Zo, ik ben even wat minder geweest. Ziek en druk en toen viel dit af

Lau, ik zag dat cb+ goed gegaan was en prettig was verlopen. Fijn dat het goed voelde. Ben benieuwd of de logopedie inderdaad verschil gaat maken; kan me in ieder geval goed voorstellen dat het veel gemakkelijker is om ( oog)contact te maken als je je kunt uiten.
Verder weet ik het allemaal niet meer uit mijn hoofd. Ik haak dus maar gewoon weer aan.
Sinterklaas is hier heel lek geweest. Klein en kneuterig, met drietjes op zondagmorgen kadootjes uitgepakt. 's Middags zijn. Mijn ouders, broer, zus en schoonzus met de neefjes hier geweest en hebben we gewoon een gezellige middag gehad. De neefjes hadden iets meegenomen van wat ze hadden gekregen om te laten zien, en verder hebben we die hele Sint genegeerd, behalve natuurlijk pepernoten en ander lekkers. Als ik zag hoe indrukwekkend Senna de ochtendsessie al had gevonden met maar een paar kadootjes, ben k erg blij dat we het klein gehouden hebben!
Senna heeft iets nieuws: als ze even rust wil (als er bezoek is, als ze druk gespeeld heeft, of bijv. Als na de kadootjesberg van gisterochtend) trekt ze zich even terug aan haar eigen tafeltje en gaat zitten kleuren. Heel geconcentreerd, kijkt niet op of om, en houdt zich daar even mee bezig. Als ze weer rustig is, verwerkt heeft, gaat ze weer verder spelen, praten, whaterver. Ik vind het erg fijn dat ze op die manier voor zichzelf een escape heft ingebouwd.