Hallo kindjes!quote:Op zaterdag 11 februari 2012 17:24 schreef bloodymary1 het volgende:
Was dat tegelijk met Triggerfinger? En er waren toen daadwerkelijk mensen die in de tent daar naar zijn gaan kijken/"luisteren"?
En Triggerfinger was zo goed.........
Ja nu je het zegt, grappig.quote:Op zaterdag 11 februari 2012 19:53 schreef Gitaarmat het volgende:
Die van TV on the radio lijkt verdacht veel op EELS.
Dat kan ik me ook helemaal niet voorstellen. Volgens mij nog niet eens als co-headlinerquote:Op zondag 12 februari 2012 20:05 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
Maar Mumford & Sons gaat sowieso niet headlinen
Rihanna is een flinke naam hoorquote:Op zondag 12 februari 2012 20:56 schreef Bayswater het volgende:
Die co-headliner vraag ik mij dus af, ben benieuwd wat er nog komt op die zaterdag. Zal toch wel een flinke naam moeten zijn en das geen Rihanna.
Waarom niet?quote:Op zondag 12 februari 2012 23:05 schreef bloodymary1 het volgende:
Tja, stiekum hoop je dan op iets van het kaliber Foo Fighters of Muse. Maar dat zal wel niet dat er zo laat nog zo'n grote band bij komt.
Het is ook altijd wel fijn als ze niet ruim een uur te laat beginnen zoals Rihanna in Arnhem even alles in de war schopte. Hoop dat ze ver van de wei wegblijftquote:Op zondag 12 februari 2012 21:47 schreef meowingtons het volgende:
[..]
Rihanna is een flinke naam hoor![]()
Ook al vind je het niets, grote shows zijn het wel en best headliner waardig
Was Linkin Park er vorig jaar? Kan ik me niks van herinneren.quote:Op maandag 13 februari 2012 22:44 schreef RolStaart-Beer het volgende:
En met Linkin Park werd vorig jaar ook heel lang gewachtHet kan echt nog alle kanten op
Mja, dat is wel een paar keer gebeurd ja, maar meestal is ze gewoon op tijd. Het is geen axl rose ofzoquote:Op maandag 13 februari 2012 22:58 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Het is ook altijd wel fijn als ze niet ruim een uur te laat beginnen zoals Rihanna in Arnhem even alles in de war schopte. Hoop dat ze ver van de wei wegblijft
Pas maar op! Volgens mij wil Edje nog wel eens het een en ander doen. Waren die niet eens twee keer op een dag om voor iemand in te vallen of zo?quote:
Dat was in 2000 voor ......................Pearl Jamquote:Op donderdag 16 februari 2012 17:38 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Pas maar op! Volgens mij wil Edje nog wel eens het een en ander doen. Waren die niet eens twee keer op een dag om voor iemand in te vallen of zo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |