Vond wel geinig om te zien hehequote:Op woensdag 30 november 2011 10:03 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Saint is nu alleen nog aant trollen met regiZe waren serieus aant spelen maar hotshot was aant slapen, ging halverwege game afk , kwamdie terug 'Where were you!??' , 'Thats none of your fucking business'
Gaat goed bij clg
Riot gaat jungle hotfixen, waarschijnlijk morgen.quote:Op woensdag 30 november 2011 07:43 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Kar, pm ff, iemand ingame voor ip. Nu at work
Ok, junglen is het niet meer. De small creeps geven zo weinig gold (4-6g) dat je wel moet ganken om uberhaupt aan items te komen
Jup, las het net op NA forumquote:Op woensdag 30 november 2011 10:05 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Riot gaat jungle hotfixen, waarschijnlijk morgen.
Heb ik niet, zag het op de stream van Saintquote:
Dit dus. xDquote:Op woensdag 30 november 2011 10:08 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Heb ik niet, zag het op de stream van SaintSTaat wel op het NA forum idd.
Wut, lan parteh?quote:Op woensdag 30 november 2011 10:45 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Idd, krijgt sneller pure AOE junglers (rammus, riven etc) die dat sowieso meepakken. Fiddle is wel echt eentje die minder handig gaat worden. Zal vanavond wel zien
tjado, wil je met noz overleggen over eten en entertainments zaterdag?
Hoge raad trolol. niet echtquote:Op woensdag 30 november 2011 10:57 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Bijeenkomst van de hoge raad.
Nee. Ben zelf ook grootquote:Op woensdag 30 november 2011 11:19 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Grotemensenmeeting dan , zo goed?
Surequote:Op woensdag 30 november 2011 10:45 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Idd, krijgt sneller pure AOE junglers (rammus, riven etc) die dat sowieso meepakken. Fiddle is wel echt eentje die minder handig gaat worden. Zal vanavond wel zien
tjado, wil je met noz overleggen over eten en entertainments zaterdag?
ik ga hem zo kopenquote:
jawel. Ignite counterd dat keihard. Red buff ook.quote:Op woensdag 30 november 2011 12:18 schreef Metonae het volgende:
1v1 tegen Volibear is onmogelijk met die passive
Ik had geen van beidequote:Op woensdag 30 november 2011 12:20 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
jawel. Ignite counterd dat keihard. Red buff ook.
Als ik nu kijk is de 'goede' rotation weer terug. Wilde net Akali gaan proberen..quote:Op woensdag 30 november 2011 12:16 schreef Tjado het volgende:
Inderdaad! Gister nog kassadin gespeeld!
dan moet je hem poken tot zijn passive afgaat. En daarna gankenquote:
Hou niet van poken! Als ik ergens op af ga dan gaat er sowieso 1 iemand doodquote:Op woensdag 30 november 2011 12:25 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
dan moet je hem poken tot zijn passive afgaat. En daarna ganken
Nja lolquote:Op woensdag 30 november 2011 12:26 schreef Metonae het volgende:
[..]
Hou niet van poken! Als ik ergens op af ga dan gaat er sowieso 1 iemand dood
Yep.quote:Op woensdag 30 november 2011 13:09 schreef znarch het volgende:
Is die jungle atm echt zo verneukt zoals ik overal lees? Naja, feit dat Riot gaat hotfixen zegt ook wel wat natuurlijk
en dan speel ik dus eens een potje slecht (8/10 op het eind)quote:Op woensdag 30 november 2011 16:03 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Terugtrollen, op mysterieuze wijze win je dan vaker
Ja, had ik net ook.quote:Op woensdag 30 november 2011 18:38 schreef Salamando het volgende:
Nu al 3 potjes op rij mensen gehad die in dominion zaten en zeiden 'oh, I thought it was normal'. Volgens mij hebben ze de twee modes ook omgedraaid op het play scherm.
Ja! Dominion staat nu bovenaan. Vet ranzige actie van Riot.quote:Op woensdag 30 november 2011 18:38 schreef Salamando het volgende:
Nu al 3 potjes op rij mensen gehad die in dominion zaten en zeiden 'oh, I thought it was normal'. Volgens mij hebben ze de twee modes ook omgedraaid op het play scherm.
hangt van een aantal dingen af:quote:Op woensdag 30 november 2011 19:47 schreef Salamando het volgende:
Is het met een IP boost het slimst om dominion of normal te spelen?
Ik had het vanmiddag andersom. Steeds als ik aankwam gingen mijn teammates ineens heel aggressief aanvallen zodat ze al vermoedden dat ik eraan kwam en onder hun tower gingen staan. En maar zeuren dat ik nooit kom gankenquote:Op woensdag 30 november 2011 20:04 schreef totalvamp het volgende:
Jax jungle is wel leuk op het moment, jammer alleen dat mijn team het concept ganken niet snapt vaak. Sta je klaar om mid te ganken. Je pingt een paar keer springt op mid, krijg hem tot 50hp en onze mid champ is gewoon minions aan het farmen.... om daarna te zeuren dat ik nooit meer gank.
Had ik eerder op de dag met een Shen. Dacht een mooie simpele kill te hebben. Ik duik erin met Valor + Ki Burst en ik nam aan dat Shen vervolgens zou taunten. Blijft lekker rustig last hitten op minions en ik in een respawn timer omdat meneer niet helpt. Sterf dan maarquote:Op woensdag 30 november 2011 20:04 schreef totalvamp het volgende:
Jax jungle is wel leuk op het moment, jammer alleen dat mijn team het concept ganken niet snapt vaak. Sta je klaar om mid te ganken. Je pingt een paar keer springt op mid, krijg hem tot 50hp en onze mid champ is gewoon minions aan het farmen.... om daarna te zeuren dat ik nooit meer gank.
3 Dagen IP boost ga ik halen. Ik heb in normal mode nu iets van 90 wins / 70 losses, dominion 60/45 ofzo.quote:Op woensdag 30 november 2011 22:20 schreef nyny83 het volgende:
[..]
hangt van een aantal dingen af:
- Is je winpercentage hoger op dominion dan in normal?
- Heb je een aantal DAGEN of een aantal WINS ip-boost?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |