Nee, uitlijnen moet nogquote:Op zondag 4 december 2011 22:27 schreef Hyperdude het volgende:
Dat valt me niet tegen
Alles goed uitgelijnd incl. achteras/wielen, enzo?
Ik heb er zelf weinig last van met een E46 Touring.
Klopt. En de partnummers kennen ze ook bij de Brezan, dus kun je zo je onderdelen ophalen daar.quote:Op maandag 5 december 2011 22:34 schreef mitchelll0181 het volgende:
Ik ook, werkt goed moet ik zeggen
Mijn neef heeft dus een autogarage in Beverwijk en bij de Gamo haalt hij regelmatig onderdelen. Ze kennen mij daar ook inmiddels en krijg ik ook die korting(niet met de artikelen uit mn vorige post)quote:Op dinsdag 6 december 2011 10:47 schreef YoshiBignose het volgende:
Ja en standaard 20% korting ofzo met een pasje, maar die korting is volgens mij gewoon al bovenop de prijs gegooid. Heb het nooit begrepen. Als die 20% al wordt gegeven alsof het niets is (soms pasje vergeten zeggen ze ooh is prima hoor) dan vraag ik me af wat hun marges wel niet zijn.
Late reactie maar nee, dit jaar gaan wij niet. allemaal te druk met andere dingen en geen geldquote:Op dinsdag 29 november 2011 00:37 schreef Mikkie het volgende:
Gaan jullie dit jaar weer, piekartz?
We willen stiekem toch wel een diesel. Is achteraf misschien wat beter te verhandelen en scheelt op reis ook in de kosten, want zo'n week is stiekem best duur!Zo'n e32 735i, daar kom je bijna niet meer vanaf toch?
Klopt de auto zijn de kosten niet, de brandstof, belasting, bekeuringen, eten, overnachten, geld om mee te doen, auto pimpen maken de kosten bij elkaar welquote:Op dinsdag 29 november 2011 10:57 schreef YoshiBignose het volgende:
Als je een verrotte E32 vindt dan kosten die ook geen drol meer. Die 500 euro meer of minder zal ook weinig uitmaken op het totale kosten plaatje
piekartz: grappig jullie hebben allemaal als hobby paintball
Ik schrok ook wel behoorlijk toen ik 't kostenplaatje maakte ja. Maar goed, het is vast een megatoffe week die het waard is, en daar gaat 't dan om. En waarschijnlijk kan er al een kwart van het budget af als we ons niet de hele week zouden volzuipen en vretenquote:Op woensdag 7 december 2011 14:45 schreef piekartz87 het volgende:
[..]
Late reactie maar nee, dit jaar gaan wij niet. allemaal te druk met andere dingen en geen geld
Die 735i kwamen we heel makkelijk van af. een ander team heeft hem. Hij heeft nu meerdere keren meegedaan onze oude auto
Zo'n week is behoorlijk duur vind ik zelf. Maar wel een onvergetelijke ervaring.
[..]
Klopt de auto zijn de kosten niet, de brandstof, belasting, bekeuringen, eten, overnachten, geld om mee te doen, auto pimpen maken de kosten bij elkaar wel
oja, en drank.
en ja we paintballen allemaal dus tja dan krijg je dat(nu winterpauze)
5w30 natuurlijk, longlife, full synthetisch. Bijv. dit dus: http://www.olietekoop.nl/olie/product/10quote:Op woensdag 7 december 2011 18:31 schreef gebrokenglas het volgende:
Weet iemand anders dat misschien? E90 320d.
Die heb ik niet, facturen. Dit wordt de eerste beurt sinds ik m heb. Anders wist ik het wel.quote:Op woensdag 7 december 2011 18:53 schreef YoshiBignose het volgende:
Neeeeeeeeeeedat heb ik dus ook gedaan bij m'n E46, per ongeluk. Er is vrijwel altijd 5w30 ingegaan en ik dacht 5w40 maar het verbruik is meteen erger geworden maar komt ook omdat ie nu lekt.
Ik zou het als ik jou was bij 5w30 houden maar kijk voor de zekerheid even naar je factuurtjes wat ze er de vorige keren hebben ingegooid.
Als je daar bent dan heb je zoiets van: och,, we zijn hier nou toch. dus dan ga je sowieso wel zuipen en vretenquote:Op woensdag 7 december 2011 17:14 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ik schrok ook wel behoorlijk toen ik 't kostenplaatje maakte ja. Maar goed, het is vast een megatoffe week die het waard is, en daar gaat 't dan om. En waarschijnlijk kan er al een kwart van het budget af als we ons niet de hele week zouden volzuipen en vreten
En met de hand wassen is veelte koudquote:Op vrijdag 9 december 2011 19:19 schreef gebrokenglas het volgende:
De auto ziet er weer supergoor uit door dit kutweer. Die velgen, echt een verschrikking.
Tsja. Maar ik ga morgen toch even een sopje ertegenaan gooien ... tussen de buien door.quote:Op vrijdag 9 december 2011 22:20 schreef Gokhan03 het volgende:
Beetje kansloos om met dit weer je velgen schoon te maken. Ze zijn de volgende dag weer vies door de regen.
Echtquote:Op vrijdag 9 december 2011 22:20 schreef Gokhan03 het volgende:
Beetje kansloos om met dit weer je velgen schoon te maken. Ze zijn de volgende dag weer vies door de regen.
Ja. De auto superluxe, met alle mogelijke veiligheidsdingen erin, en dan beknibbelen op banden.quote:Op zaterdag 10 december 2011 09:56 schreef Mikkie het volgende:
Dat zijn dezelfde mensen die Linglongbanden onder hun auto gooien. Want banden zijn toch banden?!?!
Hahah ik maak ook best vaak mijn auto schoon maar in de winter doe ik dat minder vaakquote:Op zaterdag 10 december 2011 00:27 schreef mitchelll0181 het volgende:
[..]
Echt![]()
Met die instelling hoef je je auto nooit schoon te maken ..
Ik hoor een lease rijder praten
Moeilijk lelijke bodykitquote:Op zaterdag 10 december 2011 10:03 schreef gebrokenglas het volgende:
Best een gave bak trouwens, die Ford Mustang van de Knight Rider. Superluxe met zo'n pratende computer, kan zelf rijden en ook nog denken.
Kon me BMW dat maar... Daar zit alleen een pratende vrouw in die denkt de route te weten van A naar B. Nou, ze zit er wel eens naast, net als een echte vrouw.![]()
[ afbeelding ]
Daar ging ik ook al niet vanuit en dat klopt ookquote:Op zaterdag 10 december 2011 10:32 schreef YoshiBignose het volgende:
Die geven jou echt geen korting
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |