteren, het is uiteraard geen high-end shizzle, maar de bang-for-buck-force is bij deze wel weer sterk aanwezig.
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz